Jaktprøvepremieringer høsten 2016



Uke 33 28 premieringer
Uke 34 17 premieringer
Uke 35 13 premieringer
Uke 38 2 premieringer
Uke 39 11 premieringer
Uke 40 11 premieringer
Uke 41 11 premieringer
Uke 42 20 premieringer
Uke 45 2 premieringer
Uke 46 1 premiering
Uke 47 2 Permieringer
Totalt 132 premier

Komplett premieliste for alle raser finner du HER Championatreglene finner du HER

Uke Navn Foreldre Regnr E/F Premie
U42 Almkullens Freja Bob Des Landes Du Pech – Pålamalmens Elva SE29343/2015 Anders Ylen Dedorson 1.UK + 1.UK + 3.UK Lavland
U33 Brufjorden`s Jina Iskar De L` Aardour – Brufjorden`s Elli NO30695/15 Svein Hjelle 3.UK
U33 Coch-Y-Bondhu Sofus – Storbakken`s Fs Maya NO40801/15 Pål Kristian Andersen 1.UK
U33 Geilane`s Issi Brekkesagas Blackbird – Aulumboens C-Kita NO52054/14 Jarle Berentzen 2.UK
U34 Geilane`s Ixi Brekkesagas Blackbird – Aulumboens C-Kita NO52053/14 Eigil Haug 3.UK
U42 Hevishot`s Chila Midtvej`s Loke – Lotte NO55214/14 Sveinung Hartvedt 3.UK Lavland
U33 Kruttåsen`s L Mille Raunakkens Cox – Kruttåsen`s K Tera NO47471/15 Roger Thrane Olsen 2.UK
U42 Kamvatnet`s Bella Max Odin – Kamvatnet`s Aqua Vita NO34012/15 Andre Fleskheller 1.UK + 1.UK Lavland
U40 Kvikksteps B-Mon Amie Peter Gunn – Femme Fatale De La Sourceauxperdrix NO54033/14 Morten Løken 1.UK Lavland
U33 Kvikksteps B-Oscar Peter Gunn – Femme Fatale De La Sourceauxperdrix NO54031/14 Nina Ødegaard Hansen 3.UK
U42 Kvikksteps B-Oscar Peter Gunn – Femme Fatale De La Source Auxperdrix NO54031/14 Nina Ødegaard Hansen/Stian Aaserud 2.UK Lavland
U42 Kvikksteps B-Zanto Peter Gunn – Femme Fatale De La Sourceauxperdrix NO54032/14 Jørn Arvid Teksum 3.UK Lavland
U39 Lightspeed Lizzie Av Valhall Reisavannet`s B-Aylo – Van`t Passant Heart Of Chelsea NO47598/15 Roar Emil Bergmann 3.UK Lavland
U42 Lightspeed Lizzie Av Valhall Reisavannet`s Baylo – Van`t Passant Heart Of Chelsea NO47598/15 Roar Emil Bergmann 1.UK Lavland
U42 Lightspeed Lizzie Av Valhall Reisavannet`s B-Aylo – Van`t Passant Heart Of Chelsea NO47598/15 Roar Emil Bergmann 1.UK Lavland
U33 Nitro-Gen First Bullet Samson Sorensen – Storbakken`s Fa Vinna NO41659/15 Henning Johannes Kristiansen 1.UK
U35 Opphaugen`s Kamille Gert Vom Junkenhof – Demye Vom Schwaneneberg NO41415/15 Rune Andre Kværna 3.UK
U33 Orreskogen`s Bovi Euskadi – Orreskogen`s E-Lisa NO45954/15 Olav Arild Hasselvold 2.UK
U40 Orreskogen`s Bri Euskadi – Orreskogen`s E-Lisa NO45958/15 Per Johnny Skjæran 1.UK
U42 Orreskogen`s Inga Euskadi – Orreskogen`s E-Lisa NO45956/15 Anders Ellefsen 1.UK Lavland
U35 Orreskogen`s Juli Shiraz Best De La Source Aux Perdrix – Orreskogen`s B-Maia NO37233/15 Øystein Ahlstrøm 3.UK
U39 Orreskogen`s Juli Shiraz Best De La Source Aux Perdrix – Orreskogen`s B-Maia NO37233/15 Øystein Ahlstrøm 3.UK
U42 Orreskogen`s Juli Shiraz Best De La Source Aux Perdrix – Orreskogen`s B-Maia NO37233/15 Øystein Ahlstrøm 2.UK Lavland
U42 Orreskogen`s Scala Best De La Source Aux Perdrix – Orreskogen`s B-Maia NO37234/15 Geir Grønvold 2.UK Lavland
