JAKTPRØVERESULTATER VINTER 2018



MELD INN DINE PREMIER HER

MELD PÅ ÅRETS HUNDER HER

Uke 7: 4 premieringer
Uke 8: 12 premieringer
Uke 9: 18 premieringer
Uke 10: 13 premieringer
Uke 11: 8 premieringer
Uke 12: 22 premieringer
Uke 14: 29 premieringer
Uke 15: 28 premieringer
Uke 16: 17 premieringer
Uke 17: 20 premieringer

Totalt: 171 Premieringer

(Oppdatert 03.05 kl 08.15)

Fordeling UK/AK/VK: 69 /48 / 53
Fordeling 1. UK/AK/VK 23 / 11 / 23

 

Komplett premieliste for alle raser finner du HER Championatreglene finner du HER

(Dersom du ikke får linken opp i BB- forsøk å klikk på linken en gang til.)

Uke Navn Foreldre Regnr E/F Premie
UK UK UK UK UK UK
8 AT Juno Raunakkens Turbo – Ah Amica NO44019/16 Baard Brattebø 3. UK 
10 AT Juno Raunakkens Turbo – Ah Amica NO44019/16 Baard Brattebø 3 + 3 UK
14 AT Juno Raunakkens Turbo – Ah Amica NO44019/16 Baard Brattebø 2. UK
14 Ahma Orreskogen`s C Kompis – Brekkesagas Tiri NO50705/16 Kjell Skårvik 2.UK
14 Ajakawis Cute Molly Omasvarre`s Aj Orion – Strömforsens Liva SE31209/2016 Knut Eirik Sølsnes 3. UK 
12 Brannbuas Ayak Klaphattens Royce – Gaia  SE35912/2016 Bjørn Gunnar Håkan Gunnarsson 2. UK
14 Børsemakerens EK Arkas Ismenningens A Kasper – Storbakken`s Ft Ellie NO37812/17 Kurt Frode Grundstyad 2. UK
17 Børsemakerens EK Kasper Ismenningens A Kasper – Storbakken`s Ft Ellie NO37814/17 Arild Sørlien 3.UK
7 Cl Kalla Raunakkens Cox – Ismenningens A Lotta NO38705/16 Elin Kolsvik  1. UK
9 Cl Kalla Raunakkens Cox – Ismenningens A Lotta NO38705/16 Elin Kolsvik  1. UK
11 Emma Beatrix Kåre – Evita Chablis NO30010/17 Anders Nordhagen 3. UK 
14 Geilane`s J-Noor Brekkesagas Blackbird – Geilane`s H-Frøya NO33496/17 Helge Petter Abrahamsen 3. UK 
9 High Plains Jessie Godfather’s Lucky Nickel – Tm Windtuck’s Tiny Tina SE32347/2017 Øyving Nagelhus 2. UK 
15 Ho Vira Av Sârâhkkâ Reisavannet`s Zb-Sam – Di Centa Av Sârâhkkâ NO33452/17 Harald Holm 2 + 3. UK
14 Hulk Av Sàràhkkà Reisavannet`s Zb-Sam – Di Centa Av Sàràhkkà NO33451/17 Stig Linnes 1. UK
16 Lille Pia Reisavannet`s D-Hårek – Donna NO45074/16 Kjell Ivar Myre 2. UK
8 Litjåsen`s Nora Tinderypen`s Odin – Litjåsen`s Rikke NO43091/16 Ørjan Edvardsen 2. UK 
9 Litjåsen`s Nora Tinderypen`s Odin – Litjåsen`s Rikke NO43091/16 Ørjan Edvardsen 2. UK 
11 Litjåsen`s Nora Tinderypen`s Odin – Litjåsen`s Rikke NO43091/16 Ørjan Edvardsen 1. UK
12 Litjåsen`s Nora Tinderypen`s Odin – Litjåsen`s Rikke NO43091/16 Ørjan Edvardsen 1. UK
15 Litjåsen`s Nora Tinderypen`s Odin – Litjåsen`s Rikke NO43091/16 Ørjan Edvardsen 1 + 1 + 2 UK
16 Litjåsen`s Nora Tinderypen`s Odin – Litjåsen`s Rikke NO43091/16 Ørjan Edvardsen 1 UK
