Jaktprøveresultater vinter 2017



Uke 7 : 8 premieringer
Uke 8: 2 premieringer
Uke 9:  10 premieringer
Uke 10: 23 premieringer
Uke 11: 21 premieringer
Uke 12: 22 premieringer
Uke 13: 24 premieringer (NM Vinter 2017)
Uke 14: 16 premieringer (Arctic Cup)
Uke 15: 30 premieringer
Uke 16: 42 premieringer (SNUM)

Totalt: 198 Premieringer

(Oppdatert 03.05 kl 14.09)

Fordeling UK/AK/VK: 72/78/48
Fordeling 1. UK/AK/VK 22/19/16

Komplett premieliste for alle raser finner du HER Championatreglene finner du HER

(Dersom du ikke får linken opp i BB- forsøk å klikk på linken en gang til.)

(Vi har problemer med enkelte av linkene, og jobber med å fikse problemet)

Uke Navn Foreldre Regnr E/F Premie
12 Lightspeed Lizzie Av Valhall Reisavannet`s B-Aylo – Van`t Passant Heart Of Chelsea NO47598/15 Roar Emil Bergmann 1. UK
11 Aulumboens Luna Orreskogen’s B-røm – Aulumboens G-Peanut DK05979/2016 Øyvind Larsen 2. UK
14 Aulumboens Luna Orreskogen’s B-røm – Aulumboens G-Peanut DK05979/2017 Øyvind Larsen 2. UK
15 F-Balder Av Sarahkka Iver De Passemarais – Di Centa Av Sarahkka NO46970/15 Stein Olav Kirkvik 3.UK
7 Fran Holmevass Frost – Izzy NO54894/15 Rune Mauland 2. UK
14 Fågel Av Sarahkka Iver De Passemarais – Di Centa Av Sarahkka NO46971/15 Linda Heitmann 1. UK
16 Fågel Av Sarahkka Iver De Passemarais – Di Centa Av Sarahkka NO46971/15 Linda Heitmann 2. UK
15 Ismenningens D-Daisy Ismenningens C-Tore Hund – Blackmolly NO48642/15 Jørn Uno Mikkelsen 1 + 1. UK
16 JB Mona Jbs Vill Bill – Reisavannet`s Zr-Zelica NO39317/15 Svein Gravdal 1. UK
16 Litjåsen`s Nikki Tinderypen`s Odin – Litjåsen`s Rikke NO43089/16 Gunnar Handberg 2. UK
16 Litjåsen`s Nova Tinderypen`s Odin – Litjåsen`s Rikke NO43091/16 Ørjan Edvardsen 2. UK
15 Lune First Bullet Samson Sorensen – Storbakken`s Fa Vinna NO41662/15 Anne Bolle 2. UK
10 Nitro-Gen First Bullet Samson Sorensen – Storbakken`s Fa Vinna NO41659/15 Henning Johannes Kristiansen 1. UK
15 Nitro-Gen First Bullet Samson Sorensen – Storbakken`s Fa Vinna NO41659/15 Henning Johannes Kristiansen 1. UK
14 Steggkjerret’s Nova  Orreskogen’s E-olseen  – Sætertunets Tyra  NO36892/15 Magnus Larsson 2. UK
14 Opphaugen`s Maxim Gert Vom Junkenhof – Demye Vom Schwanenberg NO41419/15 Rune Johnsen 2. UK
7 Orreskogen`s Bri Euskadi – Orreskogen`s E-Lisa NO45958/15 Per Johnny Skjæran 2. UK
14 Orreskogen`s Bri Euskadi – Orreskogen`s E-Lisa NO45958/15 Per Johnny Skjæran 2.plass Arctic Cup