U42 Rakkelhanan`s A Spørra Brekkesagas Blackbird – Orreskogen`s D-Marthe NO46793/15 Ole Johnny Hansen 2.UK + 2.UK Lavland
U39 Red Garlic`s Evergood Chasseur Ilex Des Marais Du Piat – Red Garlic`s Vit Vitlök SE43582/2015 Lisbeth Smestad 3.UK + 2.UK Lavland
U40 Red Garlic`s Evergood Chasseur Ilex Des Marais Du Piat – Red Garlic`s Vit Vitlök SE43582/2015 Lisbeth Smestad 3.UK Lavland
U41 Red Garlic`s Evergood Chasseur Ilex Des Marais Du Piat – Red Garlic`s Vit Vitløk SE43582/2015 Lisbeth Smestad 2.UK Lavland
U42 Red Garlic`s Evergood Chasseur Ilex Des Marais Du Piat – Red Garlic`s Vit Vitløk SE43582/2015 Lisbeth Smestad 2.UK Lavland
U35 Ronja Tromsørypa`s Ta Sigge – Tilleråsen`s Zelma SE14762/2015 Håvard Nordhus 2.UK
U33 Råsokhøgdas Tom Joakim Jensen 2.UK
U41 Vanity Tremeur Chivas Des Truffes Passionnees – Vanity Kitchenette NO42309/15 Hallgeir Bergh 2.UK Lavland
U35 Vinterfjellets Bk Il Tempo Gigante Reisavannet`s Jakaos – Bråkebøtta Pippa NO41910/15 Steinar Gabrielsen 2.UK
U34 Vinterfjellets Bt Kurta Reisavannet`s Ja-Kaos – Bråke-Bøtta Pippa NO41912/15 Odd Brede Sommarset 1.UK
U33 Ah Aki-Ta2 Reisavannet`s D-Hårek – Sa Amaya NO36761/12 Magne Klingsheim/Knut Anton Karlsen 2.AK Skog
U34 Aila Av Valhall Steinar Skogli 3.AK
U39 Aila Av Valhall NO52580/09 Steinar Skogli 2.AK
U33 Bodømarkas Vilma Børge Andreassen 1.AK
U33 Brufjorden`s Isy Deco – Brufjorden`s Eb Assi NO38081/13 Svein Hjelle 2.AK
U34 Bølhøgda`s Jennie Fabian Du Vallon De La Rigaude – Coco Du Vallon De La Rigaude NO3778/14 Lars Farnes 3.AK
U35 Enja Av Sàràhkkà Carl D`ar Roc`h Bernez – Cessna Av Sârâhkkâ NO42440/14 Øyvind Bjørklund 1.AK + 1.AK
U35 Enzo Ferrari Av Sârâhkkâ Carl D`ar Roc`h Bernez – Cessna Av Sârâhkkâ NO42435/14 Silje Aronsen 3.AK
U39 Gaya Hot Chilli – Stenhøj R Molte NO47968/13 Tom Antonius Middelhuis 2.AK Lavland
U33 Geilane`s H-Frøya Zeus -Aulumsboens C-Kita NO37760/13 Jarle Berentzen 2.AK
U42 Geilane`s Issi Brekkesagas Blackbird – Aulumboens C-Kita NO52054/14 Jarle Berentzen 3.AK Lavland
U33 Geilane`s H-SIlva Zeus – Aulumsboens C-Kita NO37762/13 Geir Olav Øvreseth 2.AK
U46 Geilane`s Ixi Brekkesagas Blackbird – Aulumboens Ckita NO52053/14 Eigil Haug 2. AK skog
U34 Havredalen`s Caesar Suhlegan Drillo – Vestløkka`s Atanija NO59206/09 Toralf Ekrheim 2.AK
U47 Holmevass E Lexie Orreskogen`s B-Røm – Holmevass B Gilli NO42265/12 Kristian Terje Holgersen 1. AK Skog + 2. AK Skog
U39 Holmevass Kaiza Peter Gunn – Holmevass B Gilli NO34264/14 Jan Ivar Johannessen 3.AK Lavland
U33 Ismenningens A-Kasper M K-Falco – Sætertunets Mille NO36704/10 Solfrid Lægdheim og Geir Bakkhaug 2.AK
U35 Ismenningens B Caza Raunakkens Ta Aris – Sætertunets Mille NO30930/12 Kristel M Pedersen 2.AK
U45 Ismenningens C Frøya Anders Herje 2. AK skog
U40 Jerpsetra`s Ask Hot Chilli – Holmevass D Gyda NO46001/14 Anders Helgesen Hovdedalen 2.AK Lavland
U34 Kamvatnet`s Fantasi NO51326/12 Svein Gustad 3.AK Skog
U39 Kamvatnet`s Mamma Mia Syrach – Kamvatnet`s Aqua Vita NO37744/10 Hedda Næs 1.AK Lavland