14 Litjåsen`s Nikki Tinderypen`s Odin – Litjåsen`s Rikke NO43089/16 Gunnar Handberg 2. UK
14 Litjåsen`s Ny-co-Pilot Tinderypen`s Odin – Litjåsen`s Rikke NO43092/16 Alf Birger Skinstad 2 + 3. UK
15 Litjåsen`s Ny-co-Pilot Tinderypen`s Odin – Litjåsen`s Rikke NO43092/16 Alf Birger Skinstad 1 + 2 UK
16 Litjåsen`s Ny-co-Pilot Tinderypen`s Odin – Litjåsen`s Rikke NO43092/16 Alf Birger Skinstad 1. Uk
8 Midtfjellets H Multe Raunakkens Cox – Midtfjellets Easy NO56261/16 Erik Koldal Midttun 3 + 3 UK
15 MT Storm Raunakkens Turbo – Red Garlic`s Mozarella NO44886/16 Beathe Tegnander 3.UK
14 Rakkelhanan`s B Gunnar Brekkesagas Blackbird – Orreskogen`s D-Marthe NO45780/16 Jørn Fagerås 2.UK
14 Tjorven Orreskogen`s C Kompis – Brekkesagas Tiri NO50706/16 Glenn Kristiansen 3. UK 
17 Tuxivarres Peik Breton`s Sam I Am – Tuxivarres Susi NO48878/17 Geir Håvard Ingdal 1 + 2. UK
12 Rypleja`s Tarha Reisavannet’s Ja-kaos – Ismenningens B-caza NO36341/17 Kristel Marie Pedersen 3. UK 
14 Rypleja`s Tarha Reisavannet’s Ja-kaos – Ismenningens B-caza NO36341/17 Kristel Marie Pedersen 2. UK
16 Rypleja`s Tarha Reisavannet’s Ja-kaos – Ismenningens B-caza NO36341/17 Kristel Marie Pedersen 1. UK
17 Rypleja`s Tarha Reisavannet’s Ja-kaos – Ismenningens B-caza NO36341/17 Kristel Marie Pedersen 1. UK
11 Solfallias EA Neo Ailo – Bekkauren`s Eira NO43692/17 Ronny Vareide 2 + 3 UK
17 Steggkjerret`s Lennox Raunakkens Turbo – Sætertunets Tyra NO47954/16 Tord Mathisen 2 + 3. UK
10 Suhlegan Nacho Suhlegan Jagger – Cast-A-Britt Littlr Dorrit  SE31199/2016 Øyvind Nagelhus/Mathias Vold 1. UK
9 Suhlegan Nevada Snoflake Suhlegan Jagger – Cast-A-Britt Littlr Dorrit  SE31204/2016 Øyving Nagelhus 1 + 1 UK
8 Suhlegan Niusha Suhlegan Jagger – Cast-A-Britt Littlr Dorrit  SE31201/2016 Axel Clausen 2. UK 
9 Suhlegan Niusha Suhlegan Jagger – Cast-A-Britt Littlr Dorrit  SE31201/2016 Axel Clausen 2. UK 
14 Suhlegan Niusha Suhlegan Jagger – Cast-A-Britt Littlr Dorrit  SE31201/2016 Axel Clausen 4. premie SNUM
9 Suhlegan Obelix Orreskogen`s B-Røm – Suhlegan Felicia Försvann SE34114/2016 Gunnar Guttormsen 1 + 1 + 1 UK
11 Suhlegan Obelix Orreskogen`s B-Røm – Suhlegan Felicia Försvann SE34114/2016 Gunnar Guttormsen 2. UK 
12 Suhlegan Obelix Orreskogen`s B-Røm – Suhlegan Felicia Försvann SE34114/2016 Gunnar Guttormsen 1. Uk
15 Suhlegan Obelix Orreskogen`s B-Røm – Suhlegan Felicia Försvann SE34114/2016 Gunnar Guttormsen 1. premie Arctic Cup
16 Suhlegan Obelix Orreskogen`s B-Røm – Suhlegan Felicia Försvann SE34114/2016 Gunnar Guttormsen 1. UK
