Jaktprøveresultater Høst 2019



MELD INN DINE PREMIER HER

Premielisten oppdateres hver onsdag

Uke 34: 37 premieringer
Uke 35: 41 premieringer
Uke 36: AVLYST
Uke 37: AVLYST
Uke 38: AVLYST
Uke 39: 11 Premieringer
Uke 40: 11 Premieringer
Uke 41: 6 Premieringer
Uke 42: 2 Premieringer 
Uke 43: 4 Premieringer 
Uke 45: 1 Premiering

Totalt 104 Premieringer

Fordeling UK/AK/VK: 49 / 39 / 19 + 2 fullkombinert
Fordeling 1. UK/AK/VK  16/ 13 / 7

(Oppdatert 11.11.2019 kl. 12.38)

Komplett premieliste for alle raser finner du HER Championatreglene finner du HER

Uke Navn Foreldre Regnr E/F Premie
UK UK UK UK UK UK
Høyfjell Høyfjell Høyfjell Høyfjell Høyfjell Høyfjell
35 Albert Kvikk – Vestbygdas Chanty NO59484/17 Odd Arne Ravn 2. UK
34 Eros frå Sylvhødn Vistadalens Bajas – Opphaugen`s Kamille NO32293/18 Kent Rune Larsen 1 + 2UK
35 Eros frå Sylvhødn Vistadalens Bajas – Opphaugen`s Kamille NO32293/18 Kent Rune Larsen 1 UK
34 Fjellsmellas AC Pippilotta Røtind Vistadalens Bajas – Opphaugen`s Kamille NO53596/17 Anne Tove Sivertsen 2. UK
34 Geilane`s K-Fauna Vistadalens Bajas – Geilane`s H-Frøya NO43086/18 Stig Andre Sunde 2. UK
35 Ismenningens F-Silwa Suhlegan Obelix – Blackmolly NO46221/18 Odd Inderhaug 2. UK
34 Jerpsetra`s C-Millie Ailo – Holmevass D Gyda NO39185/18 Jan Lindstad 1. UK
34 Jokvanto`s Lima Vinterfjellets Sør Alex – Vanille Brevillaqua NO33204/18 Trond Kallset 2.UK
34 Jokvanto`s Lille-Bøtta Vinterfjellets Sør Alex – Vanille Brevillaqua NO33200/18 Kurt Landau 2.UK
40 Jokvanto`s Skaidi Vinterfjellets Sør Alex – Vanille Brevillaqua NO33205/18 Oskar R B Johnsen/Kurt Landau 3. premie kval DERBY
40 Kruttønna`s Noma Tromsørypa’s Pr Rasken – Theia NO42475/18 Per Henning Meløy 3. UK
34 Kruttåsen`s N Stella Ismenningens A-Kasper – Kruttåsen`s L Mille NO40092/18 Roger Thrane Olsen 1 + 2 UK
35 Kruttåsen`s N Stella Ismenningens A-Kasper – Kruttåsen`s L Mille NO40092/18 Roger Thrane Olsen 2. UK
35 Kvikksteps C-Milou Elvis Du Bois Courcol – Femme Fatale De La Sourceauxperdrix NO57752/17 Anne Lee Holm 2. UK
34 Lill-gemons LeBalto Raunakkens Cox – Lill-Gemons Asti SE54785/2017 Torgeir Fjermstad 3. UK
35 Norberta av Valhall Reisavannet`s Zb-Sam – Van`t Passant Heart Of Chelsea NO60183/17 Randi Christin Mathisen 1 + 2 UK
35 Newt Scamander av Valhall Reisavannet`s Zb-Sam – Van`t Passant Heart Of Chelsea NO60182/17 Atle Malien 2 + 2 UK
35 Perla Messi – Storbakken`s Fa Mocca NO43995/18 Håkon Harry Brækken 2. UK
43 Perla Messi – Storbakken`s Fa Mocca NO43995/18 Håkon Harry Brækken 1. UK
34 Rakkelhanan`s C-Chico Vestre Demmas Teodor – Rakkelhanan`s A Spørra NO31391/18 Øyvind Skjerven 1 + 2 UK
34 Rakkelhanan`s C-Slappa Vestre Demmas Teodor – Rakkelhanan`s A Spørra NO31385/18 Ole Johnny Hansen 3. UK