U40 Kamvatnet`s Ragna Rompeløs Max Odin – Kamvatnet`s Aqua Vita NO34566/14 Anne Lise Vedeler 3.AK Lavland
U41 Kamvatnet`s Ragna Rompeløs Max Odin – Kamvatnet`s Aqua Vita NO34566/14 Anne Lise Vedeler 1.AK Lavland
U33 Kruttåsen`s K Tera Orreskogen`s B-Troy – Kruttåsen`s E Xena NO32726/13 Roger Thrane Olsen 2.AK
U34 Kvikk Hot Chilli – Stenhøj R Molte NO47964/13 Åsta Wærnes/Trond Nerdal 3.AK
U42 Leia Velvet Dei Fiorindo – Toya NO50794/09 Nils Christian Orthe 1.AK
U42 Lykke Carl D`ar Roc`h Bernez – Min Vesla NO57267/11 Arild Dystland 3.AK Lavland
U33 Molevass E Lexie Orreskogen`s B-Røm – Holmevass B Gilli NO42265/12 Kristian Holgersen/Jan Sundfør 3.AK
U35 Mørkvedmarkas Lita Tromsørypa`s E Hero – Reisavannet`s B-Zenta NO37323/13 Pål Granum 2.AK
U33 Omasvarre`s AJ Orion Jambo De Casa Ato – Tromsørypa`s Am Amber NO51405/13 Lars R Kvaal 1.AK Skog
U34 Orreskogen`s D-Yr Orreskogen`s B-Røm – Brustindens E Ulla NO42169/12 Marit Krogh 2.AK
U33 Rauerskauens Gizmo Uman Du Bois Courcol – Toya NO40160/13 Jonny Aas 2.AK + 3.AK
U42 Rauerskauens Penny Uman Du Bois Courcol – Toya NO40165/13 Nils Christian Orthe 2.AK
U33 Reisavannet`s Ja Kaos Alex Dei Fiorindo – Reisavannet`s B-Java NO33598/10 Jan-Erik Jensen 1.AK Fullkombinert
U34 Reisavannets Jc Rapp Åge Lekanger 2.AK
U33 Rypkleppen`s C Rocco Milo – Rypkleppens A Runa NO60183/10 Ole Bjørn Grytbakk 3.AK
U35 Råkki Pvn`s Poker – Jbs Leiki NO45812/10 Christian Svendsen/Gunnar Guttormsen 2.AK + 2.AK + 3.AK
U41 Stella Fønsvigs Darwin – Brekkesagas Nikki NO50354/12 Bjørn Olav Bakka 2.AK Lavland
U45 Storsnasens Vidda NO34337/14 Sveinung Aune 2. AK skog
U38 Sætertunets Eik Tromsørypa`s P E Hero – Vestløkka`s Atetra NO33543/10 Lena Marie Borlaug 3.AK
U34 Tielles Buskas SE17439/2013 Geir Bakkhaug 2.AK
U34 Tinderypas Iris Eva Andersen/Steinar Skogli 2.AK
U41 Tromsørypa`s Am Amber Bekkauren`s Mailo – Alaska Dei Fiorindo NO34626/09 Lars R Kvaal 1.AK
U33 Tromsørypa`s Pa Liz Reisavannet`s B-Aylo – Bekkauren`s Pia NO35374/13 Per Johnny Skjæran 2.AK Skog
U40 Tromsørypa`s Pa Liz Reisavannet`s B-Aylo – Bekkauren`s Pia NO35374/13 Per Johnny Skjæran 2.AK
U33 Tromsørypa`s Pa Zeb Kjell Engen/Freddy Lillevik 2.AK
U39 Tråsletten`s Senico Tråsletten`s Wirco – Bonnee Des Plaines Dauxeenes NO37260/09 Eva Hafstad/Olaf Hafstad 3.AK Skog
U33 Van`t Passant Humiko Vesa Virkkula 1.AK
U40 Vanille Brevillaqua Echo Des Genets De L`azur – Brika Brevillaqua HR17932EB Oskar R B Johnsen 2.AK
U42 Vanity Oceane Bayard Dit Bono De Saint Lubin – Vanity Kitchenette NO44549/12 Hallgeir Bergh/Kai Dalane 2.AK Lavland
U33 Vinterfjellets BP Lucky Lucy Peter Gunn – Bråke-Bøtta Pippa NO54987/13 Knut Anton Karlsen 1.AK Skog
U40 Vinterfjellets Bp Tess Peter Gunn – Bråke-Bøtta Pippa NO54985/13 Kjetil Andresen 2.AK Lavland
U33 Brekkesagas Blackbird Carl D`ar Roc`h Bernez – Brekkesagas Nellie NO49689/11 Per Einar Bakke 3.VK kval
U34 Kvikksteps Mira Orreskogen`s B-Røm – Femme Fatale De La Sourceauxperdrix NO45076/13 Eivind Winther 6.VK finale
