Jaktprøveresultater vinter 2014, 114 premieringer pr. 27.4



JAKTPRØVERESULTATER FOR BRETON VINTER 2014

Premier oppnådd 14.-16.februar – 3 premieringer
Premier oppnådd 21. – 23. februar – 3 premieringer
Premier oppnådd 28. februar – 2. mars – 9 premieringer
Premier oppnådd 7. – 9. mars – 4 premieringer
Premier oppnådd 14.-16. mars – 16 premieringer
Premier oppnådd 21. – 23. mars – 19 premieringer
Premier oppnådd 28. – 30. mars – 15 premieringer
Premier oppnådd 4. – 6. april – 23 premieringer
Premier oppnådd 11. – 13.april – 11 premieringer
Premier oppnådd 25. – 27.april – 11 premieringer

Komplett premieliste for alle raser finner du HER Championatreglene finner du HER




UNGHUNDKLASSE

Hundens navn Far Mor Premiegrad Poeng Eier/fører
AH AKI-TA2 REISAVANNET’S D-HÅREK SA AMAYA 2.Uk Magne Klingsheim
AH AMICA REISAVANNET’S D-HÅREK SA AMAYA 1.Uk 2p Paul Åge Høines
BRUSTINDENS FASIT TERRA`S CABO WABO SHULEGAN BEA 2.Uk, 2.Uk Arild Larsen
INDI DE FRESNEL GUNS N’ROSES DU COMTE BATZ CASTELMORE GAIA DES PLAINES DAUXEENES 2.Uk Tor Einar Jørgensen
KAMVATNET’S RAJA SÆTERTUNETS EIK VALIUM 3.Uk Ina Landau Aasen / Halvor Aasen
KRUTTÅSEN’S K TERA ORRESKOGEN’S B-TROY KRUTTÅSEN’S E XENA 1.Uk, 2.Uk 2p Roger Thrane Olsen
NIKKO FØNSVIGS DARWIN BREKKESAGAS NIKKI 3.Uk Kjetil Stenvik
ORRESKOGEN’s E-LISA ELVIS DU BOIS COURCOL N JCH REISAVANNET’S B-GURI 3.Uk Anders Ellefsen
ORRESKOGEN’s E-XO ELVIS DU BOIS COURCOL N JCH REISAVANNET’S B-GURI 2.Uk, 1.Uk, 2.UK 2p Morten Løken
PT HÅREK N UCH LITJÅSEN’S PRINCE TYRA 2.Uk Eldbjørg Kvamme
REISAVANNET’S ZB-BLAZE JALO’S BLIZZARD LOCAR’S SHOOTING STAR ZELA 3.Uk, 2.Uk, 2.Uk, 1.Uk 2p Ulrik Johnsen
REISAVANNET’S ZB-KIROW JALO’S BLIZZARD LOCAR’S SHOOTING STAR ZELA 3.Uk,2.Uk, 2.Uk Jan Hind / Morten Nordhus
REISAVANNET’S ZB-SAM JALO’S BLIZZARD LOCAR’S SHOOTING STAR ZELA 1.Uk, 2.Uk, 1.Uk, 1.Uk, 1.Uk, 1.Uk, 1.Uk, 1.Uk, 2.pr.kval Artic Cup, 3.pr.finale Artic Cup 2p+2p+2p Tor Eivind Båtnes / Tor Eivind Båtnes, Johanne Marlene Thybo Hansen
STELLA FØNSVIGS DARWIN BREKKESAGAS NIKKI 2.UK Bjørn Olav Bakka
STORBAKKEN’S FA VINNA REISAVANNET’S B-AYLO BRUSTINDENS E FRØY 1.Uk 2p Vidar Berg-Hansen
TIELLAS CK BUSKAS ISMENNINGENS A-KASPER N SE UCH PÅLAMALMENS EL COBRA 2.Uk, 1.Uk 2p Geir Bakkhaug/Solfrid Lægdheim
TROMSØRYPA’S PA MAX REISAVANNET’S B-AYLO N S UCH BEKKAUREN’S PIA 1.Uk, 2.Uk 2p Øystein Gamst
TROMSØRYPA’S PR RASKEN ORRESKOGEN’S B-RØM N S UCH BEKKAUREN’S PIA 2.Uk, 2.Uk, 2.Uk, 1.Uk 2p Paul Aandahl
TROMSØRYPA’S PA ZEB REISAVANNET’S B-AYLO N S UCH BEKKAUREN’S PIA 3.Uk, 2Uk Kjell Normann Engen
VAN’T PASSANT HEART OF CHELSEA VULCAIN DE SAINT LUBIN NORD UCH FI DK SE NO UCH BONNEE DES PLAINES DAUXEENES 2.Uk, 1.Uk 2p Randi Christin Mathisen/Gunnar Øvringmo
VINTERFJELLETS SØR ALEX N UCH NV-13 HOT CHILLI BRÅKE-BØTTA PIPPA 2.Uk, ,2.Uk Heidi M Johansen/Kurt Landau