35 Rakkelhanan`s C-Slappa Vestre Demmas Teodor – Rakkelhanan`s A Spørra NO31385/18 Ole Johnny Hansen 1. UK
39 Rakkelhanan`s C-Slappa Vestre Demmas Teodor – Rakkelhanan`s A Spørra NO31385/18 Ole Johnny Hansen 1. UK
34 Reisavannet’s Moon Suhlegan Obelix  – Reisavannet’s Zb-mary NO30081/18 Eirik Hansen 1. UK
35 Suhlegan SKJ Sirius Cvk’s Spartan King – Suhlegan Janis Joplin SE17209/2018 Øyvind Nagelhus 1 + 3. UK
34 Stella Polaris Tuxivarres Morgan Kane – Amih NO38730/18 Harald Weløy 3. UK
35 Storsnasens Pan Shulegan O`Hunter – Storsnasens Vidda NO39644/18 Sveinung Aune 1. UK
39 Storsnasens Pan Shulegan O`Hunter – Storsnasens Vidda NO39644/18 Sveinung Aune 1. UK
35 Storsnasens Ronja Shulegan O`Hunter – Storsnasens Vidda NO39641/18 Iver Aune 2. UK
35 Storsnasens Skarv Shulegan O`Hunter – Storsnasens Vidda NO39645/18 Bjørn Brynhildsvoll 3. UK
34 Svarte-Maya frå Sylvhødn Vistadalens Bajas – Opphaugen`s Kamille NO32288/18 Rune Andre Kværna 1. UK
35 Svarte-Maya frå Sylvhødn Vistadalens Bajas – Opphaugen`s Kamille NO32288/18 Rune Andre Kværna 2. UK
35 Svarttjønna`s Aila Raunakkens Cox – Holmevass E Rikke NO56228/17 Ronny Berg 2. UK
34 Tinderypen`s Dana Vestre Demmas Teodor – Tinderypen`s AH Anila NO56303/17 Sven Oddne Haugen 3. UK
34 Tinderypen`s Dana Vestre Demmas Teodor – Tinderypen`s AH Anila NO56303/17 Sven Oddne Haugen 2.UK
34 inderypen`s Dana Vestre Demmas Teodor – Tinderypen`s AH Anila NO56303/17 Sven Oddne Haugen 3 Uk
34 Tråsletten`s Øst Raunakkens Cox – Tråsletten`s Svabø NO59128/17 Tove Løvås 3. UK
35 Tråsletten`s Øzti Raunakkens Cox – Tråsletten`s Svabø NO59129/17 Bjørm Tråslett 3. UK
34 WintherRypas Bjørk Raunakkens Cox – Kvikksteps Mira NO45630/18 Eivind Winther 2.UK
35 WintherRypa`s Ziva Raunakkens Cox – Kvikksteps Mira NO45632/18 Johnny Bratbakk 1.UK
Lavland Lavland Lavland Lavland Lavland Lavland
40 Holmevass H Mercedes Tuxivarres First Bullet Samson – Touch Of Bourbon Little Chloe NO30260/18 Arne Abel-Lunde 1. UK
39 Ismenningens F-Pepper Suhlegan Obelix – Blackmolly NO46223/18 Erika N. Uchermann 3. UK
42 Ismenningens F-Pepper Suhlegan Obelix – Blackmolly NO46223/18 Erika N. Uchermann 3. UK
42 Jerpsetra`s C- Millie Ailo – Holmevass D Gyda NO39185/18 Jan Lindstad 4.premie finale NUL
AK AK AK AK AK AK
Høyfjell Høyfjell Høyfjell Høyfjell Høyfjell Høyfjell
34 Børsemakerens EK Arkas Ismenningens A Kasper – Storbakken`s Ft Ellie NO37812/17 Kurt Frode Grundstad 2. AK
34 CL Oxie Raunakkens Cox – Ismenningens A-Lotta NO38708/16 Geir Vegar Alstergren 2. AK
39 Fjellsmellas AC Blåmann Asterix Hope`s Chief of Crosscreek – Tinderypen`s AH Aki-ta2 NO53592/17 Gunnar Guttormsen 3 + 3 AK
