Jaktprøveresultater høsten 2014 , 100 premieringer pr. 22.11



Premier oppnådd 20.-24.august – 27 premieringer
Premier oppnådd 29. – 31. august – 19 premieringer
Premier oppnådd 5. – 7. september – 6 premieringer
Premier oppnådd 19. – 21. september – 8 premieringer
Premier oppnådd 26.-28. september – 5 premieringer
Premier oppnådd 3. – 5. oktober – 7 premieringer
Premier oppnådd 10. – 12. oktober – 14 premieringer
Premier oppnådd 17. – 19. oktober – 6 premieringer
Premier oppnådd 24. – 26.oktober – 4 premieringer
Premier oppnådd 31. oktober – 2.november – 1 premiering
Premier oppnådd 15. – 16. november – 2 premieringer
Premier oppnådd 21. – 23. november – 1 premiering

Komplett premieliste for alle raser finner du HER Championatreglene finner du HER

Poenger oppnådd våren 2014 er også tatt med i oversikten




UNGHUNDKLASSE

Hundens navn Far Mor Premiegrad Poeng Eier/fører
AH AMICA REISAVANNET’S D-HÅREK SA AMAYA 2p Paul Åge Høines
ARES Zeus Vanity Mille 3.UK Lavland Simen Arnesen
Brufjorden`s Isy Deco Brufjorden`s Eb Assi 3.UK Svein Hjelle
Eirams Luckyluke DIRK VOM SCHWANENBERG SE N UCH NV-12 Eirams Raska Rivjärn 2.UK, 2.UK Hanne Rasch/Eskil Ratdal
Ismenningens C-TORE HUND N UCH RAUNAKKENS TURBO ISMENNINGENS A-LOTTA 2.UK Brian J. Herje
Kruttåsens K Raja ORRESKOGEN’S B-TROY KRUTTÅSEN’S E XENA 3.UK Geir Hagen
KRUTTÅSEN’S K TERA ORRESKOGEN’S B-TROY KRUTTÅSEN’S E XENA 2.UK, 1.UK, 3.UK, 2.UK 2p+2p Roger Thrane Olsen
Kvikksteps Best Orreskogen`s B-Røm Femme Fatale De La Sourceauxperdrix 3.UK Lavland Jim Larsen
Kvikksteps Mira Orreskogen`s B-Røm Femme Fatale De La Sourceauxperdrix 2.UK, 2.UK, 2.UK, 3.UK, 2 * 1.UK 2p+2p Eivind Winther
Litjåsens I Loke TRÅSLETTEN’S TSAR N UCH LITJÅSEN’S RIKKE 2.UK lavland John Helge Lande/Ulrik Myrhaug
Litjåsens Inox TRÅSLETTEN’S TSAR N UCH LITJÅSEN’S RIKKE 2.UK lavland Lisbeth Smestad
Morgan Kane JALO’S BLIZZARD BEKKAUREN’S TUXI 3.UK Olaf Hafstad
