Jaktprøveresultater vinter 2019



MELD INN DINE PREMIER HER

Premielisten oppdateres hver onsdag

Uke 5: 1 Premiering
Uke 7: 7 Premieringer
Uke 8: 3 Premieringer
Uke 9: 13 Premieringer
Uke 10: 22 Premieringer
Uke 11: 22 Premieringer
Uke 12: 19 Premieringer 
Uke 13: 28 Premieringer
Uke 14: 44 Premieringer
Uke 15: 13 Premieringer 
UKe 16: 50 premieringer 

Totalt 222 Premieringer

Fordeling UK/AK/VK: 116/ 51 / 55
Fordeling 1. UK/AK/VK 36 / 11 / 20

(Oppdatert 02.05.2019 kl. 0736)

Komplett premieliste for alle raser finner du HER Championatreglene finner du HER

Uke Navn Foreldre Regnr E/F Premie
UK UK UK UK UK UK
10 Albert Kvikk – Vestbygdas Chanty NO59484/17 Odd Arne Ravn 2.UK
11 Bergkamp Reisavannet`s Jaluka – Sætertunets Taiva NO41063/17 Jan-Håvard Hansen 2. UK
14 Bergkamp Reisavannet`s Jaluka – Sætertunets Taiva NO41063/17 Jan-Håvard Hansen 1 + 2 UK
15 Bergkamp Reisavannet`s Jaluka – Sætertunets Taiva NO41063/17 Jan-Håvard Hansen 1. premie kval Arctic Cup
10 Eros frå Sylvhødn Vistadalens Bajas – Opphaugen`s Kamille NO32293/18 Kent Rune Larsen 3 + 3 UK
12 Eros frå Sylvhødn Vistadalens Bajas – Opphaugen`s Kamille NO32293/18 Kent Rune Larsen 2. UK
14 Eros frå Sylvhødn Vistadalens Bajas – Opphaugen`s Kamille NO32293/18 Kent Rune Larsen 1 + 2 UK
14 Evenstadrypas A-Bella Orreskogen`s B Røm – Hurka des Sources Claires NO34123/18 Øyvind Sandvik 2. UK
11 Fjellsmellas AC Blåmann Asterix Hope`s Chief Of Crosscreek – Tinderypen`s AH Aki-Ta2 NO53592/17 Gunnar Guttormsen 3. UK
12 Fjellsmellas AC Blåmann Asterix Hope`s Chief Of Crosscreek – Tinderypen`s AH Aki-Ta2 NO53592/17 Gunnar Guttormsen 2. UK
16 Fjellsmellas AC Blåmann Asterix Hope`s Chief Of Crosscreek – Tinderypen`s AH Aki-Ta2 NO53592/17 Gunnar Guttormsen 2. UK
16 Fjellsmellas AC Håja Hope`s Chief of Crosscreek – Tinderypen`s AH Aki-ta2 NO53590/17 Tore Håkon Strand 3. UK
7 Frøya frå Sylvhødn Vistadalens Bajas – Opphaugen`s Kamille NO32286/18 Rolf Stensrud 2.UK
9 Frøya frå Sylvhødn Vistadalens Bajas – Opphaugen`s Kamille NO32286/18 Rolf Stensrud 2.UK
12 Frøya frå Sylvhødn Vistadalens Bajas – Opphaugen`s Kamille NO32286/18 Rolf Stensrud 2.UK
13 Frøya frå Sylvhødn Vistasdalens Bajas – Opphaugen`s Kamille NO32286/18 Rolf Stensrud 2.UK
10 Ismenningens F-Silwa Suhlegan Obelix – Blackmolly NO46221/18 Odd Inderhaug 1 UK
14 Jokvanto`s Lille-Bøtta Vinterfjellets Sør Alex – Vanille Brevillaqua NO33200/18 Kurt Landau 3. UK
13 Jerpsetra`s C-Millie Ailo – Holmevass D Gyda NO39185/18 Jan Lindstad 2. UK
14 Jerpsetra`s C-Millie Ailo – Holmevass D Gyda NO39185/18 Jan Lindstad 2. UK
16 Jerpesetras C-Millie Ailo – Holmevass D Gyda NO39185/18 Jan Lindstad 2. UK
