Premielisten oppdateres hver onsdag

Uke 33: 36 premieringer
Uke 34: 25 premieringer
Uke 35: 19 Premieringer

Totalt: 80 premieringer

Fordeling UK/AK/VK: 23 / 42 / 14
Fordeling 1. UK/AK/VK 7 / 11 / 10

(Oppdatert 08.09.2021 kl.09.46)

Komplett premieliste for alle raser finner du HER Championatreglene finner du HER

Høyfjell
Uke Navn Foreldre Regnr E/F Premie
UK UK UK UK UK UK
33 Geilanes Max Vestre Demmas Sprite – Geilane`s H-Frøya NO42565/20 Bjørn Villanger 3. UK
35  Høyslokammens Minni Raunakkens Turbo – Rypkleppens E Stella NO57837/20 Oalv Lund 2. UK
33  Ismenningens G-Begge Raunakkens Ragg – Blackmolly NO38716/20 Hans Andreas Øygarden 1. UK
34  Ismenningens G-Iram Raunakkens Ragg – Blackmolly NO38717/20 Viljar Brekke 3. UK
35 Isvinds Havana Passion Omasvarre`s aj Orion – Trollkjerkas Noelle NO44456/20 Milla Stav Nilsen 3. UK
33  Kruttåsen`s O Vita Brevis Tuxivarres Peik – Kruttåsen`s K Tera NO52914/19 Rune Lilleløkken 3. UK
33 Sløddfjorden`s A Sval Vinterfjellets Sør Alex – Orreskogen`s F-Saga NO37292/20 Sigurd Sørvig 1. UK
34 Sløddfjorden`s A Sval Vinterfjellets Sør Alex – Orreskogen`s F-Saga NO37292/20 Sigurd Sørvig 1. UK
33 Stråmyra`s Ny Kjærringa Suhlegan Obelix –  Reisavannet’s Jc-rappi NO56777/19 Åge Johan Lekanger 2. UK
34 Stråmyra`s Ny Kjærringa Suhlegan Obelix –  Reisavannet’s Jc-rappi NO56777/19 Åge Johan Lekanger 1 + 2 UK
34 Pilgrim av Valhall Kamvatnet`s Fant – Norberta av Valhall NO58788/19 Rune Eli 2 + 2 UK
33 Prix Melvin av Valhall Kamvatnet`s Fant – Norberta Av Valhall NO58784/19 Christer Halseth 2. UK
33 Rag`n`Bone Oliver av Valhall Tinderypen`s Louis Le Bon Chasseur – Van`t Passant Heart Of Chelsea NO35079/20 Vegard Lillebø 2. UK
35  Rebella Av Valhall Tinderypen`s Louis Le Bon Chasseur – Van`t Passant Heart Of Chelsea NO35085/20 Sturla Antvar Bäko Pedersen 1 + 2 UK
33 Rudiger av Valhall Tinderypen`s Louis Le Bon Chasseur – Van`t Passant Heart Of Chelsea NO35081/20 Randi Mathisen 2. UK
34 Røff Kvikksteps C – Neo – Enja Av Sáráhkká NO60352/20 Kristian Barstad 2. UK
33  Trollkjerkas Alita Cronos De Manchabarri – Vanity Soleil NO30920/20 Julie Birgitte Ylioja 3. UK
33  Trollkjerkas Turte Cronos De Manchabarri – Vanity Soleil NO30918/20 Kjersti Qviller 3. uk
33 Vestre Demmas Animate Omasvarre’s aj Orion – Tea NO43569/20 Lars Richard Kvaal 1. UK
35 Vinterfjellets BP Pippen SE46317/2014 Kurt Landau 2. UK
AK AK AK AK AK AK
33 AT Juno Raunakkens Turbo – Tinderypen`s AH Amica NO44019/16 Lillian Brattebø 2. AK
34  Børsemakernes EK Freyja Ismenningens A Kasper – Storbakken`s Et Ellie NO37816/17 Baard Birkeland 2. AK