14 Suhlegan O`Maze Orreskogen`s B-Røm – Suhlegan Felicia Försvann SE34112/2016 Kurt R Landau 2.UK
15 Suhlegan P`Ivi Suhlegan Heavy Rock – Cast-A-Britt Littlr Dorrit SE17022/2017 Sture Wilmann 2.UK
14 Ulrikke Nitro-Gen – Orreskogen`s D-Yr NO48055/17 Ulrik Myrhaug/Christina Starheim 3. UK 
10 Vestre Demmas Sprite Omasvarre`s Aj Orion – Tulla NO46184/16 Eilef Gran 1 + 2 UK
15 Vestre Demmas Sprite Omasvarre`s Aj Orion – Tulla NO46184/16 Eilef Gran 2. UK
15 Zenti Reisavannet`s D-Hårek – Donna NO45068/16 Peder Pedersen 2. UK
  0        
AK AK AK AK AK AK
15 Aila Av Valhall Valbyskogens Ares – Møysalen`s Bonnie NO52580/09 Steinar Skogli 1 + 2 AK
16 Ajakawis Cila Omasvarre`s Aj Orion – Strömforsens Liva SE31208/2016 Therese Oskarsson Pohjanen 2. AK
17 Bølhøgda`s Jennie Fabian Du Vallon De La Rigaude – Coco Du Vallon De La Rigaude NO37708/14 Lars Farnes 2. AK
9 Cuda Reisavannet`s Ja-Kaos – Theia NO37093/16 Freddy Lillevik 1. AK
15 Glomfjellets Ft Tarzan Tromsørypa`s Ad Tim – Frøya NO53175/14 Aleksander Gumdal 2. AK
17 Glomfjellets Ft Tarzan Tromsørypa`s Ad Tim – Frøya NO53175/14 Aleksander Gumdal 1 + 2 + 3. AK
14 Geilane`s Issi Brekkesagas Blackbird – Aulumboens C-Kita NO52054/14 Jarle Berentzen 1. AK
17 Høghalsens Ca Ziko Krekling Reisavannet`s B-Aylo – Tråsletten`s W T Cærki Trå NO43826/11 Eivind Sakariassen 3. AK
11 Ismenningens B-Caza Reaunakkes TA Aris – Sætertunets Mille NO37093/16 Kristel Marie Pedersen 2. AK
12 Ismenningens B-Caza Reaunakkes TA Aris – Sætertunets Mille NO37093/16 Kristel Marie Pedersen 2. AK
14 Ismenningens B-Caza Reaunakkes TA Aris – Sætertunets Mille NO37093/16 Kristel Marie Pedersen 2. AK
15 Ismenningens B-Caza Reaunakkes TA Aris – Sætertunets Mille NO37093/16 Kristel Marie Pedersen 1. AK
16 Ismenningens B-Caza Reaunakkes TA Aris – Sætertunets Mille NO37093/16 Kristel Marie Pedersen 3. AK
8 JB Billie Jbs Vill Bill – Reisavannet`s Zr-Zelica NO39314/15 Jan Bjarte Skrøppa 2. AK
8 JB Mona Jbs Vill Bill – Reisavannet`s Ze-Zelica NO39317/15 Svein Gravdal 1. AK
10 Kruttåsen`s L Lago Raunakkens Cox – Kruttåsen`s K Tera NO47467/15 Bente Kjøraas Knoph 2.AK
14 Kruttåsen`s L Lago Raunakkens Cox – Kruttåsen`s K Tera NO47467/15 Bente Kjøraas Knoph 2.AK
15 Kruttåsen`s L Lago Raunakkens Cox – Kruttåsen`s K Tera NO47467/15 Bente Kjøraas Knoph 2. AK
16 Kvikk Hot Chilli – Stenhøj R Molte NO47964/13 Trond Nerdal 2. AK
16 Kvikksteps B-Zanto Peter Gunn – Femme Fatale De La Sourceauxperdrix NO54032/14 Jørn Arvid Teksum 2. AK
12 Litjåsen`s Inox Tråsletten`s Tsar – Litjåsen`s Rikke NO50981/13 Lisbeth Smestad 2 + 3 AK
8 Lune Tuxivarres First Bullet Samson Sorensen – Storbakken`s Fa Vinna NO41662/15 Anne Nilsen Bolle/Yngve Waller 2.AK
