Klubbens e-poster: 

Styret@breton.no   (Til alle i NBKs styre)

Leder@breton.no  (Til NBKs leder)

Avlsraad@breton.no  (Til avlsrådet)

Webredaktor@breton.no   (Til webredaktøren)

Valpeformidler@breton.no    (Til valpeformidler)

Fuglehunden@breton.no   (Til redaktør av klubbens sider i Fuglehunden)

Dersom du ønsker kontakt med en spesifikk tillitsvalgt, trykk her.

 

Arrangører skal sende jaktprøvekritikker til Arne Klingsheim, Kirkevikvegen 27, 5307 Ask Klingsheim@gmail.com

Arrangører skal sende utstillingskritikker til Monica Tallhaug, Eidsliveien 51, 1940 Bjørkelangen montal@online.no