Prøve Navn Foreldre Regnr E/F Søk Vann Spor Poeng Premie
UK UK UK UK UK UK UK UK UK UK
Sør-Varanger jff Hagelklumpens Arja Birk – KAMVATNET’s Ragna Rompeløs NO60354/20 Erlend Dalen 9 6 15 2. UK
Sør-Varanger jff Rago Fjellsmellas AC Blåmann Asterix – Vinterfjellets Queen of the night NO54799/21 Ingvild Hoseth Schultz 9 7 16 2. UK
NVK Trønderlag Rakkelhanan’s F-moki Reisavannet’s Jc-zack – Rakkelhanan’s C-Slappa NO44980/21 Kolbein Svensson 9 8 17 1. UK
HeddOpp Sagatunrypas Elli Orreskogen’s E-olseen – Lill-Gemons Ynwa’s T’ekko NO33062/21 Hans Erland Ringsvold 10 9 19 1. UK
NBK Rakkelhanan’s F-moki Reisavannet’s Jc-zack – Rakkelhanan’s C-Slappa Kolbein Svensson 4 9 13 3. UK
Norsk Münsterländerklubb Rypleja’s TF Flørt Kamvatnet’s Fant – Rypleja’s CK Tarha NO35273/21 Marit Krohg 10 10 20 1. UK
Meråkerprøven- meråker jff Yksi Kulta Vinterfjellets Bp Pippen – Fjellsmellas AC PippiLotta Rødtind NO47461/21 Camilla Muller 10 6 16 2. UK
Meråkerprøven- meråker jff Yksi Kulta Vinterfjellets Bp Pippen – Fjellsmellas AC PippiLotta Rødtind NO47461/21 Camilla Muller 10 8 18 1. UK
Namdal Fuglehundklubb Yksi Kulta Vinterfjellets Bp Pippen – Fjellsmellas AC PippiLotta Rødtind NO47461/21 Camilla Muller 10 10 20 1. UK
Namdal Fuglehundklubb Yksi Kulta Vinterfjellets Bp Pippen – Fjellsmellas AC PippiLotta Rødtind NO47461/21 Camilla Muller 10 10 20 1. UK
NVK Sognlia Yksi Kulta Vinterfjellets Bp Pippen – Fjellsmellas AC PippiLotta Rødtind NO47461/21 Camilla Muller 10 9 19 1. UK
NVK Innlandet Kamvatnet’s Tonic  Miro – KAMVATNET’s Ragna Rompeløs NO58799/20 Hans Rogne 10 10 20 1. UK
NVK Innlandet Kamvatnet’s Tonic  Miro – KAMVATNET’s Ragna Rompeløs NO58799/20 Hans Rogne 7 10 17 2. UK
Sør-Varanger JFF Hagelklumpens Ruth Magie Bleu Kvikksteps C – Neo – Enja Av Sáráhkká NO60358/20 Thorstein William Bjørnstad 8 8 16 1. UK
Sør-Varanger JFF Hagelklumpens Ruth Magie Bleu Kvikksteps C – Neo – Enja Av Sáráhkká NO60358/20 Thorstein William Bjørnstad 10 8 18 1. UK
Åstjern Milli II frå Sylvhødn Rambo II De Casa Ato – Svarte-Maya frå Sylvhødn NO38893/21 Sveinung Hartvedt 9 8 17 1. UK
Åstjern Milli II frå Sylvhødn Rambo II De Casa Ato – Svarte-Maya frå Sylvhødn NO38893/21 Sveinung Hartvedt 8 9 17 1. UK
NBK Geilane’s Nero Vistasdalens Bajas – Geilane’s Issi NO38895/21 Ken Thomas Kilen Dretvik 9 8 17 1. UK
AK AK AK AK AK AK AK AK AK
Sør-Varanger jff Kamvatnet’s Bonnie Birk – KAMVATNET’s Ragna Rompeløs No52170/19 Henning Mortensen 7 8 6 21 2. AK
Sør-Varanger jff Tinderypens Elvin Ismenningens A-kasper – Tinderypen’s Minnie NO50917/18 Lise B Mathisen 9 7 9 25 2. AK
Vefsn JFF Norberta av Valhall Reisavannet’s Zb-sam – Van’t Passant Heart Of Chelsea NO60183/17 Randi Christin Mathisen 10 10 10 30 1. AK
Vefsn JFF Van’t Passant Heart Of Chelsea Vulcain De Saint Lubin – Bonnee Des Plaines Dauxeenes FI53495/12 Randi Christin Mathisen 10 10 10 30 1. AK
Vefsn JFF Van’t Passant Heart Of Chelsea Vulcain De Saint Lubin – Bonnee Des Plaines Dauxeenes FI53495/12 Randi Christin Mathisen 10 7 9 26 2. AK
Vest-Finnmark Fuglehundklubb CL Kalla Raunakkens Cox – Ismenningens A-lotta NO38705/16 Elin Kolsvik 10 10 10 30 1. AK
Vest-Finnmark Fuglehundklubb CL Kalla Raunakkens Cox – Ismenningens A-lotta NO38705/16 Elin Kolsvik 10 10 10 30 1. AK
Vefsn JFF Bekkaurens Eira Bekkauren’s Mailo – U S Cali NO37988/14 Trygve Nordås 9 10 10 29 1. AK
Vefsn JFF Bekkaurens Eira Bekkauren’s Mailo – U S Cali NO37988/14 Trygve Nordås 10 10 10 30 1. AK
Meråker JFF Bekkaurens Eira Bekkauren’s Mailo – U S Cali NO37988/14 Trygve Nordås 10 10 10 30 1. AK
Meråker JFF Bekkaurens Eira Bekkauren’s Mailo – U S Cali NO37988/14 Trygve Nordås 10 9 10 29 1. AK
Vefsn JFF Solfallias EL Ninjo Tråsletten’s Lord – Bekkauren’s Eira NO31136/19 Trygve Nordås 10 10 10 30 1. AK
Vefsn JFF Solfallias EL Ninjo Tråsletten’s Lord – Bekkauren’s Eira NO31136/19 Trygve Nordås 10 10 10 30 1. AK
Meråker JFF Solfallias EL Ninjo Tråsletten’s Lord – Bekkauren’s Eira NO31136/19 Trygve Nordås 10 8 10 28 1. AK
Meråker JFF Solfallias EL Ninjo Tråsletten’s Lord – Bekkauren’s Eira NO31136/19 Trygve Nordås 10 10 10 30 1. AK
Nvk Troms og Finnmark  Fire Labbers Taxi Cronos De Manchabarri – Gaya NO49439/20 Silje Skog 0 1. AK
Nvk Troms og Finnmark  Fire Labbers Taxi Cronos De Manchabarri – Gaya NO49439/20 Silje Skog 0 3. AK
NVK Innlandet Miro Sa Traste – Lykke NO53807/15 Hans Rogne 10 10 9 29 1. AK
NVK Innlandet Miro Sa Traste – Lykke NO53807/15 Hans Rogne 9 9 10 28 1. AK
Rundvassli SJFF Kamvatnet’s Bonnie Birk -KAMVATNET’s Ragna Rompeløs NO52170/19 Henning Mortensen 9 9 10 28 1. AK
Rundvassli SJFF Kamvatnet’s Bonnie Birk -KAMVATNET’s Ragna Rompeløs NO52170/19 Henning Mortensen 8 10 10 28 1. AK
Sør-varanger jff Frisk bris Orreskogen’s C-kompis – Brekkesagas Tiri NO50707/16 John Arnt Arvola 7 9 8 24 2. AK
Sør-varanger jff Frisk bris Orreskogen’s C-kompis – Brekkesagas Tiri NO50707/16 John Arnt Arvola 10 10 10 30 1. AK
Sør-varanger jff Tjorven Orreskogen’s C-kompis – Brekkesagas Tiri NO50706/16 Tove Merete Grønnli 9 8 9 26 1. AK
Sør-varanger jff Tjorven Orreskogen’s C-kompis – Brekkesagas Tiri NO50706/16 Tove Merete Grønnli 8 8 10 26 1. AK
Namdal Fuglehundklubb Ismenningens F – Ruff Suhlegan Obelix – Blackmolly NO46224/18 Erle Beate Nordbotn 8 8 10 26 1. AK
Namdal Fuglehundklubb Tinderypens Louis Le Bon Chasseur Best De La Source Aux Perdrix – Sa Amaya NO44095/14 Erle Beate Nordbotn 10 10 9 29 1. AK
Namdal Fuglehundklubb Tinderypens Louis Le Bon Chasseur Best De La Source Aux Perdrix – Sa Amaya NO44095/14 Erle Beate Nordbotn 7 7 10 24 2. AK