16 Lune Tuxivarres First Bullet Samson Sorensen – Storbakken`s Fa Vinna NO41662/15 Anne Nilsen Bolle/Yngve Waller 3. AK
10 Messi Raunakkens Cox – Tulla NO49170/13 Knut Robert Staahl 2.AK
14 Miro Sa Traste – Lykke NO53807/15 Hans Rogne 3. AK
15 Mørkvedmarkas Tico Tromsørypa`s P E Hero – Reisavannet`s B-Zenta NO37320/13 Svein Helge Johansen 2. AK
16 Orreskogen`s Clay Allison Best De La Source Aux Perdrix – Orreskogen`s B-Maia NO37232/15 Olaf Hafstad 1. AK
17 Rakkelhanan`s A Spørra Brekkesagas Blackbird – Orreskogen`s D-Marthe NO46793/15 Rune Birkely 3. AK
8 Reisavannet`s Ze-Zelica Rollex – Locar`s Shooting Star Zela NO45559/11 Jan Bjarte Skrøppa 1. AK
14 Reisavannet`s Zr-Raisa Rollex – Locar`s Shooting Star Zela NO45561/11 Jonas Strømsnes 2.AK
12 Storbakken`s Mb Pepsi Tiellas Ck Buskas – Storbakken`s Fa Mocca NO32788/16 Stig-Håvard Skain Hansen 1. AK
10 Storbakken`s MB Theo Tiellas Ck Buskas – Storbakken`s Fa Mocca NO32785/16 Joakim Arntsen 2. AK
7 Storbakken`s MB Theo Tiellas Ck Buskas – Storbakken`s Fa Mocca NO32785/16 Joakim  Arntsen 2. AK
11 Storbakken`s MB Theo Tiellas Ck Buskas – Storbakken`s Fa Mocca NO32785/16 Joakim  Arntsen 2. AK
12 Tinderypens Louis Le Bon Chasseur Best De La Source Aux Perdrix – Sa Amaya NO44095/14 Erle Beate Nordbotn 2. AK
15 Tuxivarres Jega Jalo`s Blizzard – Bekkauren`s Tuxi NO54027/13 Arnfinn Blø 1. AK
12 Tuxivarres Mix Brustindens D Aro – Bekkauren`s Tuxi NO39624/11 Lars Hasselvold 2. AK
9 Tuxivarres Zippo Jalo’s Blizzard – Bekkauren’s Tuxi  NO54025/13 Arild Larsen 2. AK
15 Tuxivarres Zippo Jalo’s Blizzard – Bekkauren’s Tuxi  NO54025/13 Arild Larsen 3. AK
15 Vakkuniva-tarzan`s TS Bessiie Vi Tuxivarres FirstBulletSamsonSorensen – Tess SE34709/2014 Bjørn Vidar Suhr 2 + 3. AK
12 Vanille Brevillaqua Echo Des Genets De L`azur – Brika Brevillaqua HR17932EB Oskar Johnsen 1+ 3. AK
9 Van`t Passant Le Mans C.I.T Dracula Du Mas D`eyraud – Bonne Des Plaines Dauxeenes FI53939/15 Vesa Virkkula 3. AK
17 Vakkuniva-Tarzan T/S Tara First Bullet Samson Sorensen – Tess  SE34715/2014 Joachim Almgren 2. AK
  0        
VK VK VK VK VK VK
8 Ah Anila Reisavannet`s D-Hårek – Sa Amaya NO36760/12 Arne Klingsheim 1. VK m/CK
8 Ah Anila Reisavannet`s D-Hårek – Sa Amaya NO36760/12 Arne Klingsheim 3. VK kval 
12 Ah Anila Reisavannet`s D-Hårek – Sa Amaya NO36760/12 Arne Klingsheim 2.VK kval NM
12 Ah Aki-Ta2 Reisavannet`s D-Hårek – Sa Amaya NO36761/12 Magne Klingsheim/Knut Anton Karlsen 1.VK m/CK kval NM
14 Bekkauren`s Eira US Cali – Bekkauren`s Mailo NO37988/14 Trygve Nordås 1.VK kval
