JAKTPRØVERESULTATER HØST 2017



Uke 34: 41 premieringer (NM Skog)
Uke 35:  25 premieringer (NM Høyfjell)
Uke 36: 4 premierigner
Uke 38: 7 premieringer (Norsk Derby. Sølvhunden)
Uke 39: 22 premieringer (Ålen, Skogbygda, UGP)
Uke 40: 16 premieringer (NM Lavland)
Uke 41: 6 premieringer

Totalt: 121 Premieringer

(Oppdatert 16.10 kl 10.33)

Fordeling Skog/Lavland/Høyfjell 16 / 28 / 77

Fordeling UK/AK/VK: 35 / 56 / 30
Fordeling 1. UK/AK/VK 12 / 20 / 12

Prosent 1.premie av premierte UK/AK/VK: 34% / 35% / 40%

Komplett premieliste for alle raser finner du HER Championatreglene finner du HER

(Dersom du ikke får linken opp i BB- forsøk å klikk på linken en gang til.)

Uke Navn Foreldre Regnr E/F Premie
UK UK UK UK UK UK
34 Cuda Reisavannet`s Ja-Kaos – Theia NO37093/16 Freddy Lillevik 1 + 1. UK
41 Cuda Reisavannet`s Ja-Kaos – Theia NO37093/16 Freddy Lillevik 2 + 3. UK
35 Glede Av Sarahkka  Iver De Passemarais – Cessna Av Sáráhkká NO34101/16 Roar Blakkstad Helle 2. UK
35 Gribskoven`s Ronja Aulumboens C Liff – Aida DK16175/2015 Martin Welhaven 2 + 3. UK
39 Holmevass G Billy Carl D`ar Roc`h Bernez – Touch of Bourbon Little Chloe NO30913/17 Stian Aaserud 3. UK Lavland
40 Lill-Gemons Ynwa`s T`ekko Raunakkens Cox – Lill-Gemons Asti SE20570/2016 Hans Erland Ringsvold 2. UK Lavland
34 Litjåsen`s Nikki Tinderypen`s Odin – Litjåsen`s Rikke NO43089/16 Gunnar Handberg 2. UK
35 Litjåsen`s Nikki Tinderypen`s Odin – Litjåsen`s Rikke NO43089/16 Gunnar Handberg 1. UK
34 Litjåsen`s Ny-co-pilot Tinderypen`s Odin – Litjåsen`s Rikke NO43092/16 Alf Birger Skinstad 2.UK
34 Rakkelhanan`s B Gunnar Brekkesagas Blackbird – Orreskogen`s D-Marthe NO45780/16 Jørn Fagerås 2 + 2 UK
34 Reisavannet’s CS-Sako Reisavannet’s ZB-Sam – Tromsørypa’s AM Cree NO55336/15 Gaute Pedersen 1. UK
34 Reisavannet’s CS-Tyra Reisavannet’s ZB-Sam – Tromsørypa’s AM Cree NO55337/15 Sissel Waltin Karlsen 2 + 3 UK
35 Reisavannet’s CS-Tyra Reisavannet’s ZB-Sam – Tromsørypa’s AM Cree NO55337/15 Tom Slettebakk 2. UK
34  Suhlegan Cava Suhlegan Jagger – Cast-A-Britt Littlr Dorrit SE31205/2016 Roar Larsen 1+ 2 + 3.UK
34 Suhlegan Niusha Suhlegan Jagger – Cast-A-Britt Littlr Dorrit SE31201/2016 Axel Clausen 1. UK
39 Shulegan Nevada Sno`Flake Suhlegan Jagger – Cast-A-Britt Littlr Dorrit SE31204/2016 Øyvind Nagelhus 2. UK
34 Suhlegan Obelix Orreskogen`s B-Røm – Suhlegan Felicia Försvann SE34114/2016 Gunnar Guttormsen 1 + 1 +3. UK
38 Suhlegan Obelix Orreskogen`s B-Røm – Suhlegan Felicia Försvann SE34114/2016 Gunnar Guttormsen 1. UKL
40 Suhlegan Obelix Orreskogen`s B-Røm – Suhlegan Felicia Försvann SE34114/2016 Gunnar Guttormsen 1. UK Lavland
34 Trico Ismenningens C-Tore Hund – Geilane`s H-Tanja NO55451/15 Jostein Dalshagen 3. UK
34 Storbakkens MB Ravi Tiellas Ck Buskas – Storbakken`s Fa Mocca NO32784/16 Einar Buaune 3. UK