13 Jokvanto`s Lille-Bøtta Vinterfjellets Sør Alex – Vanille Brevillaqua NO33200/18 Kurt Landau 2.UK
15 Jokvanto`s Lille-Bøtta Vinterfjellets Sør Alex – Vanille Brevillaqua NO33200/18 Kurt Landau 1. UK
13 Jokvanto`s Lia Aurora Vinterfjellets Sør Alex – Vanille Brevillaqua NO33202/18 Oddgeir Hansen 2 + 2. UK
7 Jokvanto`s Lima Vinterfjellets Sør Alex – Vanille Brevillaqua NO33204/18 Trond Kallset 2.UK
13 Jokvanto`s Skaidi Vinterfjellets Sør Alex – Vanille Brevillaqua NO33205/18 Oskar R B Johnsen 2.UK
16 Jokvanto`s Skaidi Vinterfjellets Sør Alex – Vanille Brevillaqua NO33205/18 Oskar R B Johnsen 1 + 2 UK
9 Kiro Tromsørypa`s Pa Max – Raunakkens Frøya NO46847/17 Øystein Eidesen 3. UK
11 Kiro Tromsørypa`s Pa Max – Raunakkens Frøya NO46847/17 Øystein Eidesen 2 + 2 UK
12 Kiro Tromsørypa`s Pa Max – Raunakkens Frøya NO46847/17 Øystein Eidesen 2. UK
14 Kiro Tromsørypa`s Pa Max – Raunakkens Frøya NO46847/17 Øystein Eidesen 2. UK
13 Kruttåsen`s M Pepsi Tinderypen`s Odin – Kruttåsen`s K Tera NO51166/17 Jostein Grytdal 3.UK
14 Kruttåsen`s M Nicko Tinderypen`s Odin – Kruttåsen`s K Tera NO51163/17 Ole-Kristian Søreide 3. UK
14 Kvikksteps C-Ea Elvis Du Bois Courcol – Femme Fatale De La Sourceauxperdrix NO57750/17 Morten Løken 1 UK
16 Kvikksteps C-Ea Elvis Du Bois Courcol – Femme Fatle De La Sourceauxperdrix NO57750/17 Morten Løken 1. UK
13 Kvikksteps C-Neo Elvis Du Bois Courcol – Femme Fatale De La Sourceauxperdrix NO57753/17 Halvor Solum Aasen 1 + 2 UK
16 Kvikksteps C-Leo Elvis Du Bois Courcol – Femme Fatale De La Sourceauxperdrix NO57754/17 Jakob Andreas Moen 1. uk
9 Lill-Gemons Liva Raunakkens Cox –  Lill-Gemons Asti  SE54781/2017 Ulf Graipe 2. UK
14 Mira Kvikk – Vestbygdas Chanty NO59483/17 Sondre Malmgren 3.UK
11 Miss Aisha Cyclone De L`ardour – Vanity Mille NO44701/17 Pål Thoresen 2. UK
10 Norberta Av Valhall Reisavannet`s Zb-Sam – Van`t Passant Heart Of Chelsea NO60183/17 Randi Christin Mathisen/Per Johnny Skjæran 1 + 2. UK
12 Norberta Av Valhall Reisavannet`s Zb-Sam – Van`t Passant Heart Of Chelsea NO60183/17 Randi Christin Mathisen 2 + 3. UK
14 Norberta Av Valhall Reisavannet`s Zb-Sam – Van`t Passant Heart Of Chelsea NO60183/17 Randi Christin Mathisen 3. UK
15 Norberta Av Valhall Reisavannet`s Zb-Sam – Van`t Passant Heart Of Chelsea NO60183/17 Randi Christin Mathisen 1. UK
13 Rakkelhanan`s C-Chico Vestre Demmas Teodor – Rakkelhanan`s A Spørra NO31391/18 Øyvind Skjerven 1 + 3 UK
9 Reisavannet`s Iso Suhlegan Obelix – Reisavannet`s Zb-Mary NO30083/18 Ulrik Johnsen 1. UK
10 Reisavannet`s Iso Suhlegan Obelix – Reisavannet`s Zb-Mary NO30083/18 Ulrik Johnsen 1. UK
14 Reisavannet`s Moon Suhlegan Obelix – Reisavannet`s Zb-Mary NO30083/18 Eirik Hansen 3. UK
