Jaktprøveresultater høsten 2012



Det har kommet inn 79 premieringer.

JAKTPRØVERESULTATER HØSTEN 2012
Premier oppnådd 17.-19.august – 15 premieringer
Premier oppnådd 22.-26.august – 18 premieringer
Premier oppnådd 30.august – 2. september – 8 premieringer
Premier oppnådd 4.-9. september – 8 premieringer
Premier oppnådd 21.-23. september – 8 premier
Premier oppnådd 28. – 30. september – 3 premier
Premier oppnådd 5. -7. oktober – 6 premier
Premier oppnådd 12. – 14. oktober – 4 premier
Premier oppnådd 19. – 21.oktober – 8 premier
Premier oppnådd 26. – 28. oktober – 1 premie

UNGHUNDKLASSE

Hundens navn Far Mor Premiegrad Eier/fører
ALLURE MØYSALEN’S KIRO BLUEPRINT KIRA 2.UK, 2.UK, 3.UK Benedicte S. Lunde / Andreas Stien
BREKKESAGAS BLACKBIRD CARL D’AR ROC’H BERNEZ BREKKESAGAS NELLIE 3.UK Per Einar Bakke
BREKKESAGAS ZIGGY STARDUST CARL D’AR ROC’H BERNEZ BREKKESAGAS NELLIE 2.UK Trond Solvang
HOLMEVASS D GYDA REISAVANNET’S D-HÅREK N JCH BRUSTINDENS D MASI 1.UK Martin Haugestad
IBA MØYSALEN’S KIRO BLUEPRINT KIRA 3.UK, 3.UK, 1.UK John Sverre Erikstad
MIDTFJELLETS EASY INT JCH VIKO DU BOIS DE VAUCHELLES MIDTFJELLETS CAT CLAW 2.UK, 3.UK Lavland Rune Østraat
ORRESKOGEN’S C-KOMPIS FR UCH FR VCH UMAN DU BOIS COURCOL BRUSTINDENS E ULLA 2.UK Ingvild Dahl Trane
RYPKLEPPEN’S C ROCCO MILO RYPKLEPENS A RUNA 2.UK, 3.UK Ole Bjørn Grytbakk
U S CALI KINWASHKLY DAKOTA MOLESTER BOUDREAUX’S HI CALIBER BULLET 2.UK Jon Aurebekk/Nina Helberg