U35 Kvikksteps Mira Orreskogen`s B-Røm – Femme Fatale De La Sourceauxperdrix NO45076/13 Eivind Winther 2.VK kval
U33 Mix Brustindens D Aro – Bekkauren`s Tuxi NO39624/11 Lars Hasselvold 6.VK kval
U34 Orreskogen`s B-Røm Uman Du Bois Courcol – Reisavannet`s B-Guri NO55221/10 Morten Tidemann og Hege Løkken 3.VK
U35 Orreskogen`s B-Røm Uman Du Bois Courcol – Reisavannet`s B-Guri NO55221/10 Morten og Hege Tidemann 1.VK m/CK kval
U40 Orreskogen`s B-Røm NO55221/10 Morten Tidemann 31 poeng Nr 2 individuelt NM lag Lavland
U35 Orreskogen`s E-Lisa Elvis Du Bois Courcol – Reisavannet`s B Guri NO48649/12 Anders Ellefsen 2.VK NM-LAG
U41 Orreskogen`s E-Lisa Elvis Du Bois Courcol – Reisavannet`s B-Guri NO48649/12 Anders Ellefsen 3.VK finale Lavland
U42 Orreskogen`s E-Lisa Elvis Du Bois Courcol – Reisavannet`s B-Guri NO48649/12 Anders Ellefsen 3.VK Lavland
U41 Orreskogen`s E-Tiril Elvis Du Bois Courcol – Reisavannet`s B-Guri NO48650/12 Jørn Yngve Sørum 5.VK kval Lavland
U42 Orreskogen`s E-Tiril Elvis Du Bois Courcol – Reisavannet`s B-Guri NO48650/12 Jørn Sørum/Anders Ellefsen 4.VK Lavland
U34 Prego Raunakkens Cox – Tulla NO49171/13 Nils B Skaar 2.VK finale
U39 Raunakken`s Cox  Velvet Dei Fiorindo – Raunakkens Ta Roma Røvarlægg NO34111/10 Nils B Skaar 1.VK kval + 4.VK finale
U33 Raunakkens Cox Velvet Dei Fiorindo – Raunakkens Ta Roma Røvarlægg NO34111/10 Nils B Skaar 1.VK kval
U33 Raunakkens Ta Roma Røvarlegg Ask – Åforsens Tina 04158/07 Ronny Sagmo 1.VK m/CK kval
U41 Reisavannet`s Ja-Kaos Alex Dei Fiorindo – Reisavannet`s B-Java NO33598/10 Jan-Erik Jensen 2.VK kval
U33 Suhlegan Jagger Suhlegan Hevi Rock – Suhlegan Felica Försvann SE20707/2013 Øyvind Nagelhus 2.VK kval
U40 Suhlegan Jagger SE20707/2013 Øyvind Nagelhus 1.VK kval Lavland
U42 Suhlegan Jagger Suhlegan Hevi Rock – Suhlegan Felicia Försvann SE20707/2013 Øyvind Nagelhus 2.VK Lavland
U38 Suhlegan Leo Raunakkens Cox – Suhlegan Janis Joplin SE24728/2015 Benn Asgeir Båtvik 4.pr Kval
U39 Tess Suhlegan Tarzan – Tråsletten`s Lory S19893/2007 Joachim Almgren 2.VK kval
U35 Tromsørypa`s Ad Tim Delos Vom Schwanenberg – Alaska Dei Fiorindo NO40554/11 Per Johnny Skjæran 1.VK m/CK kval
U41 B Tromsørypa`s Ad Tim Delos Vom Schwanenberg – Alaska Dei Fiorindo NO40554/11 Per Johnny Skjæran 5.VK finale + 4.VK finale
U34 Tromsørypa`s Pa Liz Reisavannet`s B-Aylo – Bekkauren`s Pia NO35374/13 Per Johnny Skjæran 5.VK kval + 2.VK finale
U41 B Tromsørypa`s Pa Liz Reisavannet`s B-Aylo – Bekkauren`s Pia NO35374/13 Per Johnny Skjæran 3.VK finale + 3.VK kval
U34 Tråsletten`s Svabø NO37264/09 Bjørn Tråslett 1.VK kval
U39 Vakkuniva – Tarzans T/R Tindra Litjåsens De Rene – Tess SE53267/2011 Joachim Almgren 2.VK finale
U41 Vakkuniva Tarzans T/R Tindra Litjåsens De Rene – Tess SE53267/2011 Joachim Almgren 1.VK kval
U34 Vinterfjellets Sir Alex Hot Chilli – Bråke-Bøtta Pippa NO45999/12 Heidi M Johansen/Kurt Landau 3.VK kval
U40 Vinterfjellets Sør Alex Hot Chilli – Bråke-Bøtta Pippa NO45999/12 Heidi Johansen/Kurt Landau 4.VK kval Lavland