15 Reisavannet`s Moon Suhlegan Obelix – Reisavannet`s Zb-Mary NO30083/18 Eirik Hansen 1. UK
16 Reisavannet`s Moon Suhlegan Obelix – Reisavannet`s Zb-Mary NO30083/18 Eirik Hansen 2.UK
7 Rypleja`s Mia Reisavannet`s Ja-Kaos – Ismenningens B-Caza NO36335/17 Dag hagen 2 + 2. UK
8 Rypleja`s Mia Reisavannet`s Ja-Kaos – Ismenningens B-Caza NO36335/17 Dag hagen 2. UK
10 Rypleja`s Mia Reisavannet`s Ja-Kaos – Ismenningens B-Caza NO36335/17 Dag hagen 3. UK
14 Suhlegans SKJ Sirius FC CVK Spartan King -Suhlegan Janis Joplin) SE17209/2018 Øyvind nagelhus 1 + 1 + 2. UK
11 Solfallias ES Nynne Nutella Ailo – Bekkauren`s Eira NO43693/17 Tore Thomas Dukefoss 2. UK
12 Solfallias EA Nynne Nutella Ailo – Bekkauren`s Eira NO43693/17 Tore Thomas Dukefoss 2. UK
11 Solfallias EA Neo Ailo – Bekkauren`s Eira NO43692/17 Ronny Vareide 1. UK
12 Solfallias EA Neo Ailo – Bekkauren`s Eira NO43692/17 Ronny Vareide 2. UK
14 Solfallias EA Neo Ailo – Bekkauren`s Eira NO43692/17 Ronny Vareide 3.  UK
16 Stella Polaris Tuxivarres Morgan Kane – Amih NO38730/18 Harald Weløy 2. UK
11 Storsnasens Pan Suhlegan O`Hunter – Storsnasens Vidda NO39644/18 Tellef Aune 2. UK
16 Storsnasens Pan Suhlegan O`Hunter – Storsnasens Vidda NO39644/18 Sveinung Aune 1 + 1 UK
11 Storsnasens Ronja Suhlegan O`Hunter – Storsnasens Vidda NO39641/18 Iver Aune 2. UK
13 Storsnasens Ronja Suhlegan O`Hunter – Storsnasens Vidda NO39641/18 Iver Aune 2. UK
15 Storsnasens Ronja Suhlegan O`Hunter – Storsnasens Vidda NO39641/18 Iver Aune 2. UK
16 Storsnasens Ronja Suhlegan O`Hunter – Storsnasens Vidda NO39641/18 Iver Aune 1. UK
9 Suhlegan SKJ Sirius Cvk’s Spartan King – Suhlegan Janis Joplin SE17209/2018 Øyvind Nagelhus 2. UK
10 Susi Tuxivarres Jippi-Tore – Vakkuniva-Tarzan`s Tr Trixi NO34312/18 Kjetil Holten  2. UK
12 Susi Tuxivarres Jippi-Tore – Vakkuniva-Tarzan`s Tr Trixi NO34312/18 Kjetil Holten  1. UK
14 Susi Tuxivarres Jippi-Tore – Vakkuniva-Tarzan`s Tr Trixi NO34312/18 Kjetil Holten  2. UK
10 Svarte-Maya frå Sylvhødn Vistasdalens Bajas – Opphaugen`s Kamille NO32288/18 Rune Andre Kværna 2 + 2. UK
14 Tinderypen`s Cindy Hope`s Chief of Crosscreek – Sa Amaya NO45830/17 Magnus Fjeldså 2 + 2. UK
11 Tinderypen`s Dana Vestre Demmas Teodor – Tinderypen`s AH Anila NO56303/17 Sven Oddne Haugen 1. UK
13 Tråsletten`s Øy-Kjerringa Raunakkens Cox – Tråsletten`s Svabø NO59126/17 Åge Johan Lekanger 1 + 2 .UK
16 Tråsletten`s Øy-Kjerringa Raunakkens Cox – Tråsletten`s Svabø NO59126/17 Åge Johan Lekanger 2. UK
16 Tråsletten`s Øzti Raunakkens Cox – Tråsletten`s Svabø NO59129/17 Bjørn Tråslett 1 + 1 UK
16 Tuxivarre`s Max Breton`s Sam I Am – Tuxivarres Susi NO48882/17 Henrik Wormdal 2. UK