11 Brekkesagas Tiri Kruttåsen`s Eir – Brekkesagas Nellie NO23927/08 John Arnt Arvola 1. VK fin m/CACIT
12 Brekkesagas Tiri Kruttåsen`s Eir – Brekkesagas Nellie NO23927/08 John Arnt Arvola 1.VK m/CK kval
14 Brekkesagas Tiri Kruttåsen`s Eir – Brekkesagas Nellie NO23927/08 John Arnt Arvola 5. VK finale
12 Kattugla`s Buster Peik – Tilleråsen`s Tuva NO37693/10 Inger Lise/Geir Håvard Ingdal 4.VK kval NM
12 Enja Av Sàràhkkà Carl D`ar Roc`h Bernez – Cessna Av Sàràhkkà NO42440/14 Øyvind Bjørklund 1.VK finale
14 Enja Av Sàràhkkà Carl D`ar Roc`h Bernez – Cessna Av Sàràhkkà NO42440/14 Øyvind Bjørklund 1.VK m/CK kval
17 Geilane`s Issi Brekkesagas Blackbird – Aulumboens C-Kita NO52054/14 Jarle Berentzen 2.VK kval
17 Kvikksteps B-Mon Amie Peter Gunn – Femme Fatale De La Sourceauxperdrix NO54033/14 Morten Løken  1.VK m/Cacit finale + 1.VK semi + 1.VK kval 
16 Orreskogen`s Bri Euskadi – Orreskogen`s E-Lisa NO45958/15 Per Johnny Skjæran 2. VK kval + 3. VK finale
17 Orreskogen`s Bri Euskadi – Orreskogen`s E-Lisa NO45958/15 Per Johnny Skjæran 2. VK kval
17 Orreskogen`s B-Røm Uman Du Bois Courcol – Reisavannet`s B-Guri NO55221/10 Morten Tidemann 4.VK kval
10 Orreskogen`s E-Lisa Elvis Du Bois Courcol – Reisavannet`s B-Guri NO48649/12 Anders Ellefsen 2.VK kval + 3.VK semi
11 Orreskogen`s E-Lisa Elvis Du Bois Courcol – Reisavannet`s B-Guri NO48649/12 Anders Ellefsen 4. VK kval
16 Orreskogen`s E-Lisa Elvis Du Bois Courcol – Reisavannet`s B-Guri NO48649/12 Anders Ellefsen 4. VK finale
10 Orreskogens G-Happy Best De La Source Aux Perdrix – Reisavannet`s B-Guri NO35940/14 Anders Ellefsen 3.VK kval
14 Orreskogens G-Happy Best De La Source Aux Perdrix – Reisavannet`s B-Guri NO35940/14 Anders Ellefsen 3. VK semi
16 Orreskogens G-Happy Best De La Source Aux Perdrix – Reisavannet`s B-Guri NO35940/14 Anders Ellefsen 1. VK kval
12 Raunakken`s Cox Velvet Dei Fiorindo – Raunakkens Ta Roma Røvarlægg NO34111/10 Nils B Skaar 1.VK kval m/CK NM + 2.VK finale NM
12 Raunakken`s Cox Velvet Dei Fiorindo – Raunakkens Ta Roma Røvarlægg NO34111/10 Nils B Skaar NM lag: Nr 2 individuelt og vinner av Høyfjellspokalen – 32 poeng
14 Raunakken`s Cox Velvet Dei Fiorindo – Raunakkens Ta Roma Røvarlægg NO34111/10 Nils B Skaar 3. VK finale
10 Reisavannet`s Ja-Kaos Alex Dei Fiorindo – Reisavannet`s B-Java NO33598/10 Jan-Erik Jensen 3. VK Finale
9 Reisavannet`s Zb Blaise Jalo`s Blizzard – Locar`s Shooting Star Zela NO38726/13 Ulrik Johnsen 3.VK kval
15 Reisavannet`s Jc-Rappi Carl D`ar Roc`h Bernez – Reisavannet`s B-Java NO38743/13 Åge Johan Lekanger 2.VK kval
12 Reisavannet`s Jc-zack Carl D`ar Roc`h Bernez – Reisavannet`s B-Java NO38741/13 Karl Andre Evensen 4.VK finale
