JAKTPRØVERESULTATER HØST 2018



MELD INN DINE PREMIER HER

MELD PÅ ÅRETS HUNDER HER

 

Uke 34: 42 Premieringer
Uke 35: 32 Premieringer
Uke 36: 5 Premieringer
Uke 37: 4 Premieringer
Uke 38: Jakt!
Uke 39: 16 Premieringer
Uke 40: 12 Premieringer
Uke 41: 4 Premieringer
Uke 42: 14 Premieringer
 Uke 43: 2 Premieringer
Uke 44: 2 Premieringer

Totalt: 133 Premieringer

(Oppdatert 12.11  kl 07.31)

Fordeling UK/AK/VK: 40 / 71 / 20
Fordeling 1. UK/AK/VK 8 / 23 / 10

 

Komplett premieliste for alle raser finner du HER Championatreglene finner du HER

(Dersom du ikke får linken opp i BB- forsøk å klikk på linken en gang til.)

Uke Navn Foreldre Regnr E/F Premie  
UK UK UK UK UK UK  
35 Børsemakerens EK Arkas Ismenningens A-Kasper – Storbakken`s Ft Ellie NO37812/17 Kurt Frode Grundstad 2. UK  
39 Eros frå Sylvhødn Vistasdalens Bajas – Opphaugen`s Kamille NO32293/18 Kent Rune Larsen 3. UK  
35 Fjellsmellas AC Blåmann Asterix Hope’s Chief of Crosscreek  – Tinderypen’s AH Aki-ta2 NO53592/17 Gunnar Guttormsen 2. UK  
39 Fjellsmellas AC Blåmann Asterix Hope’s Chief of Crosscreek  – Tinderypen’s AH Aki-ta2 NO53592/17 Gunnar Guttormsen 1. Uk  
34 Geilane`s J-Sniper Brekkesagas Blackbird – Geilane`s H-Frøya NO33493/17 Per Einar Bakke 2. UK  
34 Geilane`s J-Noor Brekkesagas Blackbird – Geilane`s H-Frøya NO33496/17 Helge Abrahamsen 2. UK  
35 Geilane`s J-Noor Brekkesagas Blackbird – Geilane`s H-Frøya NO33496/17 Helge Abrahamsen 1 + 3 + 3 UK  
34 Geilane`s Jess Brekkesagas Blackbird – Geilane`s H-Frøya NO33495/17 Jarle Berentzen 3. UK  
40 Holmevass G Urd Carl D`ar Roc`h Bernez – Touch Of Bourbon Little Chloe NO30916/17 Arne Abel Lunde 1. UK  
34 Kamvatnets Fant Felix – Kamvatnet’s Hipp Hurra NO51071/16 Rune Eli 2. UK   
35 Kamvatnet`s Fant Felix – Kamvatnet’s Hipp Hurra NO51071/16 Rune Eli 3. UK  
39 Miss Aisha Cyclone De L`ardour – Vanity Mille NO44701/17 Pål Thoresen 2. UK Lavland  
40 Miss Aisha Cyclone De L`ardour – Vanity Mille NO44701/17 Pål Thoresen 3. UK Lavland  
41 Miss Aisha Cyclone De L`ardour – Vanity Mille NO44701/17 Pål Thoresen 3. UK Lavland  
42 Miss Aisha Cyclone De L`ardour – Vanity Mille NO44701/17 Pål Thoresen 2 + 3 UK Lavland  
34 Noelle Cyclone De L`ardour – Vanity Mille NO44703/17 Milla Stav Nilsen 3. UK  
42 Tinderypen`s Cindy Hope`s Chief Of Crosscreek – Sa Amaya NO45830/17 Magnus Fjeldså 2. UK  
39 Tufteskogens Anna Reisavannet`s D-Hårek – Kamvatnet`s Mamma Mia NO37201/17 Hedda Næs 2. UK  
41 Tufteskogens Anna Reisavannet`s D-Hårek – Kamvatnet`s Mamma Mia NO37201/17 Hedda Næs 3. UK  
42 Tufteskogens Anna Reisavannet`s D-Hårek – Kamvatnet`s Mamma Mia NO37201/17 Hedda Næs 3 UK kval FORUS   
35 Reisavannet`s MS-Tia Maria Tuxivarres First Bullet Samson – Reisavannet`s Zb-Mary NO53238/16 Tor-Eivind Båtnes 1. UK  
34 Rypleja’s Mia Reisavannet’s Ja-kaos – Ismenningens B-caza  NO36335/17 Dag Hagen 1. UK  
36 Rypleja`S Tarha Reisavannet`s Ja-Kaos – Ismenningens B-Caza NO36341/17 Kristel Marie Pedersen 1. UK  
37 Rypleja`S Tarha Reisavannet`s Ja-Kaos – Ismenningens B-Caza NO36341/17 Kristel Marie Pedersen 2. UK  
35 Rypleja`s Zico Reisavannet’s Ja-kaos -Ismenningens B-caza  NO36337/17 Ingolf E Eriksen 3. UK  
34 Suhlegan P`Ivi Suhlegan Hevi Rock – Cast-A-Britt Littlr Dorrit SE17022/2017 Sture Wilmann 2. UK  
34 Solfallias EA Neo Ailo – Bekkauren`s Eira NO43692/17 Ronny Vareide 2 + 2. UK  
35 Tufteskogens Anna Reisavannet`s D-Hårek – Kamvatnet`s Mamma Mia NO37201/17 Hedda Næs 2. UK Lavland  
40 Tufteskogens Anna Reisavannet`s D-Hårek – Kamvatnet`s Mamma Mia NO37201/17 Hedda Næs 3. UK lavland  
37 Tuxivarres Peik Breton`s Sam I Am – Tuxivarres Susi NO48878/17 Geir Håvar Ingdal 1. Premie ND semi  
42 Tuxivarres Peik Breton`s Sam I Am – Tuxivarres Susi NO48878/17 Geir Håvard Ingdal 2. UK  
34 Ufsekneikas Tira Stråmyran`s Bonus – Lucky NO39429/17 Line Frihagen 3. UK  
35 Ufsekneikas Tira Stråmyran`s Bonus – Lucky NO39429/17 Line Frihagen 3. UK  
34 Vamp Nitro-Gen – Orreskogen`s D-Yr NO48054/17 Marit Krogh 1. UK  
36 Vanity Adrinne Hipso Du Val Aux Miroirs – Josyà Vanity De Tremouard NO38449/17 Hallgeir Bergh 1. Uk  
40 Vanity Bastien Gephore De Keranlouan – Vanity Tremeur NO48801/17 Kjetil Andresen 3. UK  
AK AK AK AK AK AK  
42 Ajakawis Bajas Tuxivarres First Bullet Samson – Strömforsens Liva SE20219/2015 Ketil Eide 1. AK lavland  
39 AT Black Magic Raunakkens Turbo – Tinderypen`s AH Amica NO44018/16 Torkjel Fredin 2. AK  
35 Avita Sparta Echo – Evita Chablis NO30829/14 Andre Kristoffer Nordhagen 2 + 2 AK  
34 Brekkesaga`s Tiri Kruttåsen’s Eir – Brekkesagas Nellie  23927/08 John Arnt Arvola 3. AK Skog  
40 Brufjorden`s Mari Ari – Brufjorden`s Isy NO40714/16 John Smedbakken 3.AK  
34 Black Magic  Raunakkens Turbo – Tinderypens Amica  NO44018/16 Torkjel Fredin 2. AK  
40 Bølhøgda`s Jennie Fabian Du Vallon De La Rigaude – Coco Du Vallon De La Rigaude NO37708/14 Lars Farnes 1 + 3 AK lavland  
41 CL Kalla Raunakkens Cox – Ismenningens A Lotta NO38705/16 Elin Kolsvik 3.ak  
34 Enja av Sarahkka Carl D’ar Roc’h Bernez – Cessna Av Sáráhkká NO42440/14 Øyvind Bjørklund 1 + 1 AK Skog  
34 Frisk Bris Orreskogen’s C-kompis – Brekkesagas Tiri  NO50707/16 John Arnt Arvola 1. AK SKOG   
34 Geilane`s H-Frøya Zeus – Aulumboens C-Kita NO37760/13 Jarle Berentzen 2. AK  
39 Geilane`s H-Frøya Zeus – Aulumboens C-Kita NO37760/13 Jarle Berentzen 2. AK  
34 Geilane`s H-Silva Zeus – Aulumboens C-Kita NO37762/13 Geir Olav Øvreseth 3.AK + 3.AK  
34 Glomfjellets Ft Hera Tromsørypa`s Ad Tim – Frøya NO53178/14 Robin A Dahl 2 + 2 AK  
35 Glomfjellets Ft Hera Tromsørypa`s Ad Tim – Frøya NO53178/14 Robin A Dahl 1 + 2 AK  
40 Holmevass Kaiza Peter Gunn – Holmevass B Gilli NO34264/14 Jan Ivar Johannessen 3. AK Lavland  
39 Hevishot`s Chila Midtvejs Loke – Lotte NO55214/14 Sveinung Hartvedt 3. AK  
35 Ismenningens B-Caza Raunakkens Ta Aris -Sætertunets Mille  NO30930/12 Kristel Marie Pedersen 1. AK  
35 Ismenningens D-Daisy Ismenningens C-tore Hund – Blackmolly  NO48642/15 Karina Øyen Sund 2. AK  
34 Ismenningens E-Karma Tromsørypa`s Ad Tim – Sætertunets Mille NO45005/16 Heidi Thrane 3. AK  
35 Ismenningens E-Saga Tromsørypa`s Ad Tim – Sætertunets Mille NO45004/16 Anders Herje 2. AK  
37 Ismenningens E-Karma Tromsørypa`s Ad Tim – Sætertunets Mille NO45005/16 Heidi Thrane 3. AK  
42 Kamvatnets Bella Max Odin – Kamvatnet`s Aqua Vita NO34012/15 Andre Fleskheller 2. AK Lavland  
43 Kamvatnet`s Fant Felix – Kamvatnet`s Hipp Hurra NO51071/16 Rune Eli 2. AK skog  
34 Kruttønna’s Cuda Reisavannet’s Ja-kaos – Theia NO37093/16 Freddy Lillevik 1. AK SKOG   
34 Kruttønna`s Snara Reisavannet`s Ja-Kaos – Theia NO37092/16 Stig Andre Aarhaug 3. AK  
34 Kruttåsen`s K-Tera Orreskogen`s B-Troy – Kruttåsen`s E Xena NO32726/13 Roger Thrane Olsen 2.AK  
35 Kruttåsen`s L Lago Raunakkens Cox – Kruttåsen’s K Tera NO47467/15 Bente Kjøraas Knoph 1 + 1 AK  
34 Kvikk Hot Chilli- Stenhøj R Molte NO47964/13 Trond K. Nerdal  2. AK  
39 Kvikksteps B-Zanto Peter Gunn – Femme Fatale De La Sourceauxperdrix NO54032/14 Jørn Arvid Teksum 1. AK  
40 Lightspeed Lizzie Av Valhall Reisavannet`s B-Aylo – Van`t Passant Heart Of Chelsea NO47598/15 Roar Emil Bergmann 2 + 3 AK Lavland  
42 Lightspeed Lizzie Av Valhall Reisavannet`s B-Aylo – Van`t Passant Heart Of Chelsea NO47598/15 Roar Emil Bergmann 1. AK lavland  
42 Litjåsen`s Nora Tinderypen`s Odin – Litjåsen`s Rikke NO43091/16 Ørjan Edvardsen 1. AK  
42 Litjåsen`s Nikki Tinderypen`s Odin – Litjåsen`s Rikke NO43089/16 Gunnar Handberg 1. AK  
34 Orreskogen`s C Kompis Uman Du Bois Courcol – Brustindens E Ulla NO52522/11 John Arnt Arvola 1. AK Skog  
42 Orreskogen`s Ray Euskadi – Orreskogen`s E-Lisa NO45953/15 Sven Oddne Haugen 2. AK  
43 Pt Hårek Litjåsen`s Prince – Tyra NO46996/12 Gunnar Handberg 2. AK Skog  
34 Kruttåsen`s K-Tera Orreskogen`s B-Troy – Kruttåsen`s E Xena NO32726/13 Roger Thrane Olsen 2.AK  
42 Tuxivarres Tyri Piney Run Sam – Bekkauren`s Tuxi NO44491/12 Geir Håvard Ingdal 2. AK  
35 Lune Tuxivarres First Bullet Samson – Storbakken`s Fa Vinna NO41662/15 Yngve Waller Nilsen 1 + 2 AK  
39 Raunakkens Ragg Carl D`ar Roc`h Bernez – Raunakkens Ta Roma Røvarlægg NO34797/13 Johnny Ekseth 2. AK  
42 Red Garlic`s Evergood Chasseur Ilex Des Marais Du Piat – Red Garlic`s Vit Vitlök SE43582/2015 Lisbeth Smestad 3. AK Lavland  
36 Reisavannet`s Zr-Raisa Rollex – Locar`s Shooting Star Zela NO45561/11 Caroline Markussen 1. AK  
35 Suhlegan O Hunter Orreskogen’s B-røm – Suhlegan Felicia Försvann  SE34115/2016 Ronny Sagmo 3. AK  
35 Suhlegan Obelix Orreskogen’s B-røm – Suhlegan Felicia Försvann  SE34114/2016 Gunnar Guttormsen 1. AK  
35 Suhlegan Nevada Snoflake Suhlegan Jagger – Cast-A-Britt Littlr Dorrit SE31204/2016 Øyvind Nagelhus 3. AK  
43 Shulegan Niusha Suhlegan Jagger – Cast-A-Britt Littlr Dorrit SE31201/2016 Axel Clausen 2. AK skog  
40 Steggkjerret`s Fenris Orreskogen’s E-olseen – Sætertunets Tyra NO36884/15 Lars Leirvik 3. AK  
34 Storsnasen`s Vidda Raunakkens Cox – Åa NO34337/14 Sveinung Aune 3. AK  
35 Storsnasens Vidda Raunakkens Cox – Åa NO34337/14 Sveinung Aune 1. AK  
34 Storbakken`s FT Ellie Orreskogen`s B-Troy – Brustindens E Frøy NO42276/13 Kay Rune Hansen 1. AK SKOG m/ÆP  
43 Storbakken`s FT Ellie Orreskogen`s B-Troy – Brustindens E Frøy NO42276/13 Kay Rune Hansen 2. AK Skog  
34 Storbakken`s MB General Solan Tiellas Ck Buskas – Storbakken`s Fa Mocca NO32783/16 Christer Halseth 3.AK  
34 Storbakken`s MB Theo Tiellas Ck Buskas – Storbakken`s Fa Mocca NO32785/16 Joakim Andreas Nicklasson 2. AK  
34 Stråmyran`s Teodor Tromsørypa`s P E Hero – Far Si Pie NO31292/15 Jan Gunnar Jenssen 2. AK  
35 Stråmyran`s Teodor Tromsørypa`s P E Hero – Far Si Pie NO31292/15 Jan Gunnar Jenssen 2. AK  
34 Theia Pvn’s Poker – Jbs Leiki NO45814/10 Freddy Lillevik 1. AK SKOG   
35 Theia Pvn`s Poker – Jbs Leiki NO45814/10 Freddy Lillevik 3. AK  
34 Tiril Ari – Trulte NO43104/11 John Smedbakken 2.AK  
34 Orreskogen’s Bri Euskadi – Orreskogen’s E-lisa NO45958/15 Per Johnny Skjæran 1. AK SKOG   
40 Van`t Passant Heart Of Chelsea Vulcain De Saint Lubin – Bonnee Des Plaines Dauxeenes  FI53495/12 Randi Mathisen 3. AK  
42 Vanity Oceane Bayard Dft Bono De Saint Lubin – Vanity Kitchenette NO44549/12 Hallgeir Bergh 1. AK lavland  
39 Vestre Demmas Theodor Omasvarre’s aj Orion – Tulla  NO46183/16 Trond Guttormsen 2. AK  
VK VK VK VK VK VK  
35 Aila av Valhall  Valbyskogens Ares – Møysalen’s Bonnie NO52580/09  Steinar Skogli 2. VK finale + 1. VK kval  
36 Aila av Valhall  Valbyskogens Ares – Møysalen’s Bonnie NO52580/09  Steinar Skogli 2. VK kval  
35 Geilane`s Ixi Brekkesagas Blackbird – Aulumboens C-Kita NO52035/14 Eigil Haug 2. VK kval NM skog  
41 Glomfjellets Ft Hera Tromsørypa’s Ad Tim – Frøya NO53178/14 Robin Dahl 1. VK  
42 Glomfjellets Ft Hera Tromsørypa’s Ad Tim – Frøya NO53178/14 Robin Dahl 1. VK m/CK  
39 Ismenningens A-Kasper M K-Falco – Sætertunets Mille NO36704/10 Geir Bakkhaug 1.VK m/CK kval + 2.VK finale  
39 Orreskogen`s B-Røm Uman Du Bois Courcol – Reisavannet`s B-Guri NO55221/10 Morten Tidemann 2. VK kval  
41 Orreskogen`s E- Lisa Elvis Du Bois Courcol – Reisavannet`s B-Guri NO48649/12 Anders Ellefsen 1. VK kval NM Lavland  
37 Raunakkens Cox Velvet Dei Fiorindo – Raunakkens Ta Roma Røvarlægg NO34111/10 Nils B Skaar 1. VK kval   
34 Raunakkes Cox Velvet Dei Fiorindo – Raunakkens Ta Roma Røvarlægg NO34111/10 Nils B Skaaar  4. VK kval   
39 Raunakkes Cox Velvet Dei Fiorindo – Raunakkens Ta Roma Røvarlægg NO34111/10 Nils B Skaaar  3. VK kval NM  
34 Reisavannet`s Zr-Zelica Rollex – Locar`s Shooting Star Zela NO45559/11 Jan Bjarte Skrøppa 4.VK kval  
34 Rypkleppen`s C Ninja Milo  – Rypkleppens A Runa NO50182/10 Tommy Aune 2.VK kval + 1.VK m/Cacit finale  
39 Rypkleppen`s C Ninja Milo  – Rypkleppens A Runa NO50182/10 Tommy Aune 1. VK NM lag + vinner av Høyfjellspokalen  
34 Kvikksteps Mira Orreskogen’s B-røm – Femme Fatale De La Sourceauxperdrix NO45076/13 Eivind Winther  3.VK finale  
35 Kvikksteps Mira Orreskogen’s B-røm – Femme Fatale De La Sourceauxperdrix NO45076/13 Eivind Winther  5.VK finale  
36 Kvikksteps Mira Orreskogen’s B-røm – Femme Fatale De La Sourceauxperdrix NO45076/13 Eivind Winther   1.VK m/Cacit finale  
39 Kvikksteps Mira Orreskogen’s B-røm – Femme Fatale De La Sourceauxperdrix NO45076/13 Eivind Winther  1. VK kval NM   
35 Tinderypen`s Iris Best De La Source Aux Perdrix – Sa Amaya NO44102/14 Steinar Skogli 4. VK kval   
34 Uke Navn Foreldre Regnr E/F Premie
SVERIGE UK UK UK UK UK UK