38 Storbakkens MB Theo Tiellas Ck Buskas – Storbakken`s Fa Mocca NO32785/16 Joakim Arntsen 1. UK
39 Vanity Victor Grus Des Sources Claires – Vanity Oceane NO55774/15 Milla Stav Nilsen 2. UK Lavland
40 Vanity Victor Grus Des Sources Claires – Vanity Oceane NO55774/15 Milla Stav Nilsen 1.UK + 3.UK
35 Vestre Demmas Durga Omasvarre`s Aj Orion – Tulla NO46185/16 Karl og Ann Lena Underland 2. UK
AK AK AK AK AK AK
36 Bekkaurens Eira Bekkauren’s Mailo – U S Cali NO37988/14 Trygve Nordås 2. AK Fullkombinert
38 Bekkaurens Eira Bekkauren’s Mailo – U S Cali NO37988/14 Trygve Nordås 1. AK
36 Brufjorden`s Isy Deco – Brufjorden’s Eb Assi NO38081/13 Svein Hjelle 1. AK
34 Enja av Sarahkka Carl D’ar Roc’h Bernez – Cessna av Sarahkka NO42440/14 Øyvind Bjørklund 1. AK Fullkombinert
34 Enja av Sarahkka Carl D’ar Roc’h Bernez – Cessna av Sarahkka NO42440/14 Øyvind Bjørklund 1. AK Skog
39 Enja av Sarahkka Carl D’ar Roc’h Bernez – Cessna av Sarahkka NO42440/14 Øyvind Bjørklund 1. AK
39 Geilane`s H-Frøya Zeus – Aulumboens C-Kita NO37760/13 Jarle Berentzen 3.AK + 2.AK
39 Geilane`s Issi Brekkesagas Blackbird – Aulumboens C-Kita NO52054/14 Jarle Berentzen 3.AK + 2.AK
34 Holmevass F Blaise Midtfjellets Jo – Holmevass B Gilli NO47444/13 Magnhild Østraat/Rune Østraat 3. AK
35 Holmevass F Blaise Midtfjellets Jo – Holmevass B Gilli NO47444/13 Magnhild Østraat/Rune Østraat 2. AK
40 Holmevass Kaiza Peter Gunn – Holmevass B Gilli NO34264/14 Jan Ivar Johannessen 3. AK Lavland
41 Holmevass F Snazzy Midtfjellets Jo – Holmevass B Gilli NO47446/13 Lorenzo Wiese-Hansen 3. AK Lavland
35 Ismenningens D-Daisy Ismenningens C-tore Hund – Blackmolly NO48642/15 Uno Mikkelsen 2. AK
41 Jerpsetra`s Eira Hot Chilli – Holmevass D Gyda NO46005/14 Ulf Erik Flathen 2. AK Lavland
38 Kruttåsen`s L Mille Raunakkens Cox – Kruttåsen`s K Tera NO47471/15 Roger Thrane Olsen 1. AK
34 Kvikksteps Mira Orreskogen’s B-røm – Femme Fatale De La Sourceauxperdrix NO45076/13 Eivind Winther 1. AK Fullkombinert
40 Litjåsen`s Inox Tråsletten`s Tsar – Litjåsen`s Rikke NO50981/13 Lisbeth Smestad 2. AK Lavland
41 Litjåsen`s Inox Tråsletten`s Tsar – Litjåsen`s Rikke NO50981/13 Lisbeth Smestad/Roar Sætervoll 2. AK Lavland
39 Miro Sa Traste – Lykke NO53807/15 Hans Rogne 2 + 2 AK lavland
34 Orreskogen`s Bri Euskadi – Orreskogen`s E-Lisa NO45958/15 Per Johnny Skjæran 1. AK Skog
39 Orreskogen`s Bri Euskadi – Orreskogen`s E-Lisa NO45958/15 Per Johnny Skjæran 2. AK Lavland
40 Orreskogen`s Bri Euskadi – Orreskogen`s E-Lisa NO45958/15 Per Johnny Skjæran 1. AK Lavland
39 Orreskogen`s Frida Euskadi – Orreskogen`s E-Lisa NO45959/15 Ole John Sæther 1. AK
39 Orreskogen`s Hærlig Euskadi – Orreskogen`s E-Lisa NO45960/15 Stian Aaserud 2. AK Lavland
