Premielisten oppdateres hver onsdag

Uke 33: 33 premieringer
Uke 34: 25 premieringer
Uke 35:  17 premieringer

Totalt:  71  premieringer

Fordeling UK/AK/VK: 32 / 30/ 13
Fordeling 1. UK/AK/VK 11 / 11 / 6

(Oppdatert 14.09.2021 kl.09.03)

Komplett premieliste for alle raser finner du HER Championatreglene finner du HER

 

Høyfjell

Uke

Navn

Foreldre

Regnr

E/F

Premie

UK UK UK UK UK UK
33 EM-Brekkas A Aria Rakkelhanan`s B Gunnar – Midtfjellets H Multe NO31223/21 Isak Hasselvold 1 UK
34  EM-Brekkas A Sisco jr Rakkelhanan`s B Gunnar – Midtfjellets H Multe NO31231/21 Rune Mauland 3 UK
34 Fjordheksas Tim Suhlegan O`Hunter – Kvikkstep B-Gunn Bullet Ragna NO60417/20 Rune Jenssen 2 UK
34 Hagelklumpans Baylie Kvikksteps C – Neo – Enja Av Sáráhkká NO60350/20 Hanna Bjørsvik Hoel 1 UK
33 Holmevass M Betty Boop Storsnasens Pan – Holmevass H Mercedes NO37229/21 Brynjar Sunde 1 UK
33  Iris Orreskogen`s Otium – Kruttåsen`s L Fryda NO59794/20 Ellinor Sannes 1 UK
33 Kruttåsen`s P Asta Suhlegan Skj Rizzo – Kruttåsen`s L Mille NO58148/20 Roger Thrane Olsen 1 UK
34 Kruttåsen`s P Asta Suhlegan Skj Rizzo – Kruttåsen`s L Mille NO58148/20 Roger Thrane Olsen 2 UK
33 Kruttåsen`s P Falk Suhlegan Skj Rizzo – Kruttåsen`s L Mille NO58150/20 Mats Lorentsen 1 UK
33 Kruttåsen`s P Luna Suhlegan Skj Rizzo – Kruttåsen`s L Mille NO58147/20 Robin Mælen 3 UK
34  Kvikksteps E-Pixie Anj`s Ohio Hellion – Kvikksteps B-Mon Amie NO46669/21 Morten Løken 2 UK
35 Kvikksteps E-Pixie Anj`s Ohio Hellion – Kvikksteps B-Mon Amie NO46669/21 Morten Løken 3 UK
34 LLeeloo Supergreen Kvikksteps C-Leo – Lightspeed Lizzie av Valhall NO51673/21 Are Rønhovde 1 + 2 + 3 UK
35 LLeeloo Supergreen Kvikksteps C-Leo – Lightspeed Lizzie av Valhall NO51673/21 Are Rønhovde 2 Uk
33  Lokkeberget`s Mr. Falk Iskar De Casa Ato – Trollkjerkas Miss Aisha NO60925/20 Pål Thoresen 3 UK
33 NH Luna Pt Hårek – Litjåsen`s Ny-co-pilot NO46675/21 Alf Birger Skinstad 3 UK
35 NH Luna Pt Hårek – Litjåsen`s Ny-co-pilot NO46675/21 Alf Birger Skinstad 1 UK
33 Rakkelhanan`s E-Sjarm Red Garlic`s Evergood Chasseur – Rakkelhanan`s A-Spørra NO39823/21 Elvir Krasniqi 2 UK
34  Orreskogen`s Pan Pvn`s Poker – Orreskogen`s E-Lisa NO42169/21 Kent Rune Larsen 1 + 1 UK
33 Oskoreia Tyra Tuxivarres Peik – Tråsletten`s Øst NO31288/21 Fredrik Evensen 2 UK
33 Ruffedalen`s IN Lord Solfallias EL Ninjo – Tinderypen`s Iris NO56853/21 Steinar Skogli 1 UK
33 Ruffedalen`s IN Ihra Solfallias EL Ninjo – Tinderypen`s Iris NO56858/21 Robin Dahl 2 UK
33 Rypleja`s TF Nasti Kamvatnet`s Fant – Rypleja`s CK Tarha NO35277/21 Ole Morten Olsen 3 UK
34 Milli II frå Sylvhødn Rambo II De Casa Ato – Svarte-Maya frå Sylvhødn NO38893/21 Sveinung Hartvedt 2 UK
35 Milli II frå Sylvhødn Rambo II De Casa Ato – Svarte-Maya frå Sylvhødn NO38893/21 Sveinung Hartvedt 2 UK
33 Synnermoen`s Nova Tuxivarres Peik – Synnermoen`s Aya NO61315/20 Jan Gunnar Holthe 3 UK
34 Synnermoen`s Nova Tuxivarres Peik – Synnermoen`s Aya NO61315/20 Jan Gunnar Holthe 3 UK
34 Topsy Kvikksteps C-Leo – Jenny I Du Petit Odon NO55446/20 Tarje Solberg Strand 3 UK
34 Vinterberget`s Mipha Reisavennet`s Iso – Mørkvedmarkas Lita NO62354/20 Nils Morten Leknes 2 UK
AK AK AK AK AK AK
33 Brufjorden`s Omar First Des Grandes Concises – Brufjorden`s Isy NO37098/18 Amund Viksås 2 AK
33 Bølhøgda`s Obi-Wan Suhlegan Obelix – Bølhøgda`s Jennie NO40695/19 Lars Farnes 3 AK
34 Fjellsmellas AC Blåmann Asterix Hope`s Chief of Crosscreek – Tinderypen`s AH Aki-ta2 NO53592/17 Gunnar Guttormsen 3 AK
33 Kiro Tromsørypa`s Pa Max – Raunakkens Frøya NO46847/17 Øystein Eidesen 1 AK
33 Kruttåsen`s N Lazy Blue Ismenningens A Kasper – Kruttåsen`s L Mille NO40093/18 Brynjar Sunde 1 AK
34  Ranheimsfjæras Perla Messi – Storbakken`s Fa Mocca NO43995/18 Håkon Brækken 2 AK
33  Rakkelhanan`s C-Chico  Rakkelhanan`s C-Chico NO31391/18 Øyvind Skjerven 1 AK
35 Reisavannet`s Iso Suhlegan Obelix – Reisavannet’s Zb-mary NO30083/18 Ulrik Johnsen 1 AK
33 Ruffedalen`s Tindra Ailo – Tinderypen`s Iris NO40898/18 Steinar Skogli 3 AK
34 Eros frå Sylvhødn Vistadalens Bajas – Opphaugen`S Kamille NO32293/18 Kent Rune Larsen 2 AK
35 Molly frå Sylvhøden Vistasdalens Bajas – Opphaugen’s Kamille NO32289/18 Trine Vassli 3 AK
33 Suhlegan Pax Jerpsetra`s A-Spiro – Shulegan Nevada Sno`flake SE25344/20 Geir Øyvind Fjær 2 + 3 AK
33 Tinderypen`s Dana Vestre Demmas Teodor – Tinderypen`s AH Anila NO56303/17 Sven Oddne Haugen 2 AK
34 Tråsletten`s Øy-Kjærringa Raunakkens Cox – Tråsletten’s Svabø NO59126/17 Åge Lekanger 1 AK
35 Tråsletten`s Øy-Kjærringa Raunakkens Cox – Tråsletten’s Svabø NO59126/17 Åge Lekanger 2 + 3 AK
33 Norberta av Valhall Reisavannet’s Zb-sam – Van’t Passant Heart Of Chelsea NO60183/17 Randi Christin Smith 2 AK
35 Norberta av Valhall Reisavannet’s Zb-sam – Van’t Passant Heart Of Chelsea NO60183/17 Randi Christin Smith 1 AK
33  Pilgrim av Valhall Kamvatnet`s Fant – Norberta Av Valhall NO58788/19 Rune Eli 2 AK
35 Viva Suhlegan Obelix – Vakkuniva-Tarzan`s Besiie Vi NO42108/19 Yngve Tveit 1 AK
35 WintherRypa`s Ziva Raunakkens Cox – Kvikksteps Mira NO45632/18 Thea Benjaminsen 2 AK
VK VK VK VK VK VK
35 Fjellsmellas AC Blåmann Asterix Hope`s Chief of Crosscreek – Tinderypen`s AH Aki-ta2 NO53592/17 Gunnar Guttormsen 2 VK
35 Fjellsmellas AC Blåmann Asterix 1 Vk Finale
34  Neidenjegern’s  Frisk Bris Orreskogen’s C-kompis – Brekkesagas Tiri NO50707/16 John Arnt Arvola 1. VK
34  Kvikksteps Mira Orreskogen`s B-Røm – Femme Fatale De La Sourceauxperdrix NO45076/13 Eivind Winther 2 VK semi
35 Orreskogen`s Bri Euskadi – Orreskogen’s E-lisa NO45958/15 Per Johnny Skjæran 2 VK kval
33 Orreskogen`s Eva Breton`s Sam I Am – Orreskogen`s G Happy NO56978/18 Anders Ellefsen 3 VK
34  Ruffedalen`s Tindra Ailo – Tinderypen`s Iris NO40898/18 Steinar Skogli 3 VK finale
35 Tromsørypa`s PA Liz Reisavannet’s B-aylo – Bekkauren’s Pia NO35374/13 Per Johnny Skjæran 2 VK kval
33  Tråsletten`s Øder Raunakkens Cox – Tråsletten`s Svabø NO59125/17 Nils B Skaar 1 VK m/CK kval
34  Tråsletten`s Øder Raunakkens Cox – Tråsletten`s Svabø NO59125/17 Nils B Skaar 2 VK kval
34 WintherRypas Bjørk Raunakkens Cox – Kvikksteps Mira NO45630/18 Eivind Winther 1 VK kval m /CK
35 Norberta av Valhall Reisavannet’s Zb-sam – Van’t Passant Heart Of Chelsea NO60183/17 Randi Christin Smith 1 VK kval