40 Gribskoven`s Ronja Aulumboens Cliff -Aida DK16175/2015 Martin Welhaven 2. AK
34 Jacques Fabian Du Vallon De La Rigaude – Vanity Mille NO43815/14 Tina Solbakken 3.AK
35 Litjåsen`s Inox Tråsletten`s Tsar – Litjåsen`s Rikke NO50981/13 Lisbeth Smestad/Roar Sætervoll 1. AK
40 Kruttåsen`s L Lago Raunakkens Cox – Kruttåsen`s K Tera NO47467/15 Bente Kjøraas Knoph 1. AK
35 Kruttåsen`s L Mille Raunakkens Cox – Kruttåsen`s K Tera NO47471/15 Roger Thrane Olsen 2. AK
34 Orreskogen`s F-Saga Elvis Du Bois Courcol – Brustindens E Ulla NO53994/13 Sigurd Sørvig 1 + 3 AK
34 Orreskogen`s Ray Euskadi – Orreskogen`s E-Lisa NO45953/15 Sven Oddne Haugen 3.AK
35 Reisavannet`s MS-Tia Maria Tuxivarres First Bullet Samson – Reisavannet`s Zb-Mary NO53238/16 Tor-Eivind Båtnes 3. AK
39 Rypleja`s Tarha Reisavannet`s Jakaos – Ismenningens B-Caza NO36341/17 Kristel Marie Pedersen/Per Johnny Skjæran 1 + 1 AK
35 Suhlegan Jagger Suhlegan Hevi Rock – Suhlegan Felicia Försvann SE20707/2013 Øyvind Nagelhus 2. AK
43 Tinderypen`s Dana Vestra Demmas Teodor – Tinderypen`s AH Anila NO56303/17 Sven Oddne Haugen 2. AK
34 Tiril Ari – Trulte NO43104/11 John Smedbakken 1.AK
34 Vanity Soleil Cyclone De L`ardour – Bird Des Pigenettes NO50312/14 Kjersti Qviller 2. Ak
35 Vamp Skakkebakken`s NitroGen – Orreskogen`s D-Yr NO48054/17 Marit Krogh 2. AK
Skog Skog Skog Skog Skog Skog
43 Avita Sparta NO30829/14 NO30829/14 Andre Kristoffer Nordhagen 3. AK
43 Geilane`s Ixi Brekkesagas Blackbird – Aulumboens C-Kita NO52053/14 Eigil Haug 1. AK
34 Kamvatnet`s Fant Felix – Kamvatnet`s Hipp Hurra NO51071/16 Rune Eli 1+2. Ak
35 Kamvatnet`s Fant Felix – Kamvatnet`s Hipp Hurra NO51071/16 Rune Eli 3 AK
35 Kamvatnet`s Fant Felix – Kamvatnet`s Hipp Hurra NO51071/16 Rune Eli 1 AK
34 Opphaugen`s Kamille Gert Vom Junkenhof – Demye Vom Schwaneneberg NO41415/15 Rune Andre Kværna 2. Ak
34 Orreskogen`s C Kompis Uman Du Bois Courcol – Brustindens E Ulla NO52522/11 John Arnt Arvola 1. Ak
35 Tufteskogens Anna Reisavannet’s D-Hårek – Kamvatnet’s Mamma Mia NO37201/17 Hedda Næs 3 AK
34 Tromsørypas PA Liz Reisavannet’s B-aylo – Bekkauren’s Pia NO35374/13 Per Johnny Skjæran 1. Ak
45 Suhlegan Niusha Suhlegan Jagger – Cast-A-Britt Littlr Dorrit SE31201/2016 Axel Clausen 2. AK
Lavland Lavland Lavland Lavland Lavland Lavland
41 Hevishot`s Chila Midtvejs Loke – Lotte NO55214/14 Sveinung Hartvedt 2. AK
40 Holmevass F Nanok Midtfjellets Jo – Holmevass B Gilli NO47441/13 Gunn Ims Abel-Lunde 2. AK
39 Holmevass G Urd Carl D`ar Roc`h Bernez – Touch Of Bourbon Little Chloe NO30916/17 Arne Abel-Lunde 2. AK
39 Kamvatnet`s Bella Max Odin – Kamvatnet`s Aqua Vita NO34012/15 Andre Fleskheller/Stian Aaserud 1. AK
40 Miss Aisha Cyclone De L` ardour – Vanity Mille NO44701/17 Pål Thoresen 2. AK
