Jaktprøveresultater høsten 2013 – 111 premier pr. 2.11.13



JAKTPRØVERESULTATER FOR BRETON HØSTEN 2013 – 111 premier pr. 2.11.13

Premier oppnådd 21.-25.august – 29 premieringer
Premier oppnådd 26.august – 1.september – 18 premieringer
Premier oppnådd 2. -8. september – 23 premieringer
Premier oppnådd 9.-15. september – 0 premieringer
Premier oppnådd 20.-22. september – 6 premieringer
Premier oppnådd 27. – 29. september – 7 premieringer
Premier oppnådd 4. -6. oktober – 8 premieringer
Premier oppnådd 11. – 13. oktober – 5 premieringer
Premier oppnådd 18. – 20.oktober – 9 premieringer
Premier oppnådd 25. – 27. oktober – 3 premieringer
Premier oppnådd 1. – 3. november – 3 premieringer

Komplett premieliste for alle raser finner du HER Championatreglene finner du HER

UNGHUNDKLASSE

Hundens navn Far Mor Premiegrad Poeng Eier/fører
AH AKI-TA2 REISAVANNET’S D-HÅREK SA AMAYA 1.UK,1.UK 2p+2p Magne Klingsheim
AH ANILA REISAVANNET’S D-HÅREK SA AMAYA 2.UK,1.UK 2p Arne Klingsheim
ATTILA Pvn`s Darwin Stevnsåen`s Mirell 3.UK Thomas Stenberg
FIRST BULLET SAMSON SORENSEN PINEY RUN SAM BEKKAUREN’S TUXI 3.UK,1.UK,1.UK, 1. premie Rukan Grand Prix, 1.UK, 1UK 2p+2p+3p+2p+2 Nina Helberg Aurebekk/Jon Aurebekk
HOLMEVASS E FAMOUS ORRESKOGEN´S B-RØM HOLMEVASS B GILLI 1.UK Lavland, 3.UK, 2.UK Lavland, 2.UK Lavland 2p ARNE ABEL-LUNDE
ISMENNINGENS B-BELLA RAUNAKKENS TA ARIS SÆTERTUNETS MILLE 2.UK Odd Inderhaug
KLIPPFORSENS KALIBER SELMA SA TRASTE HØGHALSENS WR EIRA 2.UK Lise Vårheim / Ørjan Vårheim
NIKKO FØNSVIGS DARWIN BREKKESAGAS NIKKI 2.UK Lavland KJETIL STENVIK
ORRESKOGEN’s D-GRY ORRESKOGEN’S B-RØM BRUSTINDENS E ULLA 2.UK, 1.UK lavland 2p Hege Hukkelberg Tidemann
ORRESKOGEN’s D-MARTHE ORRESKOGEN’S B-RØM BRUSTINDENS E ULLA 2×1.UK, 2 pr. kval ND 2p+2p+1p Ole Johnny Hansen
ORRESKOGEN’s E-LISA ELVIS DU BOIS COURCOL N JCH REISAVANNET`s B-GURI 1.UK, 2 pr. kval ND, 2 pr. semi ND 2p+1p(ND Finale)+1p+2p Anders Ellefsen
ORRESKOGEN’s E-OLSEEN ELVIS DU BOIS COURCOL N JCH REISAVANNET`s B-GURI 3.UK, 1.UK Lavland, 1.UK Lavland 2p+2p ULRIK MYRHAUG
ORRESKOGEN’s E-SENA ELVIS DU BOIS COURCOL N JCH REISAVANNET`s B-GURI 2.UK, 3.UK Lavland Arne Abel-Lunde
Red Garlic`s Vit Vitløk ORRESKOGEN´S B-RØM Bijan`s Lexsus 2.UK Lavland Agneta Andersson, Fører Eskil Sveinsen
STORBAKKEN’S FA MOCCA REISAVANNET’S B-AYLO N JCH BRUSTINDENS E FRØY 2.UK, 2.UK Åse Kristin Skain Hansen
STORBAKKEN’S FA VINNA REISAVANNET’S B-AYLO N JCH BRUSTINDENS E FRØY 1.UK, 2.UK 2p Vidar Berg-Hansen
TYRI PINEY RUN SAM BEKKAUREN’S TUXI 1.UK, 2.UK 2p Geir Håvard Ingdal
Vanity Oceane Bayard Dit Bono De Saint Lubin Vanity Kitchenette 2.UK Lavland, 2.UK Lavland1.UK Lavland 2p Hallgeir Bergh
VINTERFJELLETS Chasseur HOT CHILLI BRÅKE-BØTTA PIPPA 1.UK, 2p Malfred Slydal
VINTERFJELLETS SØR ALEX HOT CHILLI BRÅKE-BØTTA PIPPA 1.UK, 1.UK, 3.UK, Lavland 2p+2p Heidi Mathilde Johansen/Kurt Landau