Mørkvedmarkas Tico TROMSØRYPA’S P E HERO REISAVANNET’S B-ZENTA 1.UK 2p Svein Helge Johansen
ORRESKOGEN’s E-XO ELVIS DU BOIS COURCOL N JCH REISAVANNET’S B-GURI 2p Morten Løken
POLLISTAS LILLE SKARPE BLÅBÆRHAUGEN’S PAN POLLISTAS OPAL NERA 2.UK Egil Annar Haugen
Rauerskauens Gizmo Uman Du Bois Courcol Toya 3.UK, 3.UK Jonny Aas
REISAVANNET’S JC RAPPI CARL D’AR ROC’H BERNEZ REISAVANNET’S B-JAVA 1.UK 2p Åge Johan Lekanger
REISAVANNET’S JC Zack CARL D’AR ROC’H BERNEZ REISAVANNET’S B-JAVA 3.UK lavland Karl Andre Hansen
REISAVANNET’S ZB-BLAZE JALO’S BLIZZARD LOCAR’S SHOOTING STAR ZELA 2.UK, 1.UK 2p+2p Ulrik Johnsen
REISAVANNET’S ZB-MARY JALO’S BLIZZARD LOCAR’S SHOOTING STAR ZELA 1.UK,1.UK 2p+2p Tor-Eivind Båtnes
REISAVANNET’S ZB-SAM JALO’S BLIZZARD LOCAR’S SHOOTING STAR ZELA 1.UK, 2.UK, 3.UK 4p Tor Eivind Båtnes / Tor Eivind Båtnes, Johanne Marlene Thybo Hansen
STORBAKKEN’S FA VINNA REISAVANNET’S B-AYLO BRUSTINDENS E FRØY 2p Vidar Berg-Hansen
STRÅMYRAN’S BONUS TRÅSLETTEN’S O-BOY FAR SI PIE 2.UK, 3.UK Lena Borlaug
SUSI JALO’S BLIZZARD BEKKAUREN’S TUXI 2.UK, 2.UK, 2.UK Tore Sørensen
TIELLAS CK BUSKAS ISMENNINGENS A-KASPER N SE UCH PÅLAMALMENS EL COBRA 2.UK, 1.UK 2p+2p Geir Bakkhaug/Solfrid Lægdheim
TROMSØRYPA’S PA LIZ REISAVANNET’S B-AYLO N S UCH BEKKAUREN’S PIA 1.UK,2.UK 2p Per Johnny Skjæran
TROMSØRYPA’S PA MAX REISAVANNET’S B-AYLO N S UCH BEKKAUREN’S PIA 1.UK 2p+2p Øystein Gamst
TROMSØRYPA’S PA ZEB REISAVANNET’S B-AYLO N S UCH BEKKAUREN’S PIA 3.UK Kjell N Engen/Hallvard Lockertsen
TROMSØRYPA’S PR RASKEN ORRESKOGEN’S B-RØM N S UCH BEKKAUREN’S PIA 2p Paul Aandahl
TØYS RAUNAKKENS COX TULLA 2.UK Lavland Ole Andreas Bjørndalen
VANITY PAULINE FR CH CYRANO DE SAINT LUBIN BØLHØGDA’S FARA 3.UK lavland Hallgeir Bergh
VAN’T PASSANT HEART OF CHELSEA VULCAIN DE SAINT LUBIN NORD UCH FI DK SE NO UCH BONNEE DES PLAINES DAUXEENES 2p Randi Christin Mathisen/Gunnar Øvringmo
Vestløkka’s F Molly Mac-Nevis Vestløkka`s C Lizzy 2.UK lavland Stein Erik Andersen