9 Tuxivarres Peik Breton`s Sam I Am – Tuxivarres Susi NO48878/17 Geir Håvard Ingdal 1. UK
11 Tuxivarres Peik Breton`s Sam I Am – Tuxivarres Susi NO48878/17 Geir Håvard Ingdal 1. UK
12 Tuxivarres Peik Breton`s Sam I Am – Tuxivarres Susi NO48878/17 Geir Håvard Ingdal 1 + 1. UK
13 Tuxivarres Peik Breton`s Sam I Am – Tuxivarres Susi NO48878/17 Geir Håvard Ingdal 2 + 2 UK
14 Tuxivarres Peik Breton`s Sam I Am – Tuxivarres Susi NO48878/17 Geir Håvard Ingdal 2. UK
15 Tuxivarres Peik Breton`s Sam I Am – Tuxivarres Susi NO48878/17 Geir Håvard Ingdal 1 + 2 + 3 UK
16 Tuxivarres Peik Breton`s Sam I Am – Tuxivarres Susi NO48878/17 Geir Håvard Ingdal 1 + 2 UK
11 Ufsekneikas Tira Stråmyran`s Bonus – Lucky NO39429/17 Tore Frihagen 3. UK
10 Ulrikke Skakkebakken`s Nitro-Gen – Orreskogen`s D-Yr NO48055/17 Ulrik Myrhaug 1. UK
11 Vamp Skakkebakken`s Nitro-Gen – Orreskogen`s D-Yr NO48054/17 Marit Krohg 2. UK
12 Vamp Skakkebakken`s Nitro-Gen – Orreskogen`s D-Yr NO48054/17 Marit Krohg 2. UK
14 Vamp Skakkebakken`s Nitro-Gen – Orreskogen`s D-Yr NO48054/17 Marit Krohg 2. UK
16 Vestre Demmas Lykke Skakkebakken`s Nitro-Gen – Tea NO35559/18 Ivar Skålbones 1. UK
13 WintherRypa`s Bjørk Raunakkens Cox – Kvikksteps Mira NO45630/18 Eivind Winther 3. UK
16 WintherRypa`s Ziva Raunakkens Cox – Kvikksteps Mira NO45632/18 Johnny Brattbakk 1. UK
  0        
AK AK AK AK AK AK
12 Børsemakerens Ek Arkas Ismenningens A-Kasper – Storbakken`s Ft Ellie NO37812/17 Kurt Frode Grundstad 2. AK
16 Chilie Reisavannet`s D-Hårek – Donna NO45076/16 Jan-Peter Ysland 3.AK
10 CL Kalla Raunakkens Cox – Ismenningens A-Lotta NO38705/16 Elin Kolsvik 2 + 2. AK
13 CL Kalla Raunakkens Cox – Ismenningens A-Lotta NO38705/16 Elin Kolsvik 2. AK
11 Geilanes J-Noor Brekkesagas Blackbird – Geilanes H -Frøya NO33496/17 Gro Sinding Abrahamsen 3. AK
14 Geilane`s Jess Brekkesagas Blackbird – Geilane`s H-Frøya NO33495/17 Jarle Berentzen 3. AK
16 Geilane`s Jess Brekkesagas Blackbird – Geilane`s H-Frøya NO33495/17 Jarle Berentzen 3. AK
14 Geilane`s H-Frøya Zeus – Aulumboens C-Kita NO37760/13 Jarle Berentzen 2. AK
16 Geilane`s H-Frøya Zeus – Aulumboens C-Kita NO37760/13 Jarle Berentzen 3. AK
12 Hevishot`s Chila Midtvejs Loke – Lotte NO55214/14 Sveinung Hardtvedt 2. AK
16 Hevishots Chila Midtvejs Loke – Lotte NO55214/14 Sveinung Hartvedt 3. AK
7 Holmevass G Urd Carl D’ar Roc’h Bernez – Touch Of Bourbon Little Chloe NO30916/17 Arne Abel-Lunde 3. AK
16 JB Billie Jbs Vill Bill – Reisavannet`s Zr-Zelica NO39314/15 Jan Bjarte Skrøppa 2. AK
10 JB Mona Jbs Vill Bill – Reisavannet`s Zr-Zelica NO39317/15 Svein Gravdal 2. AK
14 Ismenningens D-Daisy Ismenningens C-Tore Hund – Blackmolly NO48642/15 Jørn uno Mikkelsen 1. AK
16 Lightspeed Lizzie Av Valhall Reisavannet`s B-Aylo – Van`t Passant Heart Of Chelsea NO47598/15 Roar Emil Bergmann 2. AK
13 Litjåsen`s Inox Tråsletten`s Tsar – Litjåsen`s Rikke NO50981/13 Roar Sætervoll 2. AK
16 Litjåsen`s Inox Tråsletten`s Tsar – Litjåsen`s Rikke NO50981/13 Roar Sætervoll 3. AK
16 Kruttønna`s Snara Reisavannet`s Ja-Kaos – Theia NO37092/16 Stig Andre Aarhaug 2. AK
14 Mørkvedmarkas Tico Tromsørypas P E Hero – Reisavannets B-Zenta NO37320/13 Svein Helge Johansen 2. AK
16 Kamvatnet`s Bella Max Odin – Kamvatnet`s Aqua Vita NO34012/15 Andre Fleskheller 2 + 2 + 3. AK
16 Orreskogen`s Clay Allison Best De La Source Aux Perdrix – Orreskogen`s B-Maia NO37232/15 Olaf Hafstad 2. AK
10 Orreskogen`s F-Saga Elvis Du Bois Courcol – Brustindens E Ulla NO53994/13 Sigurd Sørvig 2. AK
11 Orreskogen`s F-Saga Elvis Du Bois Courcol – Brustindens E Ulla NO53994/13 Sigurd Sørvig 2 + 2 AK
16 Orreskogen`s F-Karma Elvis Du Bois Courcol – Brustindens E Ulla NO53991/13 Arild Larsen 3. AK
10 Orreskogen`s Juli Shiraz Best De La Source Aux Perdrix – Orreskogen`s B-Maja NO37233/15 Øystein Ahlstrøm 2. AK
14 Orreskogen`s Juli Shiraz Best De La Source Aux Perdrix – Orreskogen`s B-Maia NO37233/15 Øystein Ahlstrøm 2. AK
14 Orreskogen`s Ray Euskadi – Orreskogen`s E-Lisa NO45953/15 Sven Oddne Haugen 2. AK
12 Pt Cara Litjåsen`s Prince – Tyra NO46997/12 Gunnar Øvringmo 2. AK
10 Reisavannet`s Zr-Zelica Rollex – Locar`s Shooting Star Zela NO45559/11 Jan Bjarte Skrøppa 1 + 1 AK
16 Rypeleja`s Mia Reisavannet`s Ja-Kaos – Ismenningens B-Caza NO36335/17 Dag Hagen  3. AK
14 Stråmyran`s Teodor Tromsørypa`s P E Hero – Far Si Pie NO31292/15 Jan Gunnar Jensen 2.AK
16 Stråmyran`s Teodor Tromsørypa`s P E Hero – Far Si Pie NO31292/15 Jan Gunnar Jensen 1. AK
9 Suhlegan Niusha Suhlegan Jagger – Cast-A-Britt Littlr Dorrit SE31201/2016 Axel Clausen 2. AK
11 Suhlegan Niusha Suhlegan Jagger – Cast-A-Britt Littlr Dorrit SE31201/2016 Axel Clausen 1. AK
13 Suhlegan Niusha Suhlegan Jagger – Cast-A-Britt Littlr Dorrit SE31201/2016 Axel Clausen 2. AK
11 Suhlegan O` Hunter Orreskogen`s B-Røm – Suhlegan Felicia Försvann SE34115/2016 Ronny Sagmo 1. AK
7 Storbakken`s MB General Solan Tiellas Ck Buskas – Storbakken`s Fa Mocca NO32783/16 Christer Halseth 3.AK
15 Storbakken`s Mb Theo Tiellas Ck Buskas – Storbakken`s Fa Mocca NO32785/16 Joakim Arntsen 1. AK
16 Tuxivarres Tyri Piney Run Sam – Bekkauren`s Tuxi NO44491/12 Geir Håvard Ingdal  1. AK
15 Van`t Passant le Mans   FI53939/15 Vesa Virkkula 1. AK
16 Van`t Passant Heart Of Chelsea Vulcain De Saint Lubin – Bonnee Des Plaines Dauxeenes FI53495/12 Randi Mathisen 2. AK
16 Vakkunia-Tarzan:s TS Yatsy Tuxivarres First Bullet Samson – Tess SE34712/2014 Marina Hoel 3. AK
16 Vistadalens Bajas Reisavannet`s Zb-Sam – Axa SE24992/2015 Henning Borthe Bøen 2. AK
16 Vinterfjellets Bk Kurta Reisavannet`s Jakaos – Bråke-Bøtta Pippa NO41912/15 Kurt Landau 3.AK
  0        
VK VK VK VK VK VK
13 Blackmolly Ismenningens A-Kasper – Storbakken`s Isabella SE30366/2014 Brian Herje 4. VK kval NM
7 Vinterfjellets Bp Lucky Lucy Peter Gunn – Bråke-Bøtta Pippa NO54987/13 Knut Anton Karlsen 1.VK kval
9 Vinterfjellets Bp Lucky Lucy Peter Gunn – Bråke-Bøtta Pippa NO54987/13 Knut Anton Karlsen 4. VK kval
9 Ismenningens B-Caza Raunakkens Ta Aris – Sætertunets Mille NO30930/12 Kristel Marie Pedersen 1.VK kval
13 Ismenningens B Caza Raunakkens Ta Aris – Sætertunets Mille NO30930/12 Kristel Marie Pedersen 2. VK kval NM
16 Ismenningens B-Caza Raunakkens Ta Aris – Sætertunets Mille NO30930/12 Kristel Marie Pedersen 4. VK kval
16 Kruttåsen`s L Lago Raunakkens Cox – Kruttåsen`s K Tera NO47467/15 Bente Kjøraas Knoph 3.VK finale
11 Kvikk Stenhøj R Molte – Hot Chilli NO47964/13 Trond K Nerdal 1.VK kval
14 Kvikk Stenhøj R Molte – Hot Chilli NO47964/13 Trond K Nerdal 1.VK kval
13 Kvikksteps B-Zanto Peter Gunn – Femme Fatale De La Sourceauxperdrix NO54032/14 Jørn Arvid Teksum 2. VK kval
10 Kvikksteps Mira Orreskogen`s B-Røm – Femme Fatale De La Sourceauxperdrix NO45076/13 Eivind Winther 2. VK
13 Kvikksteps Mira Orreskogen`s B-Røm – Femme Fatale De La Sourceauxperdrix NO45076/13 Eivind Winther 2. VK finale 
14 MT Storm Raunakkens Turbo – Red Garlic`s Mozarella NO44886/16 Beathe Tegnander 1 +  3.AK
11 Tinderypens Iris Best De La Source Aux Perdrix – SA Amaya NO44102/14 Steinar Skogli 1.VK kval
8 Theia Pvn`s Poker – Jbs Leiki NO45814/10 Freddy Lillevik 1. VK Finale
8 Orreskogen`s Bri Euskadi – Orreskogen`s E-Lisa NO45958/15 Per Johnny Skjæran 1. VK kval
9 Orreskogen`s Bri Euskadi – Orreskogen`s E-Lisa NO45958/15 Per Johnny Skjæran 2. VK finale
11 Orreskogen`s Bri Euskadi – Orreskogen`s E-Lisa NO45958/15 Per Johnny Skjæran 1. VK kval
12 Orreskogen`s Bri Euskadi – Orreskogen`s E-Lisa NO45958/15 Per Johnny Skjæran 3.VK kval
13 Orreskogen`s Bri Euskadi – Orreskogen`s E-Lisa NO45958/15 Per Johnny Skjæran 3.VK NM lag
15 Orreskogen`s Bri Euskadi – Orreskogen`s E-Lisa NO45958/15 Per Johnny Skjæran 1.VK m/CK kval + 1.VK m/Cacit finale
16 Orreskogen`s Bri Euskadi – Orreskogen`s E-Lisa NO45958/15 Per Johnny Skjæran 2.VK kval
14 Orreskogen`s C-Kompis Uman Du Bois Courcol – Brustindens E Ulla NO52522/11 John Arnt Arvola 1.VK kval + 5.VK finale
11 Orreskogen`s E-Lisa Elvis Du Bois Courcol – Reisavannet`s B-Guri NO48649/12 Anders Ellefsen 3. VK kval
14 Orreskogen`s E-Lisa Elvis Du Bois Courcol – Reisavannet`s B-Guri NO48649/12 Anders Ellefsen 3. VK kval
14 Orreskogen`s G-Happy Best De La Source Aux Perdrix – Reisavannet`s B-Guri NO35940/14 Anders Ellefsen 6.VK kval
12 Orreskogen`s Mini Euskadi – Orreskogen`s E-Lisa NO45955/15 Jan-Erik Jensen 5.VK kval
9 Raunakkens Cox Velvet Dei Fiorindo – Raunakkens Ta Roma Røvarlæg NO34111/10 Nils B Skaar 2.VK kval
10 Raunakken`s Cox Velvet Dei Fiorindo – Raunakken`s Ta Roma Røverlegg NO34111/10 Nils B Skaar 1.VK m/CK kval + 2.VK finale
11 Raunakken`s Cox Velvet Dei Fiorindo – Raunakken`s Ta Roma Røverlegg NO34111/10 Nils B Skaar 1.VK m/Cacit finale
13 Raunakken`s Cox Velvet Dei Fiorindo – Raunakken`s Ta Roma Røverlegg NO34111/10 Nils B Skaar 5. VK NM lag
13 Raunakken`s Cox Velvet Dei Fiorindo – Raunakken`s Ta Roma Røverlegg NO34111/10 Nils B Skaar 1.VK m/CK kval NM
14 Raunakken`s Cox Velvet Dei Fiorindo – Raunakken`s Ta Roma Røverlegg NO34111/10 Nils B Skaar 1.VK m/Cacit finale
16 Raunakkens Cox Velvet Dei Fiorindo – Raunakkens TA Roma Røvarlægg NO34111/10 Nils B Skaar 4.VK semi + 3.VK finale
15 Reisavannet`s Ja-Kaos Alex Dei Fiorindo – Reisavannet`s B-Java NO33598/10 Jan-Erik Jensen 3.VK kval
12 Reisavannet`s Zr-Zelica Rollex – Locar`s Shooting Star Zela NO45559/11 Jan Bjarte Skrøppa 2.VK kval
16 Reisavannet`s Zr-Zelica Rollex – Locar`s Shooting Star Zela NO45559/11 Jan Bjarte Skrøppa 1.VK m/CK kval
14 Reisavannet`s Jc Rappi Carl D`ar Roc`h Bernez – Reisavannets B-Java NO38743/13 Åge Johan Lekanger 4.VK kval + 2.VK m/Res Cacit finale
9 Rypkleppen`s C Ninja Milo – Rypkleppens A Runa NO60189/10 Tommy Aune 3. VK kval + 1. VK Finale
14 Storbakken`s MB Theo Tiellas Ck Buskas – Storbakken`s Fa Mocca NO32785/16 Joakim Arntsen 3. VK kval 
16 Suhlegan Niusha Suhlegan Jagger – Cast-A-Britt Littlr SE31201/2016 Axel Clausen 1.VK m/CK
12 Suhlegan Obelix Orreskogen`s B-Røm – Suhlegan Felicia Försvann SE34114/2016 Gunnar Guttormsen 4. VK kval NM
16 Tuxivarres Tyri Piney Run Sam – Bekkauren`s Tuxi NO44491/12 Geir Håvard Ingdal  6. VK kval
16 Tiellas CK Buskas Ismenningens A-Kasper – Pålamalmens El Cobra SE17439/2013 Geir Bakkhaug 5.VK kval + 5.VK finale
12 Tromsørypa`s Pa Liz Reisavannet`s B-Aylo – Bekkauren`s Pia NO35374/13 Per Johnny Skjæran 1.VK m/CK kval
14 Tromsørypa`s Pa Liz Reisavannet`s B-Aylo – Bekkauren`s Pia NO35374/13 Per Johnny Skjæran 3. VK Finale 
15 Tromsørypa`s Pa Liz Reisavannet`s B-Aylo – Bekkauren`s Pia NO35374/13 Per Johnny Skjæran 2.VK kval
14 Vakkuniva-Tarzans T/R Tindra   SE53267/2011 Joachim Almgren 1.VK m/CK kval + 4.VK finale
  0        
SVERIGE Sverige SVERIGE SVERIGE SVERIGE SVERIGE
5 Miss Aisha Cyclone De L`ardour – Vanity Mille NO44701/17 Pål Thoresen 1. UKL
  0