ÅPEN KLASSE

Hundens navn Far Mor Premiegrad Poeng Eier/fører
N J(K)CH N JCH AFRIKANTÀHTI S N UCH S JCH SUHLEGAN TARZAN NORD JCH TRÅSLETTEN’S AABITTE 2×1.AK 3p+3p Vesa Virkkula
BREKKESAGAS TIRI KRUTTÅSEN’S EIR BREKKESAGAS NELLIE 1.AK skog, 2.AK 3p Ingvild D. Trane/John A. Arvola / John Arnt Arvola
BUSTER MØYSALEN’S TAPPER MIRA 2.AK skog Bo Frederiksen
DECO BOY DES SOURCES CLAIRES URIEL 2.AK Svein Helle/Ole Andreas Bjørndalen
Donna Tråsletten’s W T Rapp Bekkauren’s D-Dreamline 1.AK Lavland 3p Arild Engelstad
EROS AV VALHALL VALBYSKOGENS ARES MØYSALEN’S BONNIE 2×3.AK,3.AK Randi Mathisen
FAR SI PIE FR UCH FR VCH UMAN DU BOIS COURCOL LANGVADS SABELLE 1.AK 3p Åge Lekanger
FIRST DES GRANDES CONCISES NT F JCH VIKO DU BOIS DE VAUCHELLES INT F JCH ANYA DE LA SOURCE DE LARREY 1.AK lavland 3p Stian Aaserud
HEGGMOTINDENS BAILY KRUTTÅSEN’S ASK TRÅSLETTEN’S OPSI 2.AK Hans Magnus Fjeldså
ISMENNINGENS A-KASPER M K-FALCO SÆTERTUNETS MILLE 3.AK Geir Bakkhaug
KATTUGLA’S BUSTER PEIK TILLERÅSEN’S TUVA 1.AK 3p Inger-Lise Ingdal/Geir Håvard Ingdal
MIX BRUSTINDENS D ARO BEKKAUREN’s TUXI 2.AK2.AK Lars Hasselvold
POLLISTAS YVON MAU M K-FALCO MARIE CHOCOLAT ROYAL 1.AK 3p Karin Mathisen/Øyvind Bjørklund
RAUNAKKENS BJØRK VENTO RAUNAKKENS TA ROMA RØVARLÆGG 3.AK skog Knut Robert Staahl
RAUNAKKENS TA ROMA RØVARLÆGG ASK INT N SE UCH ÅFORSENS TINA 1.AK skog 3p Ronny Sagmo
RAUNAKKENS TRICKA ALEX DEI FIORINDO ARIELLE DE LA CITE DES DIANES 2.AK skog Knut Joar Matberg
REBELLA N JCH NMFHv11 VELVET DEI FIORINDO ORRESKOGEN’s VILL SPIKA 2.AK Knut Thrane
REISAVANNET’S JA-KAOS ALEX DEI FIORINDO N JCH REISAVANNET’S B-JAVA 2.AK skog Jan-Erik Jensen
RUTH TOM SUHLEGAN SUPERNOVA 1.AK Skog, 2.AK Skog 3p Hege H. og Morten Tidemann, fører Hege H. Tidemann
RYPKLEPPEN’S C ROCCO MILO RYPKLEPPENS A RUNA 3.AK, 2.AK Ole Bjørn Grytbakk
SHAKIRA F F FR JCH R’ VAMPIRE DU MAS D’EYRAUD LANGVADS SABELLE 2.AK,2.AK Åge Lekanger
STENHØJ R MOLTE UBRIK DU MAS D’EYRAUD STENHØJ NESS 3.AK, 2.AK, 2.AK, 1.AK, 1.AK Lavland 3+3p Tom Antonius Middelhuis
STEVNSÅEN`s MIRELL PVN`s POKER STEVNSÅEN`s GUCCI 2.AK Thomas Stenberg
TINO TOM STELLA 3.AK,3.AK Jens Ulf Volden
TRICKO FR UCH FR VCH UMAN DU BOIS COURCOL LANGVADS SABELLE 3.AK lavland Trond K Nerdal
TOYA SUHLEGAN SPEEDY IVAR KIA 2.AK Jonny Aas
TRESALLIER FLEUR DE LYS FR UCH FR VCH UMAN DU BOIS COURCOL CATJA VOM JUNKENHOF 2.AK skog Tove Løvås
TROMSØRYPAS AM RAGO BEKKAUREN’S MAILO ALASKA DEI FIORINDO 2.AK Thomas Jensen/Jan E Jensen
TRÅSLETTEN’S RONJA RØVERDATTER BEKKAUREN’S MAILO INT NORD UCH DKV-10 N J(K)CH BONNEE DES PLAINES DAUXEENES 2.AK Line Dahl/Bjørn Dahl
TRÅSLETTEN’S RUNA BEKKAUREN’S MAILO INT NORD UCH DKV-10 N J(K)CH BONNEE DES PLAINES DAUXEENES 2.AK Roger Strand
TRÅSLETTEN’S SOKIRA TRÅSLETTEN’S WIRCO INT NORD UCH DKV-10 N J(K)CH BONNEE DES PLAINES DAUXEENES 1.AK 3p Jens Harald Rones
US CALI Kinwashkly Dakota Molester Bourdreaux`s Hi Caliber Bullet 3.AK, 2.AK Skog Jon Aurebekk/Nina Aurebekk
VAKKUNIVA-TARZAN’S TR TIFF LITJÅSEN’S DE RENÈ TESS 2.AK   Gunnar Guttormsen
VAKKUNIVA-TARZAN’S TR TINDRA LITJÅSEN’S DE RENÈ TESS 2.AK, 2.AK   Joachim Almgren
VINTERFJELLETS RICCO MØYSALEN’S KIRO BLUEPRINT KIRA 3.AK lavland   Per Ole Jensvik