ÅPEN KLASSE

Hundens navn Far Mor Premiegrad Eier/fører
AFRIKANTÀHTI S N UCH S JCH SUHLEGAN TARZAN NORD JCH TRÅSLETTEN’S AABITTE 1.AK Vesa Virkkula
INT NORD NO SE FI DK UCH DKV-10 HEW-11 V-11 BONNEE DES PLAINES DAUXEENES FR JCH THOR DU MAS DES CAPELIERS FR JCH POLKA DE LA SOURCE AUX PERDRIX 1.AK Björn Tråslett og Vesa Virkkula / Vesa Vikkula
BREKKESAGAS TIRI KRUTTÅSEN’S EIR BREKKESAGAS NELLIE 2.AK John-Arnt Arvola, Ingvild Dahl Trane/John-Arnt Arvola
N JCH BRUSTINDENS E FRØY SUHLEGAN NO RISK MAMMA MIA 1.AK skog Stig-Håvard Hansen
DONNA TRÅSLETTEN’S W T RAPP BEKKAUREN’S D-DREAMLINE 3.AK lavland Arild Engelstad og Trine Berg Nilsen
EIRAMS OTIRA ORAKEL DK JCH SYRACH S JCE S UCH EIRAMS TINDRA TRASSEL 2.AK, 3.AK, 2.AK Karianne Storvoll
FEMME FATALE DE LA SOURCE AUX PERDRIX BEST DE LA SOURCE AUX PERDRIX VENUS DE LA MALBIRADO 1.AK Morten Løken
FRØYA MØYSALEN’S KIRO TRÅSLETTEN’S LORY 2.AK, 2.AK Robin Dahl
HOT CHILLI R’ VAMPIRE DU MAS D’EYRAUD LANGVADS SABELLE 3.AK lavland, 2.AK lavland Antonius Middelhuis
ISMENNINGENS A-KASPER M K-FALCO SÆTERTUNETS MILLE 1.AK Geir Bakkhaug og Solfrid Lægdheim / Geir Bakkhaug
LITJÅSEN’S PRINCE RAZ DEI FIORINDO N UCH N JCH SUHLEGAN PRINCESS 1.AK skog Ann-Kaetrin Handberg / Gunnar Handberg
LITJÅSEN’S RITA BEKKAUREN’S MAILO N UCH N JCH SUHLEGAN PRINCESS 1.AK Alf Birger Skinstad
LV RONJA KRUTTÅSEN’S EIR BRUSTINDENS D TIA N 3.AK Arild Tokle
MIA TRÅSLETTEN’S W T RAPP BEKKAUREN’S D-DREAMLINE 1.AK Harald Hansen
MIN VESLA HOT CHILLI VANITY EMMILI 1.AK lavland Arild Dystland
MØYSALEN’S BONNIE LITJÅSEN’S P KRUTTÅSEN’S TINKA 3.AK Randi Christin Mathisen
ORRESKOGEN’S B-MAIA FR UCH FR VCH UMAN DU BOIS COURCOL N JCH REISAVANNET’S B-GURI 1.AK Lavland Hege Bjørge Ellefsen / Anders Ellefsen
RAUNAKKENS TURBO N JCH NMFHv11 VELVET DEI FIORINDO RAUNAKKENS TA ROMA RØVARLÆGG 2.AK Torkjel Fredin
REISAVANNET’S B-ZENTA TICO LOCAR’S SHOOTING STAR ZELA 2.AK Rolf Arne Tønseth
REISAVANNET’S D-TICO WW-08 NV-09 LITJÅSEN’S PACHO LOCAR’S SHOOTING STAR ZELA 3.AK Geir Pedersen
REISAVANNET’S D-TRINE WW-08 NV-09 LITJÅSEN’S PACHO LOCAR’S SHOOTING STAR ZELA 2.AK Asbjørn Jenssen
REISAVANNET’S D-TRINE WW-08 NV-09 LITJÅSEN’S PACHO LOCAR’S SHOOTING STAR ZELA 2.AK Asbjørn Jenssen
REISAVANNET’S JA-AYLA ALEX DEI FIORINDO REISAVANNET’S B-JAVA 2.AK skog Jan Gunnar Holthe / Kjetil Antonsen
REISAVANNET’S JA-KAOS ALEX DEI FIORINDO REISAVANNET’S B-JAVA 1.AK skog Jan-Erik Jansen
REISAVANNET’S JA-THEO ALEX DEI FIORINDO REISAVANNET’S B-JAVA 3.AK Harald Schjølberg
STENHØJ R MOLTE UBRIK DU MAS D’EYRAUD STENHØJ NESS 2.AK lavland Antonius Middelhuis
SUHLEGAN HOPE ROCKY SUHLEGAN SENTA 3.AK Atle Gunnar Storvik
SÆTERTUNETS MILLE WW-08 NV-09 LITJÅSEN’S PACHO VESTLØKKA’S ATETRA 2.AK, 1.AK, 2.AK skog Brian Herje
TROMSØRYPA’S P E APPO APPORTØR KRUTTÅSEN’S EIR N S UCH BEKKAUREN’S PIA 2.AK Jan-Åge Harjo
TRÅSLETTEN’S LIXI CRISPO N JCH TRÅSLETTEN’S AUMA 1.AK Uno Mikkelsen
TRÅSLETTEN’S RAGAZZA BEKKAUREN’S MAILO INT NORD NO SE FI DK UCH DKV-10 HEW-11 V-11 BONNES DES PLAINES DAUXEENES 2.AK Are Rønhovde
VANITY MILLE CAIUS DU PIED DU MONT WW-08 BIRD DES PIGENETTES 2.AK lavland Kjersti Qviller
VESTLØKKA’S C LIZZY PVN’S POKER ORRELEIKENS NIKITA 2.AK lavland Finn Erik og Lise Knutsen