40 Miss Aisha Cyclone De L` ardour – Vanity Mille NO44701/17 Pål Thoresen 1. AK
39 Orreskogen`s Hærlig Euskadi – Orreskogen`s E-Lisa NO45960/15 Stian Aaserud 2. AK
40 Ulrikke Skakkebakken`s Nitro-Gen – Orreskogen`s D-Yr NO48055/17 Ulrik Myrhaug 3. AK
Fullkombinert Fullkombinert Fullkombinert Fullkombinert Fullkombinert Fullkombinert
34 Bølhøgda’s Jennie Fabian Du Vallon De La Rigaude – Coco Du Vallon De La Rigaude NO37708/14 Lars Farnes 2.AK fullkombinert
34 Orreskogens Bri Euskadi – Orreskogen’s E-lisa NO45958/15 Per Johnny Skjæran 2.AK fullkombinert
VK VK VK VK VK VK
35 Blackmolly Ismenningens A Kasper – Storbakken`s Isabella SE30366/2014 Brian Herje 2 VK kval
35 Ismennngens B-Caza Raunakkens Ta Aris – Sætertunets Mille NO30930/12 Kristel Marie Pedersen 3 VK kval
35 Kruttåsen`s L Lago Raunakkens Cox – Kruttåsen`s K Tera NO47467/15 Bente Kjøraas Knoph 5 VK kva
35 Kvikksteps Mira Orreskogen`s B-Røm – Femme Fatale De La Sourceauxperdrix NO45076/13 Eivind Winther 6 VK fin + 3 VK semi
34 Orreskogen`s G-Happy Best De La Source Aux Perdrix – Reisavannet`s B-Guri NO35940/14 Anders Ellefsen 2. VK kval
35 Orreskogen`s G-Happy Best De La Source Aux Perdrix – Reisavannet`s B-Guri NO35940/14 Anders Ellefsen 1 VK fin m CACIT + 4 VK semi + 1 VK m/CK kval
35 Raunakkens Cox Velvet Dei Fiorindo – Raunakkens Ta Roma Røvarlægg NO34111/10 Nils B Skaar 3 VK finale + 1 VK kval
36 Raunakkens Cox Velvet Dei Fiorindo – Raunakkens Ta Roma Røvarlægg NO34111/10 Nils B Skaar 2. VK NM Lag
39 Raunakkens Cox Velvet Dei Fiorindo – Raunakkens Ta Roma Røvarlægg NO34111/10 Nils B Skaar 2. VK kval NM
40 Raunakkens Cox Velvet Dei Fiorindo – Raunakkens Ta Roma Røvarlægg NO34111/10 Nils B Skaar 2. VK finale
35 Reisavannet`s Jc-Zack Carl D’ar Roc’h Bernez – Reisavannet’s B-java NO38741/13 Karl Andre Evensen 1 VK m/CK kval
34 Suhlegan Niusha Suhlegan Jagger – Cast-A-Britt Littlr Dorrit SE31201/2016 Axel Clausen 2. VK
35 Tromsørypas Pa Liz Reisavannet`s B-Aylo – Bekkauren`s Pia NO35374/13 Per Johnny Skjæran 4 VK semi + 3 VK kval
Lavland Lavland Lavland Lavland Lavland Lavland
41 Kamvatnet`s Bella Max Odin – Kamvatnet`s Aqua Vita NO34012/15 Andre Fleskheller/Stian Aaserud 1.VK NM lag
40 Orreskogen`s E-Lisa Elvis Du Bois Courcol – Reisavannet`s B-Guri NO48649/12 Anders Ellefsen 1.VK m/Cacit finale +1.VK kval
41 Orreskogen`s E-Lisa Elvis Du Bois Courcol – Reisavannet`s B-Guri NO48649/12 Anders Ellefsen 2. VK m/CK kval
41 Orreskogen`s G-Happy Best De La Source Aux Perdrix – Reisavannet`s B-Guri NO35940/14 Anders Ellefsen 3. VK NM lag
41 Orreskogen`s G-Happy Best De La Source Aux Perdrix – Reisavannet`s B-Guri NO35940/14 Anders Ellefsen 3. VK kval