7 Orreskogen`s Clay Allison Best De La Source Aux Predix – Orreskogen`s B-Maia NO37232/15 Olaf Hafstad/Eigil Haug 2. UK
16 Orreskogen`s Hærlig Euskadi – Orreskogen`s E-Lisa NO45960/15 Stian Aaserud 2. UK
11 Orreskogen`s Inga Euskadi – Orreskogen`s E-Lisa NO45955/15 Anders Ellefsen 1. UK
16 Orreskogen`s Inga Euskadi – Orreskogen`s E-Lisa NO45955/15 Anders Ellefsen 2. UK
7 Orreskogen`s Mini Euskadi – Orreskogen`s E-Lisa NO45955/15 Jan-Erik Jensen 2 + 3 UK
9 Orreskogen`s Mini Euskadi – Orreskogen`s E-Lisa NO45955/15 Jan-Erik Jensen 1 + 1 + 2 UK
10 Orreskogen`s Mini Euskadi – Orreskogen`s E-Lisa NO45955/15 Jan-Erik Jensen 2 + 2 UK
10 Orreskogen`s Ray Euskadi – Orreskogen`s E-Lisa NO45953/15 Sven Odne Haugen 1 + 2. UK
12 Orreskogen`s Ray Euskadi – Orreskogen`s E-Lisa NO45953/15 Sven Oddne Haugen 3. UK
13 Orreskogen`s Ray Euskadi – Orreskogen`s E-Lisa NO45953/15 Sven Oddne Haugen 1. UK
11 Rakkelhanan’s A Spørra Brekkesagas Blackbird – Orreskogen’s D-Marthe NO46793/15 Ole Johnny Hansen 3. UK
13 Rakkelhanan’s A Spørra Brekkesagas Blackbird – Orreskogen`s D-Marthe NO46793/15 Ole Johnny Hansen 2 + 1 UK
15 Red Garlic`s Evergood Chasseur Ilex Des Marais Du Piat – Red Garlic`s Vit Vitløk SE43582/2015 Lisbeth Smestad 2. UK
11 Reisavannet`s CS-Sako Reisavannet`s Zb-Sam – Tromsørypa`s Am Cree NO55336/15 Gaute Pedersen 2. UK
12 Reisavannet`s CS-Sako Reisavannet`s Zb-Sam – Tromsørypa`s Am Cree NO55336/15 Gaute Pedersen 1. UK
16 Rypkleppens E Raddo Ismenningens A-Kasper – Rypkleppens D Drekkes Tequila NO41454/15 Svein Kristiansen 3. UK
11 Rypkleppens E Tita Ismenningens A-kasper – Rypkleppens D Drekkes Tequila NO41460/15 Ole Marius Sjevelås 2. UK
14 Sita First Bullet Samson Sorensen – Storbakken`s Fa Vinna NO41661/15 Kay Herman Henriksen 2 + 2. UK
13 Storbakken`s Mb Pepsi Tiellas Ck Buskas – Storbakken`s Fa Mocca NO32788/16 Stig-Håvard Skain hansen 2. UK
15 Storbakken`s Mb Theo Tiellas C Buskas – Storbakken`s Fa Mocca NO32785/16 Joakim Andreas Nicklasson Arntsen 2.UK
12 Suhlegan Nevada Sno`flake Suhlegan Jagger – Cast-A-Britt Littlr Dorrit SE31204/2016 Øyvind Nagelhus 2. UK
12 Suhlegan Nika Suhlegan Jagger – Cast-A-Britt Littlr Dorrit SE31205/2016 Roar Karlsen 3.UK
Suhlegan Nikki Nonstop Suhlegan Jagger – Cast-A-Britt Littlr Dorrit SE31206/2016 Bjarnar Schikora 2. UK
7 Shulegan Niusha Shulegan Jagger – Cast-A-Britt Littlr Dorrit SE31201/2016 Axel Clausen 2. UK
