Jaktprøveresultater Høst 2015, 109 resultater pr. 25.11



Premier oppnådd 21.-23.august – 22 premieringer
Premier oppnådd 26. – 30. august – 17 premieringer
Premier oppnådd 4. – 6. september – 23 premieringer
Premier oppnådd 18. – 20. september – 3 premieringer
Premier oppnådd 25. – 27. september – 4 premieringer
Premier oppnådd 2. – 4. oktober – 13 premieringer
Premier oppnådd 9. – 11. oktober – 11 premieringer
Premier oppnådd 16. – 18. oktober – 11 premieringer
Premier oppnådd 23. – 25.oktober – 3 premieringer
Premier oppnådd 06. – 08.november – 1 premie
Premier oppnådd 20. – 22.november – 1 premie

Komplett premieliste for alle raser finner du HER Championatreglene finner du HER

Resultater fra vinterprøvene 2015 finner du HER

UNGHUNDKLASSE

 

Hundens navn Far Mor Premiegrad Poeng til Årets hund Eier/fører
Abba CARL D’AR ROC’H BERNEZ SNØFJÄLLETS FIFFI-FC 2.UK, 2.UK, 3.UK Raimo Hansen/Raimo Ollikainen
Ajakawis Alice Carl D`ar Roc`h Bernez Snöfjällets Fiffi-Fc 1.pr Kval Norsk Derby 2p Aina Jansson/Nils Sandberg
Bekkauren’s Eira Bekkauren’s Mailo U S Cali 2.UK, 1.pr kval Forus Open 2p Trygve Nordås
Bølhøgda’s Jennie Fabian Du Vallon De La Rigaude Coco Du Vallon De La Rigaude 2.UK, 2.UK, 3.UK lavland Lars Farnes
Enja Av Sàràhkkà CARL D’AR ROC’H BERNEZ Cessna Av Sàràhkkà 2.UK, 1.UK, 2.UK 2p Øyvind Bjørklund
Enzo Ferrari Av Sàràhkkà CARL D’AR ROC’H BERNEZ Cessna Av Sàràhkkà 2.UK, 1.UK, 1.UK, 1.UK, 2.UK 2p,2p Silje Aronsen/Steinar Gabrielsen
Gaia Brekkesagas Blackbird Donna 3.UK Lasse Øverbø
GEILANE’s Issi BREKKESAGAS BLACKBIRD AULUMBOENS C-KITA 3.UK Jarle Berentsen
Holmevass Ularikke Peter Gunn Holmevass B Gilli 3.UK lavland Arne Abel-Lunde
Jenny I Du Petit Odon D`gi De La Plume Picarde Fan Du Petit Odon 3.UK lavland, 3.UK lavland Britt Halvorsen
Lucky Brekkesagas Blackbird Donna 3.UK, 1.UK 2p Bård Bergseth
Kamvatnet’s Ragna Rompeløs Max Odin Kamvatnet`s Aqua Vita 2.AK lavland Anne-Lise Vedeler
Omasvarre`s Aj Lykke Jambo De Casa Ato Tromsørypa`s Am Amber 2.UK Ellen Sørem/Lars Kristoffersen
Omasvarre`s Aj Orion Jambo De Casa Ato Tromsørypa`s Am Amber 1.UK 2p Lars Rikard Kvaal
Orreskogen`s G Happy Best De La Source Aux Perdrix Reisavannet`s B Guri 1.UK, 1.pr kval Forus Open 2p,2p Anders Ellefsen
Skletthøgdas Bono Cyclone De L`ardour Raunakkens Hexa 1.UK 2p Terje Bakmark
Storsnasens Radar N JCH RAUNAKKENS COX Åa 3.UK Ole Bjørn Grytbakk
TROMSØRYPA’S AD TIM DELOS VOM SCHWANENBERG ALASKA DEI FIORINDO 2.AK lavland Per Johnny Skjæran
Vakkuniva-Tarzans T/S Tara First Bullet Samson Sorensen J SE JCH Tess 2.UK Joachim Almgren
Vanity Soleil Cyclone De L`ardour Bird Des Pigenettes 1.UK, 1.UK lavland 2p,2p Kjersti Qviller
Zippo JALO’S BLIZZARD BEKKAUREN’S TUXI 3.UK Arild Larsen




ÅPEN KLASSE

 

Hundens navn Far Mor Premiegrad Poeng til Årets hund Eier/fører
Ah Anila Reisavannet’s D-Hårek Sa Amaya 3.AK skog, 3.AK skog Arne Klingsheim
Aila Av Valhall VALBYSKOGENS ARES MØYSALEN’S BONNIE 2.AK Steinar Skogli
Aulumboens C Kita Loui Stenhøj N. Tjui 1.AK 3p Jarle Berentzen
Brekkesagas Blackbird Carl D`ar Roc`h Bernez Brekkesagas Nellie 2.AK, 1.AK 3p Per Einar Bakke
Brekkesagas Blå KRUTTÅSEN’S EIR BREKKESAGAS NELLIE 3.AK, 2.AK Karl Henrik Underland
Coco Du Vallon De La Rigaude Tempo Du Vallon De La Rigaude Ustie Du Vallon De La Rigaude 3.AK lavland Lars Farnes
Dixie av SÁRÁHKKÁ TROMSØRYPA’S P E APPO APPORTØR CESSNA AV SÁRÁHKKÁ 3.AK Teijo Saarijærvi
Doris av SÁRÁHKKÁ TROMSØRYPA’S P E APPO APPORTØR CESSNA AV SÁRÁHKKÁ 2.AK, 2.AK Sven Oddne Haugen
Geilane’s H-Silva N DK UCH NV-12 Zeus Aulumboen’s C-Kita 2.AK Geir Olav Øvreseth
Havredalen`s Cæsar Shulegan Drillo Vestløkka`s Atanija 3.AK Toralf Ekrheim
IVER DE PASSEMARAIS FR JCH FR CH FAUST DE PASSEMARAIS ENJOY DES BORDS DE L’ORB 2.AK, 1.AK 3p Anne Grethe Bakkevold,Rolf Sarre/Anne Grethe Bakkevold
Ismenningens C-Frøya Raunakkens Turbo Ismenningens A-Lotta 2.AK,2.AK skog Anders Herje
Kvikk Hot Chilli Stenhøj R Molte 3.AK Åsta Wærnes/Trond Nerdal
Kvikksteps Mira Orreskogen`s B-Røm Femme Fatale De La Sourceauxperdrix 2.AK, 1.AK 3p Eivind Winther
Litjåsen`s Inox Tråsletten`s Tsar Litjåsen`s Rikke 2.AK lavland Lisbeth Smestad
Luna Ismenningens A Kasper Vestløkka’s C Lykke 2.AK, 2.AK lavland Espen Aarvold
Mix Brustindens D Aro Bekkauren’s Tuxi 1.AK skog 3p Lars Hasselvold
Omasvarre`s Aj Orion Jambo De Casa Ato Tromsørypa`s Am Amber 1.AK 3p Lars Rikard Kvaal
Orreskogen`s C-Kompis Uman Du Bois Courcol Brustindens E Ulla 1.AK skog 3p Ingvild Dahl Trane/John Arnt Arvola
Orreskogen’s E Olseen ELVIS DU BOIS COURCOL REISAVANNET’S B GURI 1.AK 3p Ulrik Myrhaug
Pollistas Yvon Mau M K-FALCO MARIE CHOCOLAT ROYAL 2.AK skog, 1.AK skog 3p Karin Mathisen/Øyvind Bjørklund
Reisavannet`s Ja-Kaos Alex Dei Fiorindo Reisavannet`s B-Java 3.AK fullkombinert, 1.AK lavland 3p Jan-Erik Jensen
REISAVANNET’S ZB-BLAZE JALO’S BLIZZARD LOCAR’S SHOOTING STAR ZELA 1.AK 3p Ulrik Johnsen
Reisavannet`s Zr-Raisa Rollex Locar`s Shooting Star Zela 1.AK 3p Almar og Caroline Markussen
Rypkleppens C Rocco Milo RYPKLEPPENS A RUNA 2.AK skog, 2.AK skog Ole Bjørn Grytbakk
Sofus Rollex Staurin’s Kutta 1.AK skog 3p Brian Herje
Stella Fønsvigs Darwin Brekkesagas Nikki 3.AK Bjørn Olav Bakka
Storbakken’s Majja Velvet Dei Fiorindo Brustindens E Frøy 2.AK Marit Pettersen
Stråmyran’s Bonus Tråsletten`s O-Boy Far Si Pie 2.AK, 2.AK, 2.AK, 1.AK lavland 3p Lena Marie Borlaug
Tea Raunakkens Cox Tulla 2.AK Trond Guttormsen
Tiril Ari Trulte 2.AK,  1.AK 3p John Smedbakken
TROMSØRYPA’S AD TIM DELOS VOM SCHWANENBERG ALASKA DEI FIORINDO 1.AK 3p Per Johnny Skjæran
TROMSØRYPA’S PA LIZ REISAVANNET’S B-AYLO N S UCH BEKKAUREN’S PIA 2.AK lavland, 2.AK lavland Per Johnny Skjæran
Tromsørypa`s Pa Zeb Reisavannet`s B-Aylo Bekkauren`s Pia 3.AK Kjell N Engen/Halvard Lockertsen
Tråslettens Ronja Røverdatter BEKKAUREN’S MAILO INT NORD UCH DKV-10 N J(K)CH BONNEE DES PLAINES DAUXEENES 3.AK Robin Dahl/Line Dahl
Tråsletten’s Senico Tråsletten’s Wirco Bonnee Des Plaines Douxeenes 3.AK Skog, 1. AK Skog 3p Eva Hafstad/Olaf Hafstad
Vakkuniva-Tarzan`s Tr Tiff Litjåsen`s De Renè Tess 1.AK 3p Gunnar Guttormsen
Van`t Passant Humiko Vulcain De Saint Lubin Bonnee Des Plaines Dauxeenes 1.AK 3p Vesa Virkkula
Vanity Oceane Bayars Dit Bono De Saint Lubin Vanity Kitchenette 3.AK Hallgeir Bergh/Kai Dalane
Vinterfjellets Frøya Hot Chilli Bråke-Bøtta Pippa 2.AK, 2.AK Rolf Erik Igeland




VINNERKLASSE

 

Hundens navn Far Mor Premiegrad Poeng til Årets hund Eier/fører
Brekkesagas Tiri Kruttåsen`s Eir Brekkesagas Nellie 1.VK m/CK kval, 1.VK m/CACIT finale 4p,6p Ingvild D Trane/John A Arvola
N JCH Brustindens E Frøy SUHLEGAN NO RISK MAMMA MIA 1.VK kval NM skog 3p Stig Håvard Hansen
First Des Grandes Concises Viko Du Bois De Vauchelles Anya De La Source De Larrey 1.VK m/CK kval lavland ?p Stian Aaserud
Holmevass B Gilli Hot Chilli Brustindens D Masi 3.VK semi lavland Arne Abel-Lunde
N UCH LITJÅSEN’S DE RENÈ BEKKAUREN’S MAILO N UCH N JCH SUHLEGAN PRINCESS 1.VK m/CK ?p Gunnar Guttormsen
Omasvarre`s Aj Orion Jambo De Casa Ato Tromsørypa`s Am Amber 2.VK kval 2p Lars Rikard Kvaal
Orreskogen`s B-Røm FR UCH FR VCH UMAN DU BOIS COURCOL N JCH REISAVANNET’S B-GURI 2.VK finale, Nr 1 individuelt NM-lag, 2.VK kval,2.VK m/CK finale lavland 9p,6p,?p Hege Løkken og Morten Tidemann
Orreskogen`s E-Lisa Elvis Du Bois Courcol Reisavannet`s B-Guri 5.VK finale lavland Anders Ellefsen
N JCH RAUNAKKENS COX N SE JCH NMFHv11 VELVET DEI FIORINDO RAUNAKKENS TA ROMA RØVARLÆGG 1.VK m/CK, 1.VK finale m/CACIT,
2.VK semi, 2.VK. semi
4p,5p,3p,?p Nils B Skaar
Reisavannet`s Ja-Kaos Alex Dei Fiorindo Reisavannet`s B-Java 2.VK kval 2p Jan-Erik Jensen
Tess S N UCH S JCH Suhlegan Tarzan Tråsletten`s Lorry 4.VK kval, 2.VK finale 3p Joachim Almgren
TROMSØRYPA’S AD TIM DELOS VOM SCHWANENBERG ALASKA DEI FIORINDO 3.VK, 1.VK kval 1p,3p Per Johnny Skjæran