JAKTPRØVERESULTATER HØST 2018



MELD INN DINE PREMIER HER

MELD PÅ ÅRETS HUNDER HER

 

Totalt: 61 Premieringer

(Oppdatert 04.09 kl 08.12)

Fordeling UK/AK/VK: 19 / 33 / 10
Fordeling 1. UK/AK/VK 4 / 15 / 3

 

Komplett premieliste for alle raser finner du HER Championatreglene finner du HER

(Dersom du ikke får linken opp i BB- forsøk å klikk på linken en gang til.)

Uke Navn Foreldre Regnr E/F Premie
UK UK UK UK UK UK
35 Børsemakerens EK Arkas Ismenningens A-Kasper – Storbakken`s Ft Ellie NO37812/17 Kurt Frode Grundstad 2. UK
35 Fjellsmellas AC Blåmann Asterix Hope’s Chief of Crosscreek  – Tinderypen’s AH Aki-ta2 NO53592/17 Gunnar Guttormsen 2. UK
34 Geilane`s J-Sniper Brekkesagas Blackbird – Geilane`s H-Frøya NO33493/17 Per Einar Bakke 2. UK
34 Geilane`s J-Noor Brekkesagas Blackbird – Geilane`s H-Frøya NO33496/17 Helge Abrahamsen 2. UK
35 Geilane`s J-Noor Brekkesagas Blackbird – Geilane`s H-Frøya NO33496/17 Helge Abrahamsen 1 + 3 + 3 UK
34 Geilane`s Jess Brekkesagas Blackbird – Geilane`s H-Frøya NO33495/17 Jarle Berentzen 3. UK
34 Kamvatnets Fant Felix – Kamvatnet’s Hipp Hurra NO51071/16 Rune Eli 2. UK 
35 Kamvatnet`s Fant Felix – Kamvatnet’s Hipp Hurra NO51071/16 Rune Eli 3. UK
34 Noelle Cyclone De L`ardour – Vanity Mille NO44703/17 Milla Stav Nilsen 3. UK
35 Reisavannet`s MS-Tia Maria Tuxivarres First Bullet Samson – Reisavannet`s Zb-Mary NO53238/16 Tor-Eivind Båtnes 1. UK
34 Rypleja’s Mia Reisavannet’s Ja-kaos – Ismenningens B-caza  NO36335/17 Dag Hagen 1. UK
35 Rypleja`s Zico Reisavannet’s Ja-kaos -Ismenningens B-caza  NO36337/17 Ingolf E Eriksen 3. UK
34 Suhlegan P`Ivi Suhlegan Hevi Rock – Cast-A-Britt Littlr Dorrit SE17022/2017 Sture Wilmann 2. UK
34 Solfallias EA Neo Ailo – Bekkauren`s Eira NO43692/17 Ronny Vareide 2 + 2. UK
35 Tufteskogens Anna Reisavannet`s D-Hårek – Kamvatnet`s Mamma Mia NO37201/17 Hedda Næs 2. UK
34 Ufsekneikas Tira Stråmyran`s Bonus – Lucky NO39429/17 Line Frihagen 3. UK
35 Ufsekneikas Tira Stråmyran`s Bonus – Lucky NO39429/17 Line Frihagen 3. UK
34 Vamp Nitro-Gen – Orreskogen`s D-Yr NO48054/17 Marit Krogh 1. UK
AK AK AK AK AK AK
35 Avita Sparta Echo – Evita Chablis NO30829/14 Andre Kristoffer Nordhagen 2 + 2 AK
34 Brekkesaga`s Tiri Kruttåsen’s Eir – Brekkesagas Nellie  23927/08 John Arnt Arvola 3. AK Skog
34 Black Magic  Raunakkens Turbo – Tinderypens Amica  NO44018/16 Torkjel Fredin 2. AK
34 Enja av Sarahkka Carl D’ar Roc’h Bernez – Cessna Av Sáráhkká NO42440/14 Øyvind Bjørklund 1 + 1 AK Skog
34 Frisk Bris Orreskogen’s C-kompis – Brekkesagas Tiri  NO50707/16 John Arnt Arvola 1. AK SKOG 
34 Geilane`s H-Frøya Zeus – Aulumboens C-Kita NO37760/13 Jarle Berentzen 2. AK
34 Geilane`s H-Silva Zeus – Aulumboens C-Kita NO37762/13 Geir Olav Øvreseth 3.AK + 3.AK
34 Glomfjellets Ft Hera Tromsørypa`s Ad Tim – Frøya NO53178/14 Robin A Dahl 2 + 2 AK
35 Glomfjellets Ft Hera Tromsørypa`s Ad Tim – Frøya NO53178/14 Robin A Dahl 1 + 2 AK
35 Ismenningens B-Caza Raunakkens Ta Aris -Sætertunets Mille  NO30930/12 Kristel Marie Pedersen 1. AK
35 Ismenningens D-Daisy Ismenningens C-tore Hund – Blackmolly  NO48642/15 Karina Øyen Sund 2. AK
34 Ismenningens E-Karma Tromsørypa`s Ad Tim – Sætertunets Mille NO45005/16 Heidi Thrane 3. AK
35 Ismenningens E-Saga Tromsørypa`s Ad Tim – Sætertunets Mille NO45004/16 Anders Herje 2. AK
34 Kruttønna’s Cuda Reisavannet’s Ja-kaos – Theia NO37093/16 Freddy Lillevik 1. AK SKOG 
34 Kruttønna`s Snara Reisavannet`s Ja-Kaos – Theia NO37092/16 Stig Andre Aarhaug 3. AK
34 Kruttåsen`s K-Tera Orreskogen`s B-Troy – Kruttåsen`s E Xena NO32726/13 Roger Thrane Olsen 2.AK
35 Kruttåsen`s L Lago Raunakkens Cox – Kruttåsen’s K Tera NO47467/15 Bente Kjøraas Knoph 1 + 1 AK
34 Kvikk Hot Chilli- Stenhøj R Molte NO47964/13 Trond K. Nerdal  2. AK
34 Orreskogen`s C Kompis Uman Du Bois Courcol – Brustindens E Ulla NO52522/11 John Arnt Arvola 1. AK SKOG 
34 Kruttåsen`s K-Tera Orreskogen`s B-Troy – Kruttåsen`s E Xena NO32726/13 Roger Thrane Olsen 2.AK
35 Lune Tuxivarres First Bullet Samson – Storbakken`s Fa Vinna NO41662/15 Yngve Waller Nilsen 1 + 2 AK
35 Suhlegan O Hunter Orreskogen’s B-røm – Suhlegan Felicia Försvann  SE34115/2016 Ronny Sagmo 3. AK
35 Suhlegan Obelix Orreskogen’s B-røm – Suhlegan Felicia Försvann  SE34114/2016 Gunnar Guttormsen 1. AK
35 Suhlegan Nevada Snoflake Suhlegan Jagger – Cast-A-Britt Littlr Dorrit SE31204/2016 Øyvind Nagelhus 3. AK
34 Storsnasen`s Vidda Raunakkens Cox – Åa NO34337/14 Sveinung Aune 3. AK
35 Storsnasens Vidda Raunakkens Cox – Åa NO34337/14 Sveinung Aune 1. AK
34 Storbakken`s FT Ellie Orreskogen`s B-Troy – Brustindens E Frøy NO42276/13 Kay Rune Hansen 1. AK SKOG m/ÆP
34 Storbakken`s MB General Solan Tiellas Ck Buskas – Storbakken`s Fa Mocca NO32783/16 Christer Halseth 3.AK
34 Storbakken`s MB Theo Tiellas Ck Buskas – Storbakken`s Fa Mocca NO32785/16 Joakim Andreas Nicklasson 2. AK
34 Stråmyran`s Teodor Tromsørypa`s P E Hero – Far Si Pie NO31292/15 Jan Gunnar Jenssen 2. AK
35 Stråmyran`s Teodor Tromsørypa`s P E Hero – Far Si Pie NO31292/15 Jan Gunnar Jenssen 2. AK
34 Theia Pvn’s Poker – Jbs Leiki NO45814/10 Freddy Lillevik 1. AK SKOG 
35 Theia Pvn`s Poker – Jbs Leiki NO45814/10 Freddy Lillevik 3. AK
34 Tiril Ari – Trulte NO43104/11 John Smedbakken 2.AK
34 Orreskogen’s Bri Euskadi – Orreskogen’s E-lisa NO45958/15 Per Johnny Skjæran 1. AK SKOG 
VK VK VK VK VK VK
35 Aila av Valhall  Valbyskogens Ares – Møysalen’s Bonnie NO52580/09  Steinar Skogli 2. VK finale + 1. VK kval
35 Geilane`s Ixi Brekkesagas Blackbird – Aulumboens C-Kita NO52035/14 Eigil Haug 2. VK kval NM skog
34 Reisavannet`s Zr-Zelica Rollex – Locar`s Shooting Star Zela NO45559/11 Jan Bjarte Skrøppa 4.VK kval
34 Rypkleppen`s C Ninja Milo  – Rypkleppens A Runa NO50182/10 Tommy Aune 2.VK kval + 1.VK m/Cacit finale
34 Kvikksteps Mira Orreskogen’s B-røm – Femme Fatale De La Sourceauxperdrix NO45076/13 Eivind Winther  3.VK finale
35 Tinderypen`s Iris Best De La Source Aux Perdrix – Sa Amaya NO44102/14 Steinar Skogli 4. VK kval 
34 Tuxivarres First Bullet Samson Piney Run Sam – Bekkauren`s Tuxi NO44490/12 Jon Aurebekk 1.VK m/CK Kval
34 Raunakkes Cox Velvet Dei Fiorindo – Raunakkens Ta Roma Røvarlægg NO34111/10 Nils B Skaaar  4. VK kval 
SVERIGE SVERIGE SVERIGE SVERIGE SVERIGE SVERIGE
  Vakkuniva-Tarzans T/S Tara  First Bullet Samson Sorensen -Tess  SE34715/2014  Joachim Almgren  1. AK