Skog

AK AK AK AK AK AK
33 Eros Frå Sylvhøden Vistasdalens Bajas – Opphaugen’s Kamille NO32293/18 Kent Rune Larsen 2 AK
33  Frisk Bris Orreskogen’s C-kompis – Brekkesagas Tiri NO50707/16 John Arnt Arvola 1 AK
34  Ismenningens F-Ruff Suhlegan Obelix – Blackmolly NO46224/18 Erle Beate Nordbotn 1 AK
35 JB Mila Tuxivarres Morgan Kane – JB Nillie NO56324/18 Anne Kjersti Briskerud 2 AK
33 Kattuglas Ylva Tuxivarres Peik – Tuxivarres Tyri NO52424/19 John Arnt Arvola 2 + 3 AK
34  Ranheimsfjæras Smoothie Nessi – Storbakken`s Fa Mocca NO43994/18 Stig-Håvard Skain Hansen 1 AK

Fullkombinert

0 AK AK AK AK AK
33 Enja Av Sarahkka Carl D’ar Roc’h Bernez – Cessna Av Sáráhkká NO42440/14 Øyvind Bjørklund 1. AK fullkombinert
33 Neidenjegern’s  Frisk Bris Orreskogen’s C-kompis – Brekkesagas Tiri John Arnt Arvola 2.AK Fullkombinert
0