11 Shulegan Niusha Shulegan Jagger – Cast-A-Britt Littlr Dorrit SE31201/2016 Axel Clausen 1.UK
12 Suhlehan Nora Shulegan Jagger – Cast-A-Britt Littlr Dorrit SE31202/2016 Åge Lekanger 2. UK
11 Suhlegan Obelix Orreskogen`s B-Røm – Suhlegan Felicia Försvann SE34114/2016 Gunnar Guttormsen 2 + 2. UK
13 Suhlegan Obelix Orreskogen`s B-Røm – Suhlegan Felicia Försvann SE34114/2016 Gunnar Guttormsen 1. UK
16 Suhlegan Obelix Orreskogen`s B-Røm – Suhlegan Felicia Försvann SE34114/2016 Gunnar Guttormsen 2 + 2. UK
14 Storbakken`s Mb Charlie Brown Tiellas Ck Buskas – Storbakken`s Fa Mocca NO32779/16 Stian Sebuøygard 2. UK
9 Storbakken`s MB Pepsi Tiellas Ck Buskas – Storbakken`s Fa Mocca NO32788/16 Stig-Håvard Skain Hansen/Åse Skain hansen 2. UK
16 Storbakken`s MB Pepsi Tiellas Ck Buskas – Storbakken`s Fa Mocca NO32788/16 Stig-Håvard Skain Hansen/Åse Skain hansen 1 + 2. UK
13 Tjetterskarets Sv Zako NO45433/15 Stian Falch 1.UK
10 Tromsørypa`s Ts Nala Reisavannet’s Zb-sam – Tromsørypa’s Am Tea NO34854/16 Benedicte Munkvik 2. UK
10 Tromsørypa`s TS Frigg Reisavannet`s Zb-Sam – Tromsørypa`s Am Tea NO34847/16 Caroline Markussen/Per Johnny Skjæran 1 + 1 UK
11 Tromsørypa`s TS Frigg Reisavannet`s Zb-Sam – Tromsørypa`s Am Tea NO34847/16 Caroline Markussen 2. UK
14 Tromsørypa`s TS Frigg Reisavannet`s Zb-Sam – Tromsørypa`s Am Tea NO34847/16 Caroline Markussen/Per Johnny Skjæran 5.plass Arctic Cup
16 Tømmergota`s Mira Raunakkens Turbo – Geilane`s H-Silva NO40223/16 Geir Olav Øvreseth 3.UK
9 Van`t Passant Le Mans C.I.T Dracula Du Mas D`eyraud – Bonne Des Plaines Dauxeenes FI53939/15 Vesa Virkkula 2. UK
16 Vestre Demmas Teodor Omasvarre`s Aj Orion – Tulla NO46183/16 Trond Guttormsen 1 + 2 UK
10 Vistasdalens Bajas Reisavannet’s Zb-sam – Axa SE24992/2015 Henning Bortne Bøen 2. UK
AK AK AK AK AK AK
 16 Aila Av Valhall Valbyskogens Ares – Møysalen`s Bonnie NO52580/09 Steinar Skogli 2. AK
11 Blackmolly Ismenningens A-kasper – Storbakken’s Isabella SE30366/2014 Brian Johan Herje 1. AK
15 Blackpeggy Ismenningens A-Kasper – Storbakken`s Isabella SE30364/2014 Johan Lindahl 1. AK
10 Brufjorden`s Isy Deco – Brufjorden`s Eb Assi NO38081/13 Svein Hjelle 3.AK
10 E-Cherie Delos Vom Schwanenberg – Vanity Emmili NO44974/11 Johnny Arntzen 1. AK
13 Enzo Ferrari Av Sarahkka CARL D’AR ROC’H BERNEZ – Cessna Av Sàràhkkà NO42435/14 Silje Aronsen 2.AK
16 Enzo Ferrari Av Sarahkka CARL D’AR ROC’H BERNEZ – Cessna Av Sàràhkkà NO42435/14 Silje Aronsen 2 + 2- AK