VINNERKLASSE

Hundens navn Far Mor Premiegrad Eier/fører
NO SE JCH NO SE UCH BEKKAUREN’S D STOY SUHLEGAN SPEY N JCH THUNDER AND LIGHTNING 1.VK kval Rainer Freimuth
BREKKESAGAS TIRI KRUTTÅSEN’S EIR BREKKESAGAS NELLIE 1.VK kval John-Arnt Arvola, Ingvild Dahl Trane/John-Arnt Arvola
N JCH BRUSTINDENS D MASI ÅFORSENS TEERO MAMMA MIA 2. VK kval lavaland Arne Abel-Lunde
N JCH BRUSTINDENS E FRØY SUHLEGAN NO RISK MAMMA MIA 1. VK m/CK kval, 2. VK kval Stig-Håvard Hansen / Åse Kristin Skain Hansen
BRUSTINDENS E ULLA SUHLEGAN NO RISK MAMMA MIA 5. VK finale, Sølv NM lag lavland, 2. VK NM-Lag lavland, 2. VK semifinale NM lavland Anders Ellefsen
BRÅKE-BØTTA PIPPA SUHLEGAN NO RISK AKIRA 3. VK kval Kurt Landau
HOLMEVASS B GILLI HOT CHILLI N JCH BRUSTINDENS D MASI 1. VK kval lavland Arne Abel-Lunde
LITJÅSEN’S DE RENÈ BEKKAUREN’S MAILO N UCH N JCH SUHLEGAN PRINCESS 1.VK m/CK kval Gunnar Guttormsen
LITJÅSEN’S RAISA BEKKAUREN’S MAILO N UCH N JCH SUHLEGAN PRINCESS 1.VK kval Henrik Wormdal
LITJÅSEN’S RITA BEKKAUREN’S MAILO N UCH N JCH SUHLEGAN PRINCESS 1.VK m/CK Alf Birger Skinstad
MIN VESLA HOT CHILLI VANITY EMMILI Sølv NM-lag lavland Arild Dystland
ORRESKOGEN’S B-MAIA UMAN DU BOIS COURCOL N JCH REISAVANNET’S B-GURI Sølv NM-lag lavland, 6.VK NM-Lag lavland Hege B. Ellefsen / Anders Ellefsen
ORRESKOGEN’S B-RØM UMAN DU BOIS COURCOL N JCH REISAVANNET’S B-GURI 3.VK, NM lag 2 champ. poeng Hege H Løkken og Morten Tidemann / Morten Tidemann
RAUNAKKENS COX N JCH NMFHv11 VELVET DEI FIORINDO RAUNAKKENS TA ROMA RØVARLÆGG 3.VK finale Nils B Skaar
REISAVANNET’S JA-KAOS ALEX DEI FIORINDO REISAVANNET’S B-JAVA 4.VK kval Jan-Erik Jensen
TOYA SUHLEGAN SPEEDY IVAR KIA 1.VK m/CACIT finale, 1.VK m/CK semifinale Jonny Aas
TROMSØRYPA’S P E HERO KRUTTÅSEN’S EIR N S UCH BEKKAUREN’S PIA 1.VK m/CK kval Stig Even Edvinsen
TULLA HOT CHILLI TRULTE 4.VK kval, 1.VK m/CK Trond Guttormsen
N JCH NMFHv11 VELVET DEI FIORINDO MARLY DE KERANLOUAN PENNY DEI FIORINDO 2.VK kval, 2.VK kval Nils B Skaar, Tove Løvås/Nils B. Skaar

Premiering oppnådd i Sverige av norskregistrerte hunder:

Premiering oppnådd i Finland av norskregistrerte hunder:

Premiering oppnådd i Danmark av norskregistrerte hunder: