Premielisten oppdateres hver Onsdag.(sist oppdatert:09:30, 15.05.24)

Totalt:92

Fordeling UK/AK/VK: 41/35/ 16
Fordeling 1. UK/AK/VK: 19/ 5 / 6

Komplett premieliste for alle raser finner du HER Championatreglene finner du HER

 

Høyfjell

Uke

Navn

Foreldre

Regnr

E/F

Premie

UKE

UK

UK

UK

UK

UK

Navn Foreldre ID EIER/FØRER PREMIE
6 EM-Brekkas B Lago Rypeleja`s Klaki – Midtfjellets H Multe NO39037/22 Christer Skog 1.UK + 3.UK
8 Fjordheksas B Prima Kruttåsen’s L Aiko – Kvikksteps B-gunn Bullet Ragna NO45394/22 Trond Stian Jenssen 1.UK + 2.UK
9 Rypkleppens L Blue Label Tinderypen’s Farve – Vinterfjellets Bp Corona NO37672/22 Andreas Jørgensen 1.UK
9 Vinterfjellets KB Multe Bergkamp – Vinterfjellets Bk Kurta NO56856/22 Kurt Landau 1.UK + 1.UK
9  SG Freia Poker – JB Mona NO43955/22 Jan Bjarte Skrøppa 2.UK
9 Rypkleppens L Lykke Tinderypen’s Farve – Vinterfjellets Bp Corona NO37670/22 Torje Farsjø 2.UK + 3.UK
10 EM-Brekkas B Lago Rypeleja`s Klaki – Midtfjellets H Multe NO39037/22 Christer Skog 1.UK
10 Neidenjegeren’s Ira Rypleja’s Klaki – Neidenjegerens Frisk Bris NO43564/22 Lars Kristian Aunet 1.UK
10 Heggmotindens Maisa Suhlegan Skj Rizzo – Tinderypen’s Cindy NO51072/22 Anne Grethe Bakkevold 1.UK
12 Neidenjegeren’s Olaf Rypleja’s Klaki – Neidenjegerens Frisk Bris NO43558/22 Karl Henrik underland 1.UK
12 WintherRypa’s ZL Rago TINDERYPEN’s Louis Le Bon Chasseur – WintherRypa’s Ziva NO39478/23 Eivind Winther 2×2.UK – 1.UK
12 EM-Brekkas B Lago Rypeleja`s Klaki – Midtfjellets H Multe NO39037/22 Christer Skog 2UK-1UK
12 Tjetterskaret RC Rollaug Ismenningens F-Ruff – Tinderypen’s Cara NO45584/23 Erle Nordbotn 1.UK
15 Solfallias ET Terttu Vestre Demmas Teodor – Bekkauren’s Eira NO41583/22 Trond Guttormsen 2.UK
12 Vinterfjellets KB Multe Bergkamp – Vinterfjellets Bk Kurta No56856/22 Kurt Landau 1.UK
12 Vinterfjellets KB Multe Bergkamp – Vinterfjellets Bk Kurta No56856/22 Tommy Linnes 1.UK
15 Neidenjegerens saga Rypleja’s Klaki – Neidenjegerens Frisk Bris NO43560/22 Ingvild Dahl trane 1.UK
15 Neidenjegerens saga Rypleja’s Klaki – Neidenjegerens Frisk Bris NO43560/22 John Arnt arvola 2.UK
15 Neidenjegerens olaf Rypleja’s Klaki – Neidenjegerens Frisk Bris NO43560/22 Karl Henrik underland 3.UK
15 Neidenjegerens ludde Rypleja’s Klaki – Neidenjegerens Frisk Bris NO43559/22 Martin Schøple 3.UK
15 Solfallias ET Jølle Vestre Demmas Teodor – Bekkauren’s Eira NO41581/22 Eilef Gran 2.UK
15 Langrompbakkens Arja Storsnasens Pan – Geilane’s Luna No40517/22 Odd Einar Haugen 1.UK + 1.UK + 2.UK
15 Bognerudtoppens Emmy Rypleja`s Klaki – Bognerudtoppens Emma Beatrix NO47273/22 Janne Nordhagen 3.UK
15 Storbakken`s SPM Diva Prix Melvin Av Valhall – Ranheimfjæras Smoothie NO45402/23 Torstein Ingebrigtsen/Håkon Harry Brækken 2.UK
15 Myrtallens Ma Betty Vinterfjellets Sør Alex – Madammini SE56885/2022 Anne Merete Kristiansen 3.UK
15 Billie Holmevass Frost – Sia NO52684/22 Silje Svartbekk 3.UK + 2.UK
16 Ruffedalen’s TP Emma Suhlegan Pax – Ruffedalen’s Tindra NO30762/23 Steinar Skogli 1.UK
16 Dahlstuas Åsa Tuxivarres First Bullet Samson – Heggskogens NO Elli NO38385/23 Frank Dahl 2.UK
16 Vakkuniva-Tarzan`s Ta Thilia Fjellsmellas AC Blåmann Asterix – Vakkuniva-Tarzans T/S Tara SE49237/2022 Anne Britt Rønning 2.UK
18 Myrtallens Ma Betty Vinterfjellets Sør Alex – Madammini SE56885/2022 Anne-Merete Kristiansen 2.UK
18 Heggmotindens Maisa Suhlegan Skj Rizzo – Tinderypen’s Cindy NO51072/22 Anne Grethe Bakkevold 1.UK

AK

AK

AK

AK

AK

AK

9 JB Billie Jbs Vill Bill – Reisavannet’s Zr-zelica NO39314/15 Jan Bjarte Skrøppa 1.AK
10 EM-Brekkas A Aria Rakkelhanan’s B Gunnar – Midtfjellets H Multe NO31223/21 Isak Hasselvold 2.AK + 2.AK
12 EM-Brekkas A Aria Rakkelhanan’s B Gunnar – Midtfjellets H Multe NO31223/21 Isak Hasselvold 1.AK + 2.AK
12 Tromsørypas’s VR Aida Hope’s Ranger Rick – Tromsørypa’s Pa Vega NO44363/19 Simen Bekkevoll 1.AK
12 Vestre Demmas Animate Omasvarre’s aj Orion – Tea NO43569/20 Lars Rikard Kvaal 2.AK
14 Tinderypen`s F Max Tuxivarres First Bullet Samson – Tinderypen`s AH Aki-ta2 NO38523/19 Jan Linstad 2.AK
15 Reisavannet’s ZP Millie Peter Gunn – Tuxivarres Zu NO51417/21 Ståle Andersen 2.AK + 2.AK
15 Reisavannet’s ZP Millie Peter Gunn – Tuxivarres Zu NO51417/21 Ståle Andersen 3.AK
15 Togg Suhlegan Obelix – Vakkuniva-Tarzan:s Ts Marta NO33303/19 Joakim Haugen 2.AK
15 Svarte-Maya frå Sylvhødn Vistasdalens Bajas – Opphaugen’s Kamille NO32288/18 Rune Kværna 2.AK
15 Svarte-Maya frå Sylvhødn Vistasdalens Bajas – Opphaugen’s Kamille NO32288/18 Rune Kværna 3.AK
15 CL Oxie Raunakkens Cox – Ismenningens A-Lotta NO38708/16 Geir Vegar Alstergren 2.AK
15 Tinderypen`s F Max Tuxivarres First Bullet Samson – Tinderypen`s AH Aki-ta2 NO38523/19 Jan Linstad 1.AK
15 Ulrikke Skakkebakken`s Nitro-Gen – Orreskogen`s D-Yr NO48055/17 Jan Vidar Larsen 3.AK
15 Topsy Kvikksteps C-Leo – Jenny I Du Petit NO55446/20 Tarje Solberg Strand 3.AK
15 Lilletoppens Saga Snehvit Red Garlic`s Evergood Chasseur – Vanity Shawntel NO59651/21 Sten-Harald Holmsæter 2.AK + 2.AK
15 Vingterfjellets Queen of the night Vinterfjellets Sør Alex – Suhlegan O`Maze NO45160/19 Ronny Hansen/Linda Hauge Elveskog 2.AK
15 Bølhøgda`s Obi-Wan Suhlegan Obelix – Bølhøgda`s Jennie NO40695/19 Lars Farnes 3.AK
15 Ruffedalen`s Tl Effie Heggskogens NO Idefix – Ruffedalen`s Tindra NO56848/21 Axel Kvåle 2.AK
16 Rakkelhanan`s G-Nemi Tinderypen`s F Max – Rakkelhanan`s C-Stjerna NO35460/22 Bernt Nor 1.AK
16 Rakkelhanan`s D-Stikka Vinterfjellets Sør Alex – Rakkelhanan`s C-Slappa NO39029/20 Ole Johnny Hansen 3.AK
16 Rakkelhanan`s F-Lykke Reisavannet`s Jc-Zack – Rakkelhanan`s C-Slappa NO44984/21 Ole Johnny Hansen 2.AK
16 Kvikksteps Mira Orreskogen`s B-Røm – Femme Fatale De La Sourceauxperdrix NO45076/13 Eivind Winther 2.AK
16 Hagelklumpens Røff Lvikksteps C-Neo – Enja Av Sarahkka NO60352/20 Kristian Barstad 2.AK
16 Bergkamp Reisavannet`s Ja-luka – Sætertunets Taiva NO41063/17 Siri Sundelin 2.AK
16 Vestre Demmas Animate Omasvarre`s aj Orion – Tea NO43569/20 Lars Rikard Kvaal 2.AK
16 Heggskogens NO Elli Suhlegan Obelix – Tromsørypa`s TS Nala NO57552/18 Frank Dahl 2.AK + 2.AK
15 NH Trico Pt Hårek – Litjåsen’s Ny-co-pilot NO46676/21 Henrik Wormdal 2.AK
16 Ruffedalen`s Effie Heggskogens NO Idefix – Ruffedalen’s Tindra NO56848/21 Axel Kvale 2.AK
16 Tinderypen`s Cara Hope’s Chief of Crosscreek – Sa Amaya NO45833/17 Arvid Rønning 1.AK
17 Norberta av Valhall Reisavannet’s Zb-sam – Van’t Passant Heart Of Chelsea NO60183/17 Randi Christin Smith 3.AK
18 Solfallias EL NINJO Tråsletten’s Lord – Bekkauren’s Eira NO31136/19 Trygve Nordås 3.AK
Navn Foreldre ID EIER/FØRER PREMIE