16 Geilane`s H-Frøya Zeus – Aulumboens C-Kita NO37760/13 Jarle Berentzen 3 + 3. AK
16 Geilanes`s Issi Brekkesagas Blackbird – Aulumboens C-Kita NO52054/14 Jarle Berentzen 2 + 2 AK
10 Geilane’s Ixi  AULUMBOENS C-KITA – Brekkesagas Blackbird NO52053/14 Eigil Haug 3. AK
12 Geilane`s Ixi AULUMBOENS C-KITA – Brekkesagas Blackbird NO52053/14 Eigil Haug 3. AK
15 Geilane`s Ixi AULUMBOENS C-KITA – Brekkesagas Blackbird NO52053/14 Eigil Haug 1 + 2 AK
16 Glomfjellets Ft Hera Tromsørypa`s Ad Tim – Frøya NO53178/14 Robin Dahl 2. AK
12 Holmevass F Blaise Midtfjellets Jo – Holmevass B Gilli NO47444/13 Magnhild Østraat/Rune Østraat 2+2. AK
13 Holmevass F Blaise Midtfjellets Jo – Holmevass B Gilli NO47444/13 Magnhild Østraat 1. AK
13 Holmevass F Blaise Midtfjellets Jo – Holmevass B Gilli NO47444/13 Magnhild Østraat/Rune Østraat 1. AK
11 Ismenningens C-Tore Hund Raunakkens Turbo – Ismenningens A-lotta NO46718/13 Kåre Herje/Brian Johan Herje 2. AK
15 Ismenningens C-Tore Hund Raunakkens Turbo – Ismenningens A-lotta NO46718/13 Kåre Herje 2. AK
12 Kruttåsen`s I Chamaro Rocky – Kruttåsen`s E Xena 27140/07 Arnfinn Haugvik 2. AK
15 Kruttåsen`s I Chamaro Rocky – Kruttåsen`s E Xena 27140/07 Arnfinn Haugvik 2. AK
13 Kruttåsen`s K Tera Orreskogen’s B-troy – Kruttåsen’s E Xena NO32726/13 Roger Thrane Olsen 2 + 2. AK
12 Kvikk Hot Chilli – Stenhøj R Molte NO47964/13 Åsta Wærnes/Trond Nerdal 2. AK
15 Kvikk Hot Chilli – Stenhøj R Molte NO47964/13 Åsta Wærnes/Trond Nerdal 1. AK
11 Kvikksteps B-Mon Amie Peter Gunn – Femme Fatale De La Source Aux Perdrix NO54033/14 Morten Løken 1. AK
14 Kvikksteps Mira Orreskogen`s B-Røm – Femme Fatale De La Sourceauxperdrix NO45076/13 Eivind Winther 2. AK
15 Litjåsen`s Inox Tråsletten`s Tsar – Litjåsen`s Rikke NO50981/13 Lisbeth Smestad 2.AK
12 Mia Tråsletten`s W T Rapp – Bekkauren`s D-Dreamline NO49414/10 Harald Hansen/Marie Viktoria Nilsen 1.AK
9 Mira Brustindens D Aro – Bekkauren`s Tuxi NO39626/11 Øyvind Haugland 3.AK
15 Mira Brustindens D Aro – Bekkauren`s Tuxi NO39626/11 Øyvind Haugland 2. AK
16 Mørkvedmarkas Tico Tromsørypa`s P E Hero – Reisavannet`s B-Zenta NO37320/13 Svein Helge Johansen 2. AK
10 Orreskogen`s Clay Allison Best De La Source Aux Predix – Orreskogen`s B-Maia NO37232/15 Olaf Hafstad 3.AK
10 Orreskogen`s  F-Saga Elvis Du Bois Courcol – Brustindens E Ulla NO53994/13 Sigurd Sørvik 3. AK
14 Orreskogen`s D-Yr Orreskogen`s B-Røm – Brustindens E Ulla NO42169/12 Marit Krogh 1. AK
11 Orreskogen`s G-Happy Best De La Source Aux Predix – Orreskogen`s B-Maia NO35940/14 Anders Ellefsen 1 + 1. AK
15 Orreskogen`s G-Happy Best De La Source Aux Predix – Orreskogen`s B-Maia NO35940/14 Anders Ellefsen 2. AK
16 Orreskogen`s G-Happy Best De La Source Aux Predix – Orreskogen`s B-Maia NO35940/14 Anders Ellefsen 1. AK
12 Orreskogen`s Juli Shiraz Best De La Source Aux Predix – Orreskogen`s B-Maia NO37233/15 Øystein Ahlstrøm 2. AK
16 Pt Cara Litjåsen`s Prince – Tyra NO46997/12 Gunnar Øvringmo 3. AK
12 Reisavannet`s Jc-Zack Carl D`ar Roc`h Bernez – Reisavannet`s B-Java NO38741/13 Karl Andre Evensen 1 + 2. AK
7 Reisavannet`s Jc-Rappi Carl D`ar Roc`h Bernez – Reisavannet`s B-Java NO38743/13 Åge Johan Lekanger 2. AK
10 Reisavannet`s Jc-Rappi Carl D`ar Roc`h Bernez – Reisavannet`s B-Java NO38743/13 Åge Johan Lekanger 3. AK
13 Reisavannet`s Jc-Rappi Carl D`ar Roc`h Bernez – Reisavannet`s B-Java NO38743/13 Åge Johan Lekanger 1 + 1. AK
10 Raunakkens Ragg Carl D`ar Roc`h Bernez – Raunakkens Ta Roma Røvarlegg NO34797/13 Kari Birgitte Ekseth/Johnny Ekseth 2.AK
15 Sera Y T Hunter – Brunskogen`s Akima 27610/08 Leif Pedersen 3. AK
12 Storbakken`s Milly Orreskogen’s B-troy – Brustindens E Frøy NO42277/13 Rolf Hamre 3. AK
10 Storsnasens Vidda Raunakkens Cox -Åa NO34337/14 Sveinung Aune 2.AK
11 Storsnasens Vidda Raunakkens Cox -Åa NO34337/14 Sveinung Aune 2. AK
16 Stråmyran`s Teodor Tromsørypa`s P E Hero – Far Si Pie NO31292/15 Jan Gunnar Jenssen 2. AK
16 Sætertunets Eik Tromsørypa`s P E Hero – Vestløkka`s Atetra NO33543/10 Lena Marie Borlaug 2 + 2 AK
11 Tiellas Ck Buskas Ismenningens A-Kasper – Pålamalmens El Cobra SE17439/2013 Geir Bakkhug/Solfrid Lægdheim 2. AK
13 Tiellas Ck Buskas Ismenningens A-Kasper – Pålamalmens El Cobra SE17439/2013 Geir Bakkhug 2. AK
16 Tiellas Ck Buskas Ismenningens A-Kasper – Pålamalmens El Cobra SE17439/2013 Geir Bakkhug 1. AK
12 Tinderypen`s Iris Best De La Source Aux Perdrix – Sa Amaya NO44102/14 Steinar Skogli 2. AK
16 Tinderypen`s Iris Best De La Source Aux Perdrix – Sa Amaya NO44102/14 Steinar Skogli 1 + 1. AK
8 Tinderypen`s Louis Le Bon Chasseur Best De La Source Aux Perdrix – Sa Amaya NO44095/14 Erle Beate Nordbotn 2.AK
7 Tromsørypa`s Pa Liz Reisavannet`s B-Aylo – Bekkauren`s Pia NO35374/13 Per Johnny Skjæran 3. AK
8 Tromsørypa`s Pr Rasken Orreskogen`s B-Røm – Bekkauren`s Pia NO44435/12 Paul Aandahl/Per Johnny Skjæran 3.AK
12 Tromsørypa`s Pr Rasken Orreskogen`s B-Røm – Bekkauren`s Pia NO44435/12 Paul Aandahl 3.AK
11 Vanity Kitchenette Tempo Du Vallon De La Rigaude – Bird Des Pigenettes NO47967/09 Hallgeir Bergh/Torger Olsen 2.AK
13 Vanity Kitchenette Tempo Du Vallon De La Rigaude – Bird Des Pigenettes NO47967/09 Hallgeir Bergh/Torger Olsen 2. AK
10 Vinterfjellets Bp Corona Peter Gunn – Bråke-Bøtta Pippa NO54986/13 Andreas Jørgensen 2.AK
15 Vinterfjellets Bp Corona Peter Gunn – Bråke-Bøtta Pippa NO54986/13 Andreas Jørgensen 1. AK
14 Van`t Passant Heart Of Chelsea Vulcain De Saint Lubin – Bonnee Des Plaines Dauxeenes FI53495/12 Randi Kristin Mathisen 2 + 3. AK
15 Van`t Passant Heart Of Chelsea Vulcain De Saint Lubin – Bonnee Des Plaines Dauxeenes FI53495/12 Randi Kristin Mathisen 3. AK
14 Van`t Passant Humiko Vulcain De Saint Lubin – Bonnee Des Plaines Dauxeenes FI53492/12 Vesa Virkula 2. AK
16 Zippo Jalo`s Blizzard – Bekkauren`s Tuxi NO54025/13 Arild Larsen 2. AK
VK 0 VK VK VK VK
9 Ah Aki-Ta2 Reisavannet`s D-Hårek – Sa Amaya NO36761/12 Magne Klingsheim 1.VK m/CK kval
14 Ah Aki-Ta2 Reisavannet`s D-Hårek – Sa Amaya NO36761/12 Magne Klingsheim 1.VK m/CK kval + 3. VK Semi
16 Ah Aki-Ta2 Reisavannet`s D-Hårek – Sa Amaya NO36761/12 Magne Klingsheim 5.VK kval
15 Brekkesagas Tiri Kruttåsen`s Eir – Brekkesagas Nellie 23927/08 John A Arvola og Ingvild D Trane 2.VK kval
13 E-Cherie Delos Vom Schwanenberg – Vanity Emmili NO44974/11 Johnny Arntzen 5.VK kval (NM)
15 Enja Av Sarahkka Carl D`ar Roc`h Bernez – Cessna Av Sarahkka NO42440/14 Øyvind Bjørklund 3.VK finale
13 Ismenningens A-Kasper M K-Falco – Sætertunets Mille NO36704/10 Geir Bakkhug/Solfrid Lægdheim 2. VK kval
13 Kvikksteps Mira Orreskogen’s B-røm – Femme Fatale De La Sourceauxperdrix NO45076/13 Eivind Winther 4.VK kval (NM)
15 Kvikksteps Mira Orreskogen’s B-røm – Femme Fatale De La Sourceauxperdrix NO45076/13 Eivind Winther 2.VK kval
16 Kvikksteps Mira Orreskogen`s B-Røm – Femme Fatale De La Sourceauxperdrix NO45076/13 Eivind Winther 1. VK m/CK kval
15 Orreskogen`s B-Røm Uman Du Bois Courcol – Reisavannet`s B-Guri NO55221/10 Hege H. Løkken/Morten Tidemann 3.VK semi
13 Orreskogen`s E-Lisa Elvis Du Bois Courcol – Reisavannet`s B-Guri NO48649/12 Anders Ellefsen 5.VK semi
16 Orreskogen`s G-Happy Best De La Source Aux Perdrix – Reisavannet`s B-Guri NO35940/14 Anders Ellefsen 5.VK kval + 1.VK m/Cacit finale
10 Prego Raunakkens Cox – Tulla NO49171/13 Nils B Skaar 5 VK kval