7 Reisavannet`s Zr-Zelica Rollex – Locar`s Shooting Star Zela NO45559/11 Jan Bjarte Skrøppa 4. VK
16 Rypkleppen`s C Ninja Milo – Rypkleppens A Runa NO60189/10 Tommy Susegg Aune 1.VK kval
8 Tromsørypa`s Pa Liz Reisavannet’s B-aylo  – N S UCH Bekkauren’s Pia  NO35374/13 Per Johnny Skjæran 1.VK m/CK finale
12 Tromsørypa`s Pa Liz Reisavannet’s B-aylo  – N S UCH Bekkauren’s Pia  NO35374/13 Per Johnny Skjæran 1.VK m/CK kval NM + 1.VK semi NM
12 Tromsørypa`s Pa Liz Reisavannet’s B-aylo  – N S UCH Bekkauren’s Pia  NO35374/13 Per Johnny Skjæran NM Lag: NR 3 individuelt – 31 poeng
7 Tinderypens Minnie Best De La Source Aux Perdrix – Sa Amaya NO44100/14 Arne Klingsheim 3. VK 
8 Tromsørypa`s Pa Liz Reisavannet`s B-Aylo – Bekkauren`s Pia NO35374/13 Per Johnny Skjæran 6.VK kval
15 Tromsørypa`s Pa Liz Reisavannet`s B-Aylo – Bekkauren`s Pia NO35374/13 Per Johnny Skjæran 3. VK kval 
9 Tromsørypa`s P E Hero Kruttåsen`s Eir – Bekkauren`s Pia NO13502/08 Stig Even Edvinsen/Per Johnny Skjæran 5.VK kval
17 Tråsletten`s Svabø Tråsletten`s Wirko – Bonnee Des Plaines Dauxeenes NO37264/09 Bjørn Tråslett 2. VK kval
14 Tuxivarres First Bullet Samson Sorensen Piney Run Sam – Bekkauren`s Tuxi NO4490/12 Jon Aurebekk 1.VK m/Cacit finale + 1.VK m/CK kval
15 Tuxivarres First Bullet Samson Sorensen Piney Run Sam – Bekkauren`s Tuxi NO4490/12 Jon Aurebekk 1.VK m/Cacit finale + 2 VK kval
9 Tuxivarres Tyri Piney Run Sam – Bekkauren`s Tuxi NO44491/12 Geir Håvard Ingdal 1.VK m/CK kval
14 Tuxivarres Tyri Piney Run Sam – Bekkauren`s Tuxi NO44491/12 Geir Håvard Ingdal 3. VK kval 
14 Vakkuniva-Tarzan`s T/R Tindra Litjåsen’s De René – Tess  SE53267/2011 Joachim Almgren 1.VK kval
16 Vakkuniva-Tarzan`s T/R Tindra Litjåsen’s De René – Tess  SE53267/2011 Joachim Almgren 1.VK m/CK kval
9 Vinterfjellets Bp Lucky Lucy Peter Gunn – Bråke-Bøtta Pippa NO54987/13 Knut Anton Karlsen 1.VK kval
9 0        
Sverige Sverige Sverige Sverige Sverige Sverige
  Tufteskogens Anna  Reisavannets D Hårek – NORDJV-10 Kamvatnets Mamma Mia NO37201/17 Hedda Næs 1 + 2 UKL
8 Tufteskogens Frøya  Reisavannets D Hårek – NORDJV-10 Kamvatnets Mamma Mia NO37200/17 Marte Rødsvik Kolloen 2 UKL
8 Vanity Soleil Cyclone De L’ardour – WW-08 Bird Des Pigenettes  NO50312/14 Kjersti Qviller  1 + 1 ØKL 
15 Rypkleppens D Drekkes Tequila    NO38254/12 Andreas Jørgensen 2. VK
15 Rypkleppens C Ninja   NO60189/10 Andreas Jørgensen 1. VK
Danmark Danmark Danmark Danmark Danmark Danmark
  Vanity Adrinne Hipso Du Val Aux Miroirs  – Josy’a Vanity De Tremouard  NO38449/17  Hallgeir Bergh  1. UK