ÅPEN KLASSE

Hundens navn Far Mor Premiegrad Poeng Eier/fører
AH Anila Reisavannet’s D-Hårek SA Amaya 2.AK skog Arne Klingsheim
Akilles Pvn`s Poker Jbs Leiki 1.AK skog 3p Thorstein Bkørnstad og B Abrahamsen
Akita LV Tako Hågakollen`s Lana 1.AK lavland 3p Tom Henning Brevik
AMIGO MIDTVEJS ARI LANGVADS SABELLE 3p Monica Tallhaug
Coco Du Vallon De La Rigaude Tempo Du Vallon De La Rigaude Ustie Du Vallon De La Rigaude 3.AK Lavland Lars Farnes
Eros Av Valhall Valbyskogens Ares Møysalen’s Bonnie 2.AK skog Randi C Mathisen og Lars Andreassen
First Bullet Samson Sorensen Piney Run Sam Bekkauren`s Tuxi 2.AK, 1.AK 3p Nina og Jon Aurebekk
HAVREDALEN’S KRITT N JCH N UCH NMFLh08 SUHLEGAN DRILLO VESTLØKKA’S ATANIJA 1.AK 3p Arne Abel-Lunde/Geir Eikill
Holmevass B Gilli N UCH NV-13 HOT CHILLI N JCH BRUSTINDENS D MASI 1.AK lavland,2×1.AK skog 3p+3p+3p Arne Abel-Lunde
HOLMEVASS C ISA M K-FALCO N JCH BRUSTINDENS D MASI 3p Christian Eirik Johnsen
ISMENNINGEN’S A KASPER M K-FALCO SÆTERTUNETS MILLE 2.AK, 1.AK 3p Geir Bakkhaug/Solfrid Lægdheim
LITJÅSEN’S RIKKE BEKKAUREN’S MAILO N UCH N JCH SUHLEGAN PRINCESS 3p Gunnar Handberg, Ann K. Handberg/Gunnar Handberg
Lykke CARL D’AR ROC’H BERNEZ Min Vesla 2.AK lavland Arild Dystland
Mix BRUSTINDENS D ARO BEKKAURENS TUXI/strong> 1.AK skog 3p Lars Hasselvold
Orreskogen`s C-Kompis Uman Du Bois Courcol Brustindens E Ulla 1.AK skog 3p Ingvild Dahl Trane/John Arnt Arvola
ORRESKOGEN’s D-YR ORRESKOGEN’S B-RØM BRUSTINDENS E ULLA 2.AK Marit Krogh
ORRESKOGEN’S E-LISA ELVIS DU BOIS COURCOL N JCH REISAVANNET’S B-GURI 9p Anders Ellefsen
ORRESKOGEN’s E-XO ELVIS DU BOIS COURCOL N JCH REISAVANNET’S B-GURI 3.AK Morten Løken
NUCH RAUNAKKENS TURBO N SE JCH NMFHv11 VELVET DEI FIORINDO RAUNAKKENS TA ROMA RØVARLÆGG 3p Torkjel Fredin
REISAVANNET’S JA-KAOS ALEX DEI FIORINDO N JCH REISAVANNET’S B-JAVA 2.AK skog Jan-Erik Jensen
Reisavannet`s Us-Mikko TERRA’S CABO WABO JALO’S PROUD MARY 1.AK 3p Per Arne Hasselvold
RYPKLEPPENS C ROCCO MILO RYPKLEPPENS A RUNA 2.AK, 3.AK, 1.AK skog 3p Ole Bjørn Grytbakk
RYPKLEPPENS D DREKKES TEQUILA N SE JCH N SE UCH BEKKAUREN’S D-STOY RYPKLEPPENS A RUNA 3p Andreas Jørgensen
RYPKLEPPENS D MILO N SE JCH N SE UCH BEKKAUREN’S D-STOY RYPKLEPPENS A RUNA 3.AK skog Marius Kristoffersen
TRESALLIER FLEUR DE LYS FR UCH FR VCH UMAN DU BOIS COURCOL CATJA VOM JUNKENHOF 3p Tove Irene Løvås
TROMSØRYPA’S AD TIM DELOS VOM SCHWANENBERG ALASKA DEI FIORINDO 1.AK skog 3p+3p Per Johnny Skjæran
TROMSØRYPA’S AM Amber BEKKAUREN’S MAILO ALASKA DEI FIORINDO 2.AK skog, 2.AK Lars Rikard Kvaal og Emilia Pesla
TYRI PINEY RUN SAM BEKKAUREN’S TUXI 3p Geir Håvard Ingdal
VAKKUNIVA-TARZAN`S TR TIFF LITJÅSEN`S DE RENE TESS 3p Gunnar Guttromsen
VAKKUNIVA-TARZAN’S T/R TINDRA LITJÅSEN’s DE RENÉ TESS 3p Joachim Almgren
VINTERBERGET’S BLACK VELVET RYPKLEPPENS B LUKA VINTERBERGET’S TOYA 3p Arvid og Anne Britt Rønning/Arvid Rønning
VINTERFJELLETS NERO N UCH NV-13 HOT CHILLI BRÅKE-BØTTA PIPPA 1.AK Skog 3p Roald Nilsen/Kurt Landau




