Agenda medlemsmøte 10. februar

Agenda medlemsmøte 10. februar:

Sted: Scandic Hell Hotell 

Tid: 12.30 (før årsmøtet)

I forkant av årsmøte er det åpent medlemsmøte med matnyttig og viktig informasjon.

Fungerende leder ønsker velkommen, før veterinær og leder av avlsrådet Øyvind Nagelhus presenterer resultater fra OFA/HD/HQ arbeidet klubben har gjort. Dette blir en svært interessant presentasjon, og vil være en viktig del av diskusjonen om hvilken av de ulike metodikker for fastsettelse av helsestatus på hofter på breton som skal brukes i fremtiden.Til slutt vil styret presentere sin anbefaling til årsmøtet 2018.

NBK ønsker alle medlemmer hjertelig velkommen og håper at så mange som mulig kommer! Her er det mye nyttig klubb- og hundefaglig informasjon, beslutninger om klubbens framtidig og strategi, samt informasjon om klubbens aktiviteter. Det er her man har muligheten til å påvirke videre drift av NBK!

(det er selvfølgelig også rom for selvskryt og gode jakthistorier)

Agenda medlemsmøte:

Agenda Medlemsmøte 10 Februar (20.0 KiB, 187 downloads)

 

Breton-infoen med saksliste og mye annen nyttig informasjon:

https://breton.no/?wpfb_dl=449