Klubbens e-poster: 

Styret@breton.no   (Til alle i NBKs styre)

Leder@breton.no  (Til NBKs leder)

Avlsraad@breton.no  (Til avlsrådet)

Webredaktor@breton.no   (Til webredaktøren)

Data@breton.no   (Til data)

Valpeformidler@breton.no    (Til valpeformidler)

Fuglehunden@breton.no   (Til redaktør av klubbens sider i Fuglehunden)

Dersom du ønsker kontakt med en spesifikk tillitsvalgt, trykk her.

 

Arrangører skal sende jaktprøvekritikker til Anders Ellefsen, Skogveien 53, 1482 Nittedal Leder@breton.no 

Arrangører skal sende utstillingskritikker til Monica Tallhaug, Eidsliveien 51, 1940 Bjørkelangen montal@online.no

Klubbens Kontonr: 4213.48.53896