ÅPEN KLASSE

Hundens navn Far Mor Premiegrad Poeng Eier/fører
AKILLES PVN`S POKER JBS – LEIKI 2.Ak Thorstein Bjørnstad og B Abrahamsen
AMIGO MIDTVEJS ARI LANGVADS SABELLE 1.Ak 3p Monica Tallhaug/Knut Østmo
AXA STAURIN’S KUTTA ROLLEX 3.Ak Ronnie Jansson
HEGGMOTINDENS BAILEY KRUTTÅSEN’S ASK TRÅSLETTEN’S OPSI 2.Ak, 3.AK Hans Magnus Fjeldså
HOLMEVASS C ISA M K-FALCO N JCH BRUSTINDENS D MASI 1.Ak 3p Christian Eirik Johnsen
KLIPPFORSENS KALIBER SELMA SA TRASTE HØGHALSENS WR EIRA 2.Ak Ørjan Vårheim
LITJÅSEN’S RIKKE BEKKAUREN’S MAILO N UCH N JCH SUHLEGAN PRINCESS 2.Ak, 1.Ak 3p Gunnar Handberg, Ann K. Handberg/Gunnar Handberg
MIDTFJELLETS B EASY INT JCH VIKO DUI BOIS DE VAUCHELLES MIDTFJELLETS CAT CLAW 2.Ak, 2.Ak, 2.Ak, 2.Ak Rune Østraat
ORRESKOGEN’s E-LISA ELVIS DU BOIS COURCOL N JCH REISAVANNET’S B-GURI 1.Ak,1.Ak,1.AK 3p+3p+3p Anders Ellefsen
NUCH RAUNAKKENS TURBO N SE JCH NMFHv11 VELVET DEI FIORINDO RAUNAKKENS TA ROMA RØVARLÆGG 1.Ak 3p Torkjel Fredin
RYPKLEPPEN`S C ROCCO MILO RYPKLEPPENS A RUNA 2.Ak, 3.Ak Ole Bjørn Grytbakk
RYPKLEPPENS D DREKKES TEQUILA N SE JCH N SE UCH BEKKAUREN’S D-STOY RYPKLEPPENS A RUNA 1.Ak 3p Andreas Jørgensen
S G VEGA PERKARS BASSE STINA 2.Ak Svein Gravdal
TRESALLIER FLEUR DE LYS FR UCH FR VCH UMAN DU BOIS COURCOL CATJA VOM JUNKENHOF 2.Ak, 1.AK 3p Tove Irene Løvås
TROMSØRYPA’S AD TIM DELOS VOM SCHWANENBERG ALASKA DEI FIORINDO 1.Ak 3p Per Johnny Skjæran
TROMSØRYPA’S AM AMBER BEKKAUREN’S MAILO ALASKA DEI FIORINDO 3.Ak Lars R Kvaal / Emilia Pesla
TYRI PINEY RUN SAM BEKKAUREN’S TUXI 1.Ak 3p Geir Håvard Ingdal
VAKKUNIVA-TARZAN`S TR TIFF LITJÅSEN`S DE RENE TESS 2.Ak, 2.Ak, 1.Ak, 2.Ak 3p Gunnar Guttromsen
VAKKUNIVA-TARZAN’S T/R TINDRA LITJÅSEN’s DE RENÉ TESS 1.Ak, 2.Ak 3p Joachim Almgren
VANITY KITCHENETTE INT CH TEMPO DU VALLON DE LA RIGAUDE WW-08 BIRD DES PIGENETTES 2.Ak Hallgeir Bergh / Torger Olsen
VINTERBERGET’S BLACK VELVET RYPKLEPPENS B LUKA VINTERBERGET’S TOYA 1.Ak 3p Arvid og Anne Britt Rønning/Arvid Rønning
VINTERFJELLETS FRØYA HOT CHILLI BRÅKE-BØTTA PIPPA 3.Ak Rolf Erik Igeland




VINNERKLASSE

Hundens navn Far Mor Premiegrad Poeng Eier/fører
N J(K)CH BREKKESAGAS TIRI KRUTTÅSEN’S EIR BREKKESAGAS NELLIE 1.VK m/CK, 1.VK kval 4p+3p John Arnt Arvola / Ingvild Dahl Trane
N JCH BRUSTINDENS E FRØY SUHLEGAN NO RISK MAMMA MIA 2.VK kval 2p Stig-Håvard S Hansen/Åse Kristin S Hansen
FAR SI PIE FR UCH FR VCH UMAN DU BOIS COURCOL LANGVADS SABELLE 3.VK kval 1p Andreas Venaas / Stig Even Edvinsen
FRØYA MØYSALEN’S KIRO TRÅSLETTEN’S LORY 4.VK kval Robin A Dahl
KATTUGLA’S BUSTER PEIK TILLERÅSEN’S TUVA 3.VK finale, 3.VK semi 4p+2p Inger-Lise Ingdal/Geir Håvard Ingdal
LITJÅSEN’S DE RENE BEKKAUREN’S MAILO N UCH N JCH SUHLEGAN PRINCESS 4.VK finale, 3.VK NM kval, 3.VK NM semi, 5.VK finale, 2.VK kval 3p+1p+2p+2p Gunnar Guttormsen/Gunnar Guttormsen, John Arnt Arvola, Joachim Almgren
LITJÅSEN’S RITA BEKKAUREN’S MAILO N UCH N JCH SUHLEGAN PRINCESS 1.VK 3p Alf Birger Skinstad
ORRESKOGENS B RØM FR UCH FR VCH UMAN DU BOIS COURCOL N JCH REISAVANNET’S B-GURI 4.VK kval Hege og Morten Tidemann
RAUNAKKENS COX N SE JCH NMFHv11 VELVET DEI FIORINDO RAUNAKKENS TA ROMA RØVARLÆGG 5.VK kval, 1.VK NM kval, 1.VK m/CK kval,2.VK semi, 2.VK finale 3p+4p+7p Nils B Skaar
REISAVANNET’S JA-KAOS ALEX DEI FIORINDO N JCH REISAVANNET’S B-JAVA 1.VK NM kval 3p Jan-Erik Jensen
STORBAKKEN’S FS MAYA DK JCH SYRACH N JCH BRUSTINDENS E FRØY 2.VK Kval 2p Eirik Sklett
THEIA PVN’S POKER JBS LEIKI 2.VK m/CK kval, 4.VK finale 3p+1p Freddy Lillevik
TROMSØRYPA’S AD TIM DELOS VOM SCHWANENBERG ALASKA DEI FIORINDO 3.VK kval, 1.VK m/CK 1p+4p Per Johnny Skjæran
TROMSØRYPA’S P E HERO KRUTTÅSEN’S EIR N S UCH BEKKAUREN’S PIA 2.VK m/CK kval 3p Stig Even Edvinsen
TRÅSLETTEN’S SVABØ TRÅSLETTEN’S WIRCO INT NORD UCH DKV-10 N J(K)CH BONNEE DES PLAINES DAUXEENES 3.VK finale ?p Bjørn Tråslett
N SE JCH NMFHv11 VELVET DEI FIORINDO MARLY DE KERANLOUAN PENNY DEI FIORINDO 2.VK finale, 1.VK kval, 5.VK finale, 3.VK finale, 2.VK kval 3p+3p+1p+2p+2p Tove Løvås / Nils B Skaar

Premiering oppnådd i Sverige av norskregistrerte hunder:

Premiering oppnådd i Finland av norskregistrerte hunder:

Premiering oppnådd i Danmark av norskregistrerte hunder: