Premielisten oppdateres hver onsdag

Uke 34: 25 premieringer
Uke 35: 20 Premieringer
Uke 36: 7 Premieringer

Totalt 52 Premieringer

Fordeling UK/AK/VK: 17 / 24 / 11
Fordeling 1. UK/AK/VK 3 / 6 / 6

(Oppdatert 09.09.2020 kl. 08.49)

Komplett premieliste for alle raser finner du HER Championatreglene finner du HER

Uke

Navn

Foreldre

Regnr

E/F

Premie

UK

UK

UK

UK

UK

UK

35 Frøya Rakkelhanan`s B Gunnar – Ismenningens E-Karma NO42024/19 Odd Einar Haugen 3. UK
34 Geilane`s L-Milla Tuxivarres Peik – Geilane`s Issi NO48118/19 Tine Berg-Olsen 3.UK
34  Heggskogens NO Elli Suhlegan Obelix – Tromsørypa`s TS Nala NO57552/18 Frank Dahl 3. UK
35 Heggskogens NO Elli Suhlegan Obelix – Tromsørypa`s TS Nala NO57552/18 Frank Dahl 2 + 3 UK
34 JB Mila Tuxivarres Morgan Kane – JB Billie NO56324/18 Anne Kjersti Briskerud 2. UK
35 JB Mila Tuxivarres Morgan Kane – JB Billie NO56324/18 Anne Kjersti Briskerud 2. UK
35  Lyra   Rypkleppen`s C Rocco – Geilane’s H-Tanja NO39343/19 Katrine Vestaberg 3. UK
34  Kattugla`s Frida Tuxivarres Peik – Tuxivarres Tyri NO35714/19 Inger-Lise Ingdal 1 + 2. UK
35  Kvikksteps D – BackUp Brekkesagas Blackbird – Kvikksteps B-Mon Amie NO34245/19 Per Einar Bakke 2. UK
35 Kvikksteps D – Maja  Brekkesagas Blackbird – Kvikksteps B-Mon Amie NO34246/19 Andre Fleskheller 1 + 1 UK
36 Kvikksteps D-Mira Polaris Brekkesagas Blackbird – Kvikksteps B-Mon Amie NO34243/19 Christopher Høstmælingen 2. UK
34 Stråmyran`s Targo Suhlegan Obelix – Reisavannet’s Jc-rappi NO56774/19 Geir-Christian Gullholm 2. UK
35 Vinterfjellets Queen of the night Vinterfjellets Sør Alex – Suhlegan O`Maze NO45160/19 Ronny Hansen 3. UK
34 Viva Suhlegan Obelix – Vakkuniva-tarzan:s Ts Besiie Vi NO42108/19 Yngve Tveit 2. UK