34 Orreskogen`s Mini Euskadi – Orreskogen`s E-Lisa NO45955/15 Jan-Erik Jensen 2. AK Skog
36 Orreskogen`s Mini Euskadi – Orreskogen`s E-Lisa NO45955/15 Jan-Erik Jensen 1. AK
40 Orreskogen`s Mini Euskadi – Orreskogen`s E-Lisa NO45955/15 Jan-Erik Jensen 1. AK Lavland
34 Orreskogen’s C-Kompis Uman Du Bois Courcol – Brustindens E Ulla NO52522/11 Ingvild Dahl Trane 1. AK Skog
34 Orreskogen`s Juli Shiraz Best De La Source Aux Perdrix – Orreskogen`s B-Maia NO37233/15 Øystein Ahlstrøm 2 + 2 AK
39 Orreskogen`s Juli Shiraz Best De La Source Aux Perdrix – Orreskogen`s B-Maia NO37233/15 Øystein Ahlstrøm 3 + 2 AK lavland
39 Orreskogen`s Scala Best De La Source Aux Perdrix – Orreskogen`s B-Maia NO37234/15 Geir Grønvold 1. AK Lavland
34 Reisavannets Ja-Kaos Alex Dei Fiorindo – Reisavannet`s B-Java NO33598/10 Jan-Erik Jensen 2. AK Fullkombinert
40 Reisavannet`s Jc-Zack Carl D`ar Roc`h Bernez – Reisavannet`s B-Java NO38741/13 Karl Andre Evensen 1. AK
35 Rypkleppen`s C Rocco Milo – Rypkleppens A Runa NO60183/10 Ole Bjørn Grytbakk 1. AK skog
34 Storbakken`s Ft Ellie Orreskogen’s B-Troy – Brustindens E Frøy NO/42776/13 Kay-Rune Hansen 3. AK Skog
35 Storsnasens Vidda Raunakkens Cox – Åa NO34337/14 Sveinung Aune 2. AK
35 Stråmyran`s Teodor Tromsørypa’s P E Hero – Far Si Pie NO31292/15 Jan Gunnar Jenssen 2. AK
39 Shulegan Janis Joplin Shulegan Hevi Rock – Shulegan Felica Försvann SE20710/2013 Øyvind Nagelhus 2. AK Lavland
34 Theia Pvn`s Poker – Jbs Leiki NO45814/10 Freddy Lillevik 1. AK Skog
35 Trollstuas Zantho Heggmotindens Bailey – Tråsletten’s Sokira NO49088/12 Morten Bjørkly Stoltz 2 + 2 AK skog
34 Tromsørypa`s Pa Liz Reisavannet`s B-Aylo – Bekkauren`s Pia NO35374/13 Per Johnny Skjæran 1. AK
34 Van`t Passant Humiko Vulcain De Saint Lubin – Bonnee Des Plaines Dauxeenes Fi53492/12 Vesa Virkkula 1. AK
35 Lightspeed Lizzie Av Valhall Reisavannet`s B-Aylo – Van`t Passant Heart Of Chelsea NO47598/15 Roar Emil Bergmann 3. AK
40 Lightspeed Lizzie Av Valhall Reisavannet`s B-Aylo – Van`t Passant Heart Of Chelsea NO47598/15 Roar Emil Bergmann 2. AK Lavland
35 Aila Av Valhall Valbyskogens Ares – Møysalen’s Bonnie NO44102/14 Steinar Skogli 2. AK
35 Van`t Passant Heart Of Chelsea Vulcain De Saint Lubin – Bonnee Des Plaines Dauxeenes FI53495/12 Randi Mathisen 3.AK
38 Van`t Passant Heart Of Chelsea Vulcain De Saint Lubin – Bonnee Des Plaines Dauxeenes FI53495/12 Randi Mathisen 2. AK Skog
38 Vanity Oceane C.I.B. Bayard Dit Bono De Saint Lubi – Vanity Kitchenette NO44549 Kai Dalane 1. AK skog
40 Vanity Oceane C.I.B. Bayard Dit Bono De Saint Lubi – Vanity Kitchenette NO44549 Hallgeir Bergh/Kai Dalane 2. AK Lavland
35 Zippo Jalo`s Blizzard – Bekkauren`s Tuxi NO54025/13 Arild Larsen 2. AK
VK VK VK VK VK VK
35 Blackmolly Ismenningens A-Casper – Storbakken`s Isabella SE30366/2014 Brian Johan Herje 2. VK finale