VK

VK

VK

VK

VK

VK

Navn Foreldre ID EIER/FØRER PREMIE
8 Ruffedalens Tindra Ailo – Tinderypen’s Iris NO40898/18 Eva Andersen 2.VK Finale
10 Reisavannet’s MS-Tia Maria Tuxivarres First Bullet Samson – Reisavannet’s Zb-mary NO53238/16 Marita Berg 1.VK Kval m/CK + 1.VK finale
12 Suhlegan CDO Zev Suhlegan Ossy – Cast-A-Britt Littlr Dorrit SE38838/2019 Bente Kjøraas Knoph 4.VK
15 Kattuglas Ylva Tuxivarres Peik – Tuxivarres Tyri NO52424/19 John Arnt Arvola 2.VK kval
15 Kattuglas Ylva Tuxivarres Peik – Tuxivarres Tyri NO52424/19 John Arnt Arvola 5.VK finale
15 Orreskogen`s Eva Breton`s Sam I Am – Orreskogen`s G-Happy NO56978/18 Anders Ellefsen 1.VK m/CK semi
15 Orreskogen`s Bri Euskadi – Orreskogen`s E-Lisa NO45958/15 Per Johnny Skjæran 2.VK kval
16 Tråsletten`s Øder Raunakkens Cox – Tråsletten’s Svabø NO59125/17 Nils B Skaar 2.VK kval + 1.VK m/Cacit finale
16 Rudiger av Valhall TINDERYPEN’s Louis Le Bon Chasseur – Van’t Passant Heart Of Chelsea NO35081/20 Randi Christin Smith 1.VK kval
16 ismenningens G-Mi rakel Raunakkens Ragg – Blackmolly NO38711/20 Brian Herje 2.VK kval
16 Vakkuniva-Tarzans Tuva ? – ? SE52367/2019 Joackim Almgren 2.VK kval
16 Rypleija`s CK Tarha Reisavannet`s Ja-Kaos – Ismenningens B-Caza NO36341/17 Per Johnny Skjæran 1.VK finale
18 Vakkuniva-Tarzans Tuva Vistasdalens Boss – Vakkuniva-Tarzans Tara SE52367/2019 Joachim Almgren 2.VK kval

Skog

AK

AK

AK

AK

AK

AK

Navn Foreldre ID EIER/FØRER PREMIE

Fullkombinert

AK

AK

AK

AK

AK

Navn Foreldre ID EIER/FØRER PREMIE

Utenlandske resultater: Lavland

UKE

UK

UK

UK

UK

UK

Navn Foreldre ID EIER/FØRER PREMIE
12 Lokkeberget’s Nikki Stor-Tångens Jack – Trollkjerkas Miss Aisha NO35035/23 Pål Thoresen 2.UKL

UKE

AK

AK

AK

AK

AK

UKE

VK

VK

VK

Vk

VK

12 Trollkjerkas Miss Aisha Cyclone De L’ardour – Vanity Mille NO44701/17 Pål Thoresen 2.EKL
12 Trollkjerkas Miss Aisha Cyclone De L’ardour – Vanity Mille NO44701/17 Pål Thoresen 3.EKL

Utenlands eide Hunder