9 Raunakkens Cox Velvet Dei Fiorindo – Raunakkens Roma Røvarlegg NO34111/10 Nils B Skaar 1.VK m/CK finale
10 Raunakkens Cox Velvet Dei Fiorindo – Raunakkens Roma Røvarlegg NO34111/10 Nils B Skaar 3 VK kval + 3 VK finale
11 Raunakkens Cox Velvet Dei Fiorindo – Raunakkens Roma Røvarlegg NO34111/10 Nils B Skaar 1 VK m/ CACIT + 4 VK kval
12 Raunakkens Cox Velvet Dei Fiorindo – Raunakkens Roma Røvarlegg NO34111/10 Nils B Skaar 2.VK kval
13 Raunakkens Cox Velvet Dei Fiorindo – Raunakkens Roma Røvarlegg NO34111/10 Nils B Skaar 4.VK semi (NM)
16 Raunakkens Cox Velvet Dei Fiorindo – Raunakkens Roma Røvarlegg NO34111/10 Nils B Skaar 1.VK kval + 1.VK m/CK semi + 1.VK m/Cacit finale
11 Kattuglas Buster Peik – Tilleråsen’s Tuva NO37693/10 Geir Håvard Ingdal 1.VK m/CK kval + 2.VK m/res CACIT finale
12 Reisavannets Ja-Kaos Alex Dei Fiorindo – Reisavannet`s B-Java NO33598/10 Jan-Erik Jensen 1.VK m/CK semi
10 Reisavannet`s Jc-Zack Carl D`ar Roc`h Bernez – Reisavannet`s B-Java NO38741/13 Karl Andre Evensen 4.VK kval
10 Reisavannet`s Zr-Zelica Rollex –  Locar’s Shooting Star Zela NO45559/11 Jan Bjarte Skrøppa 1VK m/CK
15 Rypkleppen`s C Ninja Milo – Rypkleppens A Runa NO60189/10 Tommy Susegg Aune 1.VK kval + 4.VK semi
14 Tess Suhlegan Tarzan – Tråsletten`s Lory S19893/2007 Joachim Almgren 1. VK kval
16 Theia Pvn`s Poker – Jbs Leiki NO45814/10 Freddy Lilevik 3.VK kval
16 Tromsørypa`s Ad Tim Delos Vom Schwanenberg – Alaska Dei Fiorindo NO40554/11 Per Johnny Skjæran 2.VK finale
9 Tromsørypa`s Pa Liz Reisavannet`s B-Aylo – Bekkauren`s Pia NO35374/13 Per Johnny Skjæran 5.VK semi
13 Tromsørypa`s Pa Liz Reisavannet`s B-Aylo – Bekkauren`s Pia NO35374/13 Per Johnny Skjæran 1.VK m/CK kval (NM)
13 Tromsørypa`s P E Hero Kruttåsen’s Eir – Bekkauren’s Pia NO13502/08 Stig Even Edvinsen 6.VK kval (NM)
15 Tråslettens Svabø Tråsletten`s Wirco – Bonnee Des Plaines Dauxeenes NO37264/09 Bjørn Tråslett 2. VK finale
9 Vakkuniva-Tarzans T-R Tindra SE53267/2011 Joachim Almgren 3.VK kval
13 Vakkuniva-Tarzans T-R Tindra SE53267/2011 Joachim Almgren 3.VK kval + 1.VK finale (NM)
15 Vakkuniva-Tarzans T-R Tindra SE53267/2011 Joachim Almgren 2.VK kval
12 Vinterfjellets Bp Lucky Lucy Peter Gunn – Bråke-Bøtta Pippa NO54987/13 Knut Anton Karlsen 3.VK kval
12 Vinterfjellets Captain Morgan Peter Gunn – Bråke-Bøtta Pippa NO54983/13 Andreas Jørgensen 6.VK kval
15 Vinterfjellets Frøya Hot Chilli – Bråke-Bøtta Pippa NO46003/12 Rolf Erik Igeland 5.VK kval