34 Eros frå Sylhøvdn Vistasdalens Bajas – Geilane`s H-Frøya – Opphaugen’s Kamille NO32293/18 Kent.Rune Larsen 1 + 3 AK
34 Fjellsmellas AC Blåmann Asterix Hope’s Chief of Crosscreek – Tinderypen’s AH Aki-ta2 NO53592/17 Gunnar Guttormsen 1 + 2 AK
34 Frisk Bris Orreskogen`s C Kompis – Brekkesagas Tiri NO50707/16 John Arnt Arvola 2. AK
35 Frisk Bris Orreskogen`s C Kompis – Brekkesagas Tiri NO50707/16 John Arnt Arvola 1 + 2 AK
34  Geilane`s K-Fauna Vistasdalens Bajas – Geilane`s H-Frøya NO43086/18 Stig Andre Sunde 2. AK
35 Heggskogens NO Elli Suhlegan Obelix – Tromsørypa`s TS Nala NO57552/18 Frank Dahl 2. AK
34 Heggskogens NO Viktor Suhlegan Obelix – Tromsørypa`s TS Nala NO57550/18 Gunnar Guttormsen 3. AK
33 Ismenningen`s B Caza Raunakkens Ta Aris -+ Sætertunets Mille NO30930/12 Kristel Marie Pedersen 3. AK
34 Ismenningens Daisy Ismenningens C-tore Hund – Blackmolly NO48642/15 Uno Mikkelsen 3. AK
34 Frisk Bris Orreskogen’s C-kompis – Brekkesagas Tiri NO50707/16 John Arnt Arvola 2. AK
34  Kruttåsen`s N Stella Ismenningens A Kasper – Kruttåsen`s L Mille NO40092/18 Roger Thrane Olsen 1. AK
33  Kvikksteps C-Ana Elvis Du Bois Courcol – Femme Fatale De La Sourceauxperdrix NO57751/17 Ole Martin Eidesen 2. AK
34 Norberta Av Valhall Reisavannet`s Zb-Sam – VAn`t Passant Heart Of Chelsea NO60183/17 Randi Christin Mathisen 2 + 3 AK
34  Orreskogen`s Ray Euskadi – Orreskogen`s E-Lisa NO45953/15 Sven Oddne Haugen 1. AK
33  Rakkelhanan`s C-Stjerna Vestre Demmas Teodor – Rakkelhanan`s A Spørra NO31386/18 Ole Johnny Hansen 2. AK
35  Red Garlic`s Evergood Chasseur Ilex Des Marais Du Piat – Red garlic´s Vit Vitlök SE43582/2015 Lisbeth Smestad 3. AK
33  Rypleja`s CK Tarha Reisavannet’s Ja-kaos – Ismenningens B-caza NO36341/17 Kristel Marie Pedersen 2. AK
33 Tinderypen`s Cindy Hope’s Chief of Crosscreek – Sa Amaya NO45830/17 Hans Magnus Fjeldså 2. AK
33 Tinderypen`s Dana Vestre Demmas Teodor – Tinderypen`s AH Anila NO56303/17 Sven Oddne Haugen 2. AK
33  Tinderypen`s F Max Tuxivarres First Bullet Samson – Tinderypen’s AH Aki-ta2 NO38523/19 Jan Linstad 2 + 2 AK
34 Tråsletten`s Øy-Kjærringa Raunakkens Cox – Tråsletten`s Svabø NO59126/17 Åge Johan Lekanger 3 + 3 AK
35 Tråsletten`s Øy-Kjærringa Raunakkens Cox – Tråsletten`s Svabø NO59126/17 Åge Johan Lekanger 3. AK
33 Vinterfjellets BP Pippen Peter Gunn – Bråke-bøtta Pippa NO54980/13 Kurt Landau 3 + 3 AK
33 Vestre Demmas Teodor Omasvarre`s aj Orion – Tulla NO46183/16 Trond Guttormsen 1. AK