AK

AK

AK

AK

AK

AK

34 Bekkauren`s Eira Bekkauren`s Mailo – US Cali NO37988/14 Trygve Nordås 3. AK fullkombinert
36 Bekkauren`s Eira Bekkauren`s Mailo – US Cali NO37988/14 Trygve Nordås 2. AK
34 Enja Av Sàràhkkà Carl D`ar Roc`h Bernez – Cessna Av Sàràhkkà NO42440/14 Øyvind Bjørklund 1. AK fullkombinert
36 Fjellsmellas AC Blåmann Asterix Hope’s Chief of Crosscreek –  N JCH Tinderypen’s AH Aki-ta2 Gunnar Guttormsen 2. AK
34 Frisk Bris Orreskogen`s C-Kompis – Brekkesagas Tiri NO50707/16 John-Arnt Arvola 2. AK fullkombinert
34 Kamvatnet`s Fant Felix – Kamvatnet`s Hipp Hurra NO51071/16 Rune Eli 1. AK Skog
34 Kruttåsen`s L Lago Raunakkens Cox – Kruttåsen`s K Tera NO47467/15 Bente Kjøraas Knoph 2. AK fullkombinert
34 Kvikksteps C-Ana Elvis Du Bois Courcol – Femme Fatale De La Sourceauxperdix NO57717/17 Ole-Martin Skjold Eidesen 2. AK
35  Kvikksteps C – Ea Elvis Du Bois Courcol – Femme Fatale De La Sourceauxperdix NO57750/17 Morten Løken 1. AK
34 Kvikksteps Mira Orreskogen’s B-røm – Femme Fatale De La Sourceauxperdrix NO45076/13 Eivind Winther 1. AK
34 Litjåsen`s Ny-co-pilot Tinderypen`s Odin – Litjåsen`s Rikke NO43092/16 Alf Birger Skinstad 2. AK
34 Lucky Brekkesagas Blackbird – Donna NO35525/14 Baard Johan Bergseth 1 + 2 AK
35 Noelle   Cyclone De L’ardour – Vanity Mille NO44703/17 Milla Stav Nilsen 2. AK
34 Orreskogen’s Ray Euskadi – Orreskogen`s E-Lisa NO45953/15 Sven Oddne Haugen 2. AK
35 Rypeleja`s Mia Reisavannet`s Ja-Kaos – Ismenningens B-Caza NO36335/17 Dag Hagen 1. AK
34 Stallogaisa`s AT Qookie Tromsørypas Ad Tim – Aisha NO43150/16 Anne-Liv Sollesnes 3. AK
34  Steggkjerret`s Fenris Orreskogen`s E-Olseen – Sætertunets Tyra NO36884/15 Lars Leirvik 2. AK
34 Tinderypen`s Dana Vestre Demmas Teodor – Tinderrypen`s AH Anila NO56303/17 Sven Oddne Haugen 2. AK
35 Tinderypen`s Dana Vestre Demmas Teodor – Tinderrypen`s AH Anila NO56303/17 Sven Oddne Haugen 2. AK
34 Tinderypen`s Iris Best De La Source Aux Perdrix – Sa Amaya NO44102/14 Steinar Skogli 1. AK
35 Tråsletten`s Øtzi Raunakkens Cox – Tråsletten`s Svabø NO59129/17 Bjørn Tråslett 2. AK
36 Vanity Soleil Cyclone De L’ardour – Bird Des Pigenettes NO50312/14 Kjersti Qviller 2. AK skog
36 Van`t Passant Heart Of Chelsea Vulcain De Saint Lubin – Bonnee Des Plaines Dauxeenes FI53495/12 Randi Mathisen 2. AK skog
35 WintherRypa`s Bjørk Raunakkens Cox – Kvikksteps Mira NO45630/18 Eivind Winther 2. AK

VK

VK

VK

VK

VK

VK

35 Kvikksteps Mira Orreskogen`s B-Røm – Femme Fatale De La Sourceauxperdrix NO45076/13 Eivind Winther 1. VK m/CK kval
Glomfjellets Hera Tromsørypa’s Ad Tim – Frøya NO53178/14 Robin Dahl 2. VK kval
34 Orreskogens E-Lisa Elvis Du Bois Courcol – Reisavannet`s B-Guri NO48649/12 Anders Ellefsen 4.Vk kval
35 Orreskogen`s G-Happy Best De La Source Aux Perdrix – Reisavannet`s B-Guri NO35940/14 Anders Ellefsen 4. VK kval
35 Raunakkens Cox Velvet Dei Fiorindo – Raunakkens Ta Roma Røvarlægg NO34111/10 Nils B Skaar 3. VK kval
36 Raunakkens Cox Velvet Dei Fiorindo – Raunakkens Ta Roma Røvarlægg NO34111/10 Nils B Skaar 1. VK NM Semi
34  Rypleja`s Tarha Reisavannet`s Ja-Kaos – Ismenningen`s B-Caza NO36341/17 Kristel Marie Pedersen 1. VK m/CK kval
34 Tuxivarres Peik Breton’s Sam I Am – Tuxivarres Susi NO48878/17 Geir Håvar Ingdal 1. VK m/CK kval
34 Tuxivarres Tyri Piney Run Sam – Bekkauren’s Tuxi NO44491/12 Geir Håvar Ingdal 3. VK kval
35 Litjåsen`s Nora Tinderypen’s Odin – Litjåsen’s Rikke NO43091/16 Ørjan Edvardsen 1. premie NM kval Skog
35 Kamvatnets Fant Felix – Kamvatnet`s Hipp Hurra NO51071/16 Rune Eli 1. premie NM kval Skog