34 Geilane’s Ixi Aulumboens C-Kita – Brekkesagas Blackbird NO52053/14 Eigil Haug 1. VK kval
38 Ismenningens E-Saga Tromsørypa`s Ad Tim – Sætertunets Mille NO45004/16 Anders Herje 1. pr Kval Norsk Derby
34 Kvikk Hot Chilli – Stenhøj R Molte NO47964/13 Åsta Wærnes/Trond Nerdal 2 VK kval NM Skog
35 Kvikksteps B-Mon Amie Peter Gunn – Femme Fatale De La Sourceauxperdrix NO54033/14 Morten Løken 1. VK
39 Kvikksteps B-Mon Amie Peter Gunn – Femme Fatale De La Sourceauxperdrix NO54033/14 Morten Løken 3. VK finale
40 Kvikksteps B-Mon Amie Peter Gunn – Femme Fatale De La Sourceauxperdrix NO54033/14 Morten Løken 2.VK m/CK kval
35 Kvikksteps Mira Orreskogen`s B-Røm – Femme Fatale De La Sourceauxperdrix NO45076/13 Eivind Winther 1.VK m/CK kval NM Høyfjell
40 Kvikksteps Mira Orreskogen`s B-Røm – Femme Fatale De La Sourceauxperdrix NO45076/13 Eivind Winther 3. VK finale
35 Mix Brustindens D Aro – Bekkauren`s Tuxi NO39624/11 Lars Hasselvold 4. VK kval NM Høyfjell
40 Orreskogen`s B-Røm Uman Du Bois Courcol – Reisavannet`s B-Guri NO55221/10 Hege Hukkelberg Tidemann/Morten Tidemann 2. VK kval NM Lavland
39 Orreskogen`s Happy Best De La Source Aux Perdrix – Orreskogen`s B-Guri NO35940/15 Anders Ellefsen 5. VK kval lavland
39 Orreskogen`s E-Lisa Elvis Du Bois Courcol – Orreskogen`s B-Guri NO48649/12 Anders Ellefsen 4.VK kval + 1.VK finale lavland
40 Orreskogen`s E-Lisa Elvis Du Bois Courcol – Orreskogen`s B-Guri NO48649/12 Anders Ellefsen 4.VK kval + 1.VK m/CK semi NM lavland
41 Orreskogen`s E-Tiril Elvis Du Bois Courcol – Orreskogen`s B-Guri NO48650/12 Jørn Yngve Sørum 1. VK kval m/CK lavland
34 Raunakkens Cox Velvet Dei Fiorindo – Raunakkens Ta Roma Røvarlægg NO34111/10 Nils B. Skaar 1.VK kval + 1.VK m/Cacit finale
35 Raunakkens Cox Velvet Dei Fiorindo – Raunakkens Ta Roma Røvarlægg NO34111/10 Nils B. Skaar 3 VK kval NM Høyfjell
39 Raunakkens Cox Velvet Dei Fiorindo – Raunakkens Ta Roma Røvarlægg NO34111/10 Nils B. Skaar 2. VK kval
34 Reisavannet`s Ja-Kaos Alex dei Fiorindo – Reisavannet`s B-Java NO33598/10 Jan-Erik Jensen 4.VK kval
34 Reisavannet`s Zb-Blaze Jalo`s Blizzard – Locar`s Shooting Star Zela NO38726/13 Ulrik Johnsen 3.VK kval
35 Reisavannet`s Zb-Blaze Jalo`s Blizzard – Locar`s Shooting Star Zela NO38726/13 Ulrik Johnsen 2. VK
35 Rypkleppens D Drekkes Tequila Bekkauren’s D-stoy – Rypkleppens A Runa NO38254/12 Andreas Jørgensen 1.VK m/CK kval
34 Tråsletten`s Svabø Tråsletten’s Wirco – Bonnee Des Plaines Dauxeenes NO37264/09 Bjørn Tråseltt 2.VK kval + 1.VK m/Cacit finale
35 Tinderypens Iris Best De La Source Aux Perdrix – Sa Amaya NO44102/14 Steinar Skogli 1. VK
34 Tulla Hot Chilli – Trulte NO47863/09 Trond Guttormsen 4.VK
35 Vinterfjellets Bp Lucky Lucy  Peter Gunn – Bråke-bøtta Pippa NO54987/13 Knut Anton Karlsen 2. VK kval