35 Viva Suhlegan Obelix – Vakkuniva-tarzan:s Ts Besiie Vi NO42108/19 Yngve Tveit 2. AK
35 WinterRypa`s Louie Raunakkens Cox – Kvikksteps Mira NO45634/18 Tord Mathisen 3. AK
VK VK VK VK VK VK
33 Blackmolly Ismenningens A-Kasper – Storbakken`s Isabella SE30366/2014 Brian Herje 1. VK m/CK kval
35 Blackmolly Ismenningens A-Kasper – Storbakken`s Isabella SE30366/2014 Brian Herje 2. VK NM finale
33 Kruttåsen`s L Mille Raunakkens Cox – Kruttåsen`s K Tera NO47471/15 Roger Thrane Olsen 4. VK kval
34 Kvikksteps Mira Orreskogen`s B-Røm – Femme Fatale De La Sourceauxperdrix NO45076/13 Eivind Winther 1. VK finale (sølvhunden)
35 Kvikksteps Mira Orreskogen`s B-Røm – Femme Fatale De La Sourceauxperdrix NO45076/13 Eivind Winther 2.VK NM-lag individuelt
35 Kvikksteps Mira Orreskogen`s B-Røm – Femme Fatale De La Sourceauxperdrix NO45076/13 Eivind Winther 1. VK NM kval m/CK
33  Ranheimfjæras Smoothie Messi – Storbakken`s Fa Mocca NO43994/18 Åse Kristin Skain Hansen 1. VK m/CK kval
33  Rypeleja`s Klaki Reisavannet`s Ja-Kaos – Ismenningens B-Caza NO36336/17 Jan-Erik Jensen 2. VK  kval og 1. VK finale
35  Rypeleja`s Klaki Reisavannet`s Ja-Kaos – Ismenningens B-Caza NO36336/17 Jan-Erik Jensen 1. VK kval
34  Tromsørypa`s Pa Liz Reisavannet’s B-aylo – Bekkauren’s Pia NO35374/13 Per Johnny Skjæran 1. VK kval
35  Tromsørypa`s Pa Liz Reisavannet’s B-aylo – Bekkauren’s Pia NO35374/13 Per Johnny Skjæran 1. VK kval
33  Tromsørypa`s Pa Liz Reisavannet’s B-aylo – Bekkauren’s Pia NO35374/13 Per Johnny Skjæran 1. VK M/CK kval
35 Tromsørypa`s Pa-Liz Reisavannet’s B-aylo – Bekkauren’s Pia NO35374/13 Per Johnny Skjæran 1. VK kval
Lavland
UK UK UK UK UK UK
0
AK AK AK AK AK AK
0
VK VK VK VK VK VK
0
Skog
AK AK AK AK AK AK
33 Enja Av Sarahkka Carl D’ar Roc’h Bernez – Cessna Av Sáráhkká NO42440/14 Øyvind Bjørklund 1. AK
33 Fjellsmellas AC Blåmann Asterix Hope’s Chief of Crosscreek – Tinderypen’s AH Aki-ta2 NO53592/17 Gunnar Andreas Guttormsen 1. AK
33 Frisk Bris Orreskogen’s C-kompis – Brekkesagas Tiri NO50707/16 John Arnt Arvola 1. AK
33 Tinderypens Elvin Ismenningens A-kasper – Tinderypen’s Minnie NO50917/18 Ketil Mathisen 2. AK
33  Ranheimfjæras Smoothie Messi – Storbakken`s Fa Mocca NO43994/18 Stig-Håvard Skain Hansen 1. AK
35 Ranheimfjæras Perla Messi – Storbakken`s Fa Mocca NO43995/18 Håkon Brækken 3. AK
Fullkombinert
AK AK AK AK AK AK
33 Enja Av Sarahkka Carl D’ar Roc’h Bernez – Cessna Av Sáráhkká NO42440/14 Øyvind Bjørklund 3. AK fullkombinert
33 Frisk Bris Orreskogen’s C-kompis – Brekkesagas Tiri NO50707/16 John Arnt Arvola 1. AK fullkombinert