VINNERKLASSE

Hundens navn Far Mor Premiegrad Poeng Eier/fører
BREKKESAGAS TIRI KRUTTÅSEN’S EIR BREKKESAGAS NELLIE NM lag 3 individuelt,2.VK kval 4p+3p Ingvild D. Trane/John A. Arvola / John Arnt Arvola
FRØYA 3.VK kval 1p Robin Dahl
HOLMEVASS B GILLI HOT CHILLI N JCH BRUSTINDENS D MASI 3. VK kval Lavland Arne Abel-Lunde
LITJÅSEN`S PRINCE RAZ DEI FIORINDO N UCH N JCH SUHLEGAN PRINCESS 1.VK m/CK 4p Gunnar Handberg
MIKKO TRÅSLETTEN’S W T RAPP BEKKAUREN’S D-DREAMLINE 2.VK kval, 3.VK finale 3p+2p(40 startende) Oleif Johannes Johnsen
RAUNAKKENS COX N JCH NMFHv11 VELVET DEI FIORINDO RAUNAKKENS TA ROMA RØVARLÆGG 1.VK,1.VK m/CK kval 3p+4p Nils B. Skaar
REISAVANNET’S D-HÅREK WW-08 NV-09 LITJÅSEN’S PACHO LOCAR’S SHOOTING STAR ZELA 5.VK Martin Haugestad
THEIA PVN’S POKER JBS LEIKI 2.VK finale 6p(67 startende) Freddy Lillevik
TOYA SUHLEGAN SPEEDY IVAR KIA 2.VK kval NM, 1.VK semifinale NM, 4.VK semi 2p+4p+1p Jonny Aas
N JCH NMFHv11 VELVET DEI FIORINDO MARLY DE KERANLOUAN PENNY DEI FIORINDO 2.VK finale, 2.VK kval, 1.VK kval 2p(25 startende)+2p+3p Nils B Skaar og Tove Løvås

Premiering oppnådd i Sverige av norskregistrerte hunder:

Premiering oppnådd i Finland av norskregistrerte hunder:
C.I.B C.I.E FI UCH SE UCH NO UCH NORD UCH Tråsletten`s Sally 1.VK lavland E/F: Vesa Virkkula
C.I.B C.I.E NORD UCH FI UCH DK UCH SE UCH NO UCH N J(K)CH HeW-11 V-11 HeW-12 DKV-10 Bonnee des Plaines Dauxeenes 2VK lavland E: Björn Tråslett og Vesa Virkkula F: Vesa Virkkula
Rypkleppens C Vilma 3. AK feltprøve E/F Håkan Søderman

Premiering oppnådd i Danmark av norskregistrerte hunder:
WW-08 Bird Des Pigenettes 2.AK markprøve E: Hallgeir Bergh F: Jesper Tobias Hjorth Bergh