VINNERKLASSE

Hundens navn Far Mor Premiegrad Poeng Eier/fører
N J(K)CH BREKKESAGAS TIRI KRUTTÅSEN’S EIR BREKKESAGAS NELLIE 7p John Arnt Arvola / Ingvild Dahl Trane
N JCH BRUSTINDENS E FRØY SUHLEGAN NO RISK MAMMA MIA 2p Stig-Håvard S Hansen/Åse Kristin S Hansen
BRÅKE-BØTTA PIPPA SUHLEGAN NO RISK AKIRA 2.VK Kval 2p Kurt Landau
CESSNA AV SÁRÁHKKÁ N UCH TP ODIN AKIRA 4.VK kval Anne Grethe Bakkevold
FAR SI PIE FR UCH FR VCH UMAN DU BOIS COURCOL LANGVADS SABELLE 1p Andreas Venaas / Stig Even Edvinsen
Holmevass B Gilli N UCH NV-13 HOT CHILLI N JCH BRUSTINDENS D MASI 3. individuelt NM Lag, 3.VK finale NM Lavland 4p+8p Arne Abel-Lunde
KATTUGLA’S BUSTER PEIK TILLERÅSEN’S TUVA 6p Inger-Lise Ingdal/Geir Håvard Ingdal
LITJÅSEN’S DE RENE BEKKAUREN’S MAILO N UCH N JCH SUHLEGAN PRINCESS 8p Gunnar Guttormsen/Gunnar Guttormsen, John Arnt Arvola, Joachim Almgren
LITJÅSEN’S RITA BEKKAUREN’S MAILO N UCH N JCH SUHLEGAN PRINCESS 3p Alf Birger Skinstad
Orreskogen`s B-Maia Uman Du Bois Courcol Reisavannet`s B-Guri 3.VK kval NM lavland 1p Hege og Anders Ellefsen
Pollistas Yvon Mau M K-FALCO MARIE CHOCOLAT ROYAL 2.VK finale 3p Karin Mathisen/Øyvind Bjørklund
RAUNAKKENS COX N SE JCH NMFHv11 VELVET DEI FIORINDO RAUNAKKENS TA ROMA RØVARLÆGG 14p Nils B Skaar
REISAVANNET’S D-Hårek WW-08 NV-09 LITJÅSEN’S PACHO LOCAR’S SHOOTING STAR ZELA 3.VK kval lavland, 2.VK finale lavland 1p+3p Martin Haugestad
REISAVANNET’S JA-KAOS ALEX DEI FIORINDO N JCH REISAVANNET’S B-JAVA 3.VK 3p+1p Jan-Erik Jensen
STENHØJ R MOLTE UBRIK DU MAS D’EYRAUD STENHØJ NESS 2. individuelt NM Lag lavland, 3.VK kval lavland, 5p+1p Tom Antonius Middelhuis
STORBAKKEN’S FS MAYA DK JCH SYRACH N JCH BRUSTINDENS E FRØY 2p Eirik Sklett
THEIA PVN’S POKER JBS LEIKI 4p Freddy Lillevik
TROMSØRYPA’S AD TIM DELOS VOM SCHWANENBERG ALASKA DEI FIORINDO 2.VK kval1.VK finale m/CK, 3.VK finale 5p+2p+4p+ Per Johnny Skjæran
TROMSØRYPA’S P E HERO KRUTTÅSEN’S EIR N S UCH BEKKAUREN’S PIA 2.VK semi + 4.VK finale 3p+3p+7+p Stig Even Edvinsen
TRÅSLETTEN’S SOKIRA TRÅSLETTEN’S WIRCO INT NORD UCH DKV-10 N J(K)CH BONNEE DES PLAINES DAUXEENES 1.VK Jens Harald Rones
TRÅSLETTEN’S SVABØ TRÅSLETTEN’S WIRCO INT NORD UCH DKV-10 N J(K)CH BONNEE DES PLAINES DAUXEENES 2.VK kval, 1.VK finale m/CACIT ?p+2p+4p+2p Bjørn Tråslett
VAKKUNIVA-TARZAN`S TR TIFF LITJÅSEN`S DE RENE TESS 3.VK kval, 2.VK Finale 3p+1p+2p Gunnar Guttromsen
N SE JCH NMFHv11 VELVET DEI FIORINDO MARLY DE KERANLOUAN PENNY DEI FIORINDO 2.VK kval, 2.VK kval, 1.VK Finale 2p+2p+4p Tove Løvås og Nils Skaar/Nils Skaar
Åa SUHLEGAN SAREK N UCH MAYA 1.VK kval 3p Sveinung Aune

Premiering oppnådd i Sverige av norskregistrerte hunder:

Premiering oppnådd i Finland av norskregistrerte hunder:

Premiering oppnådd i Danmark av norskregistrerte hunder: