Utstillingsresultater 2018



Innmelding av resultater: https://breton.no/utstilling-innmelding-av-resultater/

 

Sted Dato Navn Regnr Premiegrad
Alta 09.06.2018 Ahma NO50705/16 VG.UK 1.UKK 
Kirkenes 23.06.2018 Ahma NO50705/16 VG.UK 1.UKK 
Hattfjelldal V/Fjellfolketshus 27.05.2018 Ajakawis Bianca SE20220/2015 Exc.AK 1.AKK CK 1.BHK BIR 
Lillestrøm 16.11.2018 Almkullens Flying Flua SE29342/2015 VG.BK 4.BKK 
Stiklestad 09.06.2018 Almkullens Giron SE18514/2016 Exc.AK 1.AKK CK 2.BHK 
Nord Trøndelag 08.07.2018 AT Black Magic NO44018/16 Exc.AK 1.AKK CK 3.BHK 
Nord Trøndelag 08.07.2018 AT Juno NO44019/16 Exc.BK 
Trondheim 30.06.2018 AT Juno NO44019/16 Exc.BK 2.BKK 
Hvaltjern 26.05.2018 Avita Sparta NO30829/14 Exc.AK 1.AKK CK 1.BHK BIR 
Motangen- Sørum 05.05.2018 Avita Sparta NO30829/14 VG.AK 4.AKK 
Bestemorenga, Bodø 23.06.2018 Bekkauren’s Eira NO37988/14 Exc.BK 1.BKK 
Hattfjelldal V/Fjellfolketshus 27.05.2018 Bekkauren’s Eira NO37988/14 Exc.BK 1.BKK CK CERT 2.BHK 
Leirfjord 08.07.2018 Bekkauren’s Eira NO37988/14 Exc.BK 1.BKK CK CERT 1.BHK BIR 
Mangholmheia 24.06.2018 Bekkauren’s Eira NO37988/14 VG.BK 2.BKK 
Varpe Fk 09.06.2018 Birk NO44705/17 G.JK 
Kirkenes 23.06.2018 Brekkesagas Tiri 23927/08 Exc.VTK 1.VTKK CK CERT 2.BHK 
Motangen- Sørum 05.05.2018 Bris Jæger NO44702/17 Exc.JK 3.JKK 
Bergensområdet 26.05.2018 Brufjorden’s Isy NO38081/13 Exc.BK 1.BKK CK CERT 1.BHK BIR 
Lillestrøm 17.11.2018 Brufjorden’s Mari NO40714/16 VG.BK 
Motangen- Sørum 05.05.2018 Brufjorden’s Mari NO40714/16 Exc.AK 1.AKK CK 4.BHK 
Tretten 24.11.2018 Brufjorden’s Mari NO40714/16 Exc.BK 1.BKK CK CERT 1.BHK BIR 
Nord Trøndelag 08.07.2018 Bølhøgda’s Jennie NO37708/14 Exc.BK 3.BKK CK 
Nord Trøndelag 08.07.2018 Børsemakerens EK Arkas NO37812/17 VG.BK 
Villmarksmessen Bardu 16.06.2018 Børsemakerens EK Arkas NO37812/17 Exc.JK 1.JKK 
Nord Trøndelag 08.07.2018 Børsemakerens EK Freyja NO37816/17 VG.UK 2.UKK 
Nord Trøndelag 08.07.2018 Børsemakerens EK Japp NO37813/17 G.JK 
Fellesutstillingen Midt-Norge 17.11.2018 Børsemakerens EK Kasper NO37814/17 VG.BK 2.BKK 
Nord Trøndelag 08.07.2018 Børsemakerens EK Kasper NO37814/17 VG.BK 
Trondheim 26.05.2018 Børsemakerens EK Kasper NO37814/17 G.JK 
Hattfjelldal V/Fjellfolketshus 27.05.2018 CL Bella NO38707/16 VG.AK 2.AKK 
Nord Trøndelag 08.07.2018 CL Kalla NO38705/16 Exc.BK 1.BKK CK R.CERT 4.BHK 
Tromsø 01.09.2018 CL Kalla NO38705/16 Exc.BK 2.BKK CK R.CERT 2.BHK 
Trondheim 30.06.2018 CL Kalla NO38705/16 Exc.BK 1.BKK CK CERT CACIB 1.BHK BIR 
Villmarksmessen Bardu 16.06.2018 CL Kalla NO38705/16 Exc.BK 2.BKK 
Nord Trøndelag 08.07.2018 Coco Du Vallon De La Rigaude LOF249156 Exc.VTK 1.VTKK CK 3.BHK 
Elverum 11.08.2018 Creme Cracker’s Mika SE38443/2016 VG.BK 1.BKK 
Fellesutstillingen Midt-Norge 17.11.2018 Creme Cracker’s Mika SE38443/2016 G.BK 
Motangen- Sørum 05.05.2018 Diva NO38867/17 VG.JK 
Motangen- Sørum 05.05.2018 Easy Ayla NO30007/17 Exc.JK 
Lillestrøm 17.11.2018 Ella frå Sylvhødn NO32287/18 VG.JK 3.JKK 
Hvaltjern 26.05.2018 Emma Beatrix NO30010/17 VG.UK 1.UKK 
Lillestrøm 17.11.2018 Emma Beatrix NO30010/17 Exc.BK 3.BKK 
Motangen- Sørum 05.05.2018 Emma Beatrix NO30010/17 VG.BK 2.BKK 
Kvalsund Flerbrukshall 13.05.2018 Enzo Ferrari av SÁRÁHKKÁ NO42435/14 S.BK 
Motangen- Sørum 05.05.2018 Evita Chablis NO44972/11 S.AK 
Bergen 07.04.2018 First NO52390/17 G.JK 
Bø – Nordic 17.02.2018 First NO52390/17 VG.JK 1.JKK 
Nord Trøndelag 08.07.2018 Fjellsmellas AC Blåmann Asterix NO53592/17 VG.JK 1.JKK 
Alta 09.06.2018 Fågel Av Sáráhkká NO46971/15 Exc.BK 2.BKK 
Villmarksmessen Bardu 16.06.2018 Geilane’s Jaro NO33494/17 VG.JK 2.JKK 
Motangen- Sørum 05.05.2018 Geilane’s J-Frigg NO33498/17 VG.JK 
Fauske 04.08.2018 Glede av Sáráhkká NO34101/16 G.BK 
Harstad 06.10.2018 Glede av Sáráhkká NO34101/16 Exc.BK 1.BKK 
Savalen 21.07.2018 Glede av Sáráhkká NO34101/16 Exc.BK 1.BKK 
Villmarksmessen Bardu 16.06.2018 Glede av Sáráhkká NO34101/16 Exc.AK 1.AKK CK CERT 1.BHK BIM 
Bestemorenga 02.06.2018 Glomfjellets Ft Tarzan NO53175/14 VG.BK 2.BKK 
Bestemorenga, Bodø 23.06.2018 Glomfjellets Ft Tarzan NO53175/14 G.BK 
Hadeland Glassverk, Jevnaker 10.05.2018 Gribskoven’s Ronja DK16175/2015 Exc.BK 2.BKK 
Rogaland 10.06.2018 Havredalen’s Caesar NO59206/09 Exc.VTK 1.VTKK CK CERT 1.BHK BIR 
Alta 09.06.2018 Hilja av Sáráhkká NO33454/17 G.UK 
Støren Idrettspark 10.05.2018 Ho Vira av Sáráhkká NO33452/17 VG.JK 1.JKK 
Bergen 07.04.2018 Holmevass Frost NO34260/14 Exc.AK 1.AKK 
Bestemorenga, Bodø 23.06.2018 Høghalsens Ca Kvitkrull NO43827/11 G.AK 
Nord Trøndelag 08.07.2018 Indi De Fresnel LOF7BRET279194/0 Exc.BK 2.BKK CK 
Lillestrøm 17.11.2018 Ipanema Du Bois De Sains LOF7BRET280387/0 Exc.BK 2.BKK CK R.CERT 
Alta 09.06.2018 Ismenningens B-caza NO30930/12 Exc.BK 1.BKK CK CERT 1.BHK BIR 
Kirkenes 23.06.2018 Ismenningens B-caza NO30930/12 Exc.CHK 1.CHKK CK 1.BHK BIM 
Kvalsund Flerbrukshall 13.05.2018 Ismenningens B-caza NO30930/12 Exc.BK 2.BKK 
Nord Trøndelag 08.07.2018 Ismenningens B-caza NO30930/12 Exc.CHK 1.CHKK CK 
Tromsø 17.06.2018 Ismenningens B-caza NO30930/12 Exc.BK 1.BKK 
Villmarksmessen Bardu 16.06.2018 Ismenningens B-caza NO30930/12 Exc.BK 1.BKK CK R.CERT 2.BHK 
Fellesutstillingen Midt-Norge 17.11.2018 Ismenningens E- Karma NO45005/16 Exc.BK 1.BKK CK CERT 1.BHK BIM 
Stiklestad 09.06.2018 Ismenningens E- Karma NO45005/16 Exc.AK 1.AKK CK 1.BHK BIM 
Bergensområdet 26.05.2018 JB Billie NO39314/15 VG.BK 3.BKK 
Bø – Nordic 17.02.2018 Jenny I Du Petit Odon LOF7BRET282318/0 Exc.BK 1.BKK CK CERT CACIB 1.BHK BIR 
Lillehammer 18.08.2018 Jenny I Du Petit Odon LOF7BRET282318/0 Exc.BK 2.BKK 
Lillestrøm 16.11.2018 Jenny I Du Petit Odon LOF7BRET282318/0 Exc.BK 3.BKK 
Lillestrøm 17.11.2018 Jenny I Du Petit Odon LOF7BRET282318/0 Exc.BK 4.BKK 
Nord Trøndelag 08.07.2018 Jenny I Du Petit Odon LOF7BRET282318/0 Exc.BK 
Kirkenes 23.06.2018 Jerpsetra’s B – OD NO52167/17 VG.JK 2.JKK 
Lillestrøm 16.11.2018 Jokvanto’s Kajsa NO33203/18 Exc.JK 3.JKK 
Lillestrøm 17.11.2018 Jokvanto’s Kajsa NO33203/18 Exc.JK 2.JKK CK 4.BHK 
Harstad 06.10.2018 Jokvanto’s Skaidi NO33205/18 VG.JK 1.JKK 
Hadeland Glassverk, Jevnaker 10.05.2018 Kamvatnet’s Bella NO34012/15 Exc.BK 1.BKK CK CERT 2.BHK 
Lillestrøm 16.11.2018 Kamvatnet’s Bella NO34012/15 Exc.BK 1.BKK CK CERT CACIB 2.BHK 
Lillestrøm 17.11.2018 Kamvatnet’s Bella NO34012/15 VG.BK 
Støren Idrettspark 10.05.2018 Kamvatnet’s Famous Grouse NO59758/09 Exc.VTK 1.VTKK CK 1.BHK BIM 
Fellesutstillingen Midt-Norge 17.11.2018 Kamvatnet’s Fant NO51071/16 Exc.BK 1.BKK CK CERT 2.BHK 
Trondheim 26.05.2018 Kamvatnet’s Fant NO51071/16 Exc.UK 1.UKK CK 1.BHK BIR 
Motangen- Sørum 05.05.2018 Kamvatnet’s To Valium NO51072/16 Exc.UK 1.UKK 
Elverum 11.08.2018 Klara NO41836/16 G.AK 
Støren Idrettspark 10.05.2018 Koda NO41061/17 Exc.JK 1.JKK 
Tromsø 16.06.2018 Kruttønna’s Cuda NO37093/16 Exc.BK 1.BKK CK CERT 1.BHK BIR 
Tromsø 17.06.2018 Kruttønna’s Cuda NO37093/16 Exc.BK 2.BKK 
Tromsø 01.09.2018 Kruttønna’s Cuda NO37093/16 Exc.BK 1.BKK CK CERT 1.BHK BIR 
Namsos 12.05.2018 Kruttåsen’s L Lago NO47467/15 VG.BK 1.BKK 
Nøtterøy Videregående Skole 17.06.2018 Lightspeed Lizzie av VALHALL NO47598/15 VG.BK 1.BKK 
Sande I Vestfold 27.05.2018 Lightspeed Lizzie av VALHALL NO47598/15 Exc.BK 1.BKK CK CERT 1.BHK BIR 
Skien 28.04.2018 Lightspeed Lizzie av VALHALL NO47598/15 VG.BK 1.BKK 
Elverum 11.08.2018 Lill-Gemons Tinka SE20571/2016 Exc.AK 1.AKK CK 1.BHK BIR 
Savalen 21.07.2018 Lill-Gemons Tinka SE20571/2016 Exc.AK 1.AKK CK 1.BHK BIR 
Støren Idrettspark 10.05.2018 Lill-Gemons Tinka SE20571/2016 Exc.AK 1.AKK 
Raufoss 28.01.2018 Lill-Gemons Ynwa’s T’ekko SE20570/2016 VG.BK 1.BKK 
Fellesutstillingen Midt-Norge 17.11.2018 Litjåsen’s Nikki NO43089/16 Exc.CHK 1.CHKK CK 1.BHK BIR 
Hommelvik 28.04.2018 Litjåsen’s Nikki NO43089/16 Exc.BK 1.BKK CK 1.BHK BIR 
Nord Trøndelag 08.07.2018 Litjåsen’s Nikki NO43089/16 Exc.BK 3.BKK CK 4.BHK 
Støren Idrettspark 10.05.2018 Litjåsen’s Nikki NO43089/16 Exc.BK 1.BKK CK 1.BHK BIR 
Trondheim 26.05.2018 Litjåsen’s Nikki NO43089/16 Exc.BK 1.BKK CK 2.BHK 
Trondheim 30.06.2018 Litjåsen’s Nikki NO43089/16 Exc.BK 1.BKK CK CACIB 1.BHK BIM 
Fellesutstillingen Midt-Norge 17.11.2018 Litjåsen’s Nora NO43091/16 VG.BK 3.BKK 
Nord Trøndelag 08.07.2018 Litjåsen’s Ny-co-pilot NO43092/16 VG.BK 
Sarpsborg 10.06.2018 Luna NO38212/11 VG.AK 1.AKK 
Bergen 27.05.2018 Midtfjellets H Multe NO56261/16 Exc.BK 1.BKK CK 1.BHK BIM 
Bergensområdet 26.05.2018 Midtfjellets H Multe NO56261/16 VG.BK 4.BKK 
Hadeland Glassverk, Jevnaker 10.05.2018 Miro NO53807/15 Exc.AK 1.AKK 
Lillehammer 18.08.2018 Miss Aisha NO44701/17 G.UK 
Motangen- Sørum 05.05.2018 Miss Aisha NO44701/17 G.JK 
Motangen- Sørum 05.05.2018 MT Aira NO44891/16 S.AK 
Bestemorenga 02.06.2018 MT Storm NO44886/16 Exc.AK 1.AKK 
Bestemorenga, Bodø 23.06.2018 MT Storm NO44886/16 Exc.BK 1.BKK CK CERT 1.BHK BIR 
Sarpsborg 10.06.2018 Neptune des BoIS de Gland SE55175/2017 Exc.BK 1.BKK CK CERT 1.BHK BIR 
Sarpsborg 10.06.2018 Nike des BoIS de Glad SE55904/2017 Exc.AK 1.AKK 
Hadeland Glassverk, Jevnaker 10.05.2018 Noelle NO44703/17 Exc.JK 1.JKK CK 1.BHK BIR 
Lillestrøm 16.11.2018 Noelle NO44703/17 Exc.BK 2.BKK 
Lillestrøm 17.11.2018 Noelle NO44703/17 Exc.BK 1.BKK CK CERT CACIB 3.BHK 
Melsomvik 02.06.2018 Noelle NO44703/17 Exc.JK 1.JKK CK CACIB 2.BHK 
Motangen- Sørum 05.05.2018 Noelle NO44703/17 Exc.JK 1.JKK CK 2.BHK 
Kvalsund Flerbrukshall 13.05.2018 Nuolikurun Ande FI32918/16 Exc.BK 1.BKK 
Motangen- Sørum 05.05.2018 Opphaugen’s Kamille NO41415/15 Exc.BK 1.BKK 
Tromsø 16.06.2018 Orreskogen’s Bri NO45958/15 VG.BK 2.BKK 
Nord Trøndelag 08.07.2018 Orreskogen’s Mini NO45955/15 Exc.BK 
Tromsø 16.06.2018 Orreskogen’s Mini NO45955/15 VG.BK 1.BKK 
Tromsø 17.06.2018 Orreskogen’s Mini NO45955/15 VG.BK 1.BKK 
Tromsø 01.09.2018 Orreskogen’s Mini NO45955/15 Exc.BK 1.BKK CK CERT 1.BHK BIM 
Villmarksmessen Bardu 16.06.2018 Orreskogen’s Mini NO45955/15 Exc.BK 1.BKK CK CERT 1.BHK BIR 
Fellesutstillingen Midt-Norge 17.11.2018 Orreskogen’s Otium NO36045/17 Exc.AK 1.AKK 
Nord Trøndelag 08.07.2018 Orreskogen’s Ray NO45953/15 Exc.BK 4.BKK 
Stiklestad 09.06.2018 Orreskogen’s Ray NO45953/15 Exc.BK 1.BKK CK CERT 1.BHK BIR 
Hvaltjern 26.05.2018 Orreskogen’s Scala NO37234/15 G.BK 
Raufoss 28.01.2018 Orreskogen’s Willy NO36043/17 VG.JK 1.JKK 
Kvalsund Flerbrukshall 13.05.2018 POLLISTAS Lille skarpe NO56307/13 Exc.BK 1.BKK CK CERT 1.BHK BIM 
Tromsø 17.06.2018 POLLISTAS Lille skarpe NO56307/13 VG.BK 4.BKK 
Kirkenes 23.06.2018 Pollistas Yvon Mau 13691/07 VG.VTK 2.VTKK 
Nord Trøndelag 08.07.2018 Pt Hårek NO46996/12 Exc.BK 1.BKK CK 1.BHK BIM 
Hvaltjern 26.05.2018 Rakkelhanan’s A Spørra NO46793/15 VG.BK 1.BKK 
Motangen- Sørum 05.05.2018 Rakkelhanan’s A Spørra NO46793/15 G.BK 
Hvaltjern 26.05.2018 Rakkelhanan’s B Gunnar NO45780/16 Exc.BK 1.BKK CK CERT 1.BHK BIM 
Motangen- Sørum 05.05.2018 Rakkelhanan’s B Gunnar NO45780/16 Exc.BK 3.BKK 
Raufoss 28.01.2018 Rakkelhanan’s B Gunnar NO45780/16 VG.BK 2.BKK 
Varpe Fk 09.06.2018 Rakkelhanan’s B Gunnar NO45780/16 G.BK 
Lillestrøm 16.11.2018 Rakkelhanan’s C-Slappa NO31385/18 VG.JK 4.JKK 
Lillestrøm 16.11.2018 Rakkelhanan’s C-Stjerna NO31386/18 Exc.JK 2.JKK 
Sarpsborg 10.06.2018 Red Garlic’s Evergood Chasseur SE43582/2015 Exc.BK 1.BKK 
Bestemorenga 02.06.2018 Red Garlic’s Expresso SE43578/2015 G.AK 
Stokmarknes 26.05.2018 Reisavannet’s CS-Tyra NO55337/15 Exc.BK 3.BKK 
Nord Trøndelag 08.07.2018 Reisavannet’s D-trine 01690/08 Exc.VTK 2.VTKK CK 
Bestemorenga 02.06.2018 Reisavannet’s Ja-theo NO33600/10 Exc.VTK 1.VTKK 
Namsos 12.05.2018 Ripkullens Raja SE52527/2013 Exc.BK 1.BKK CK CERT 1.BHK BIR 
Bergensområdet 26.05.2018 Ronja NO31235/17 S.UK 
Stiklestad 09.06.2018 Rypkleppens D Drekkes Tequila NO38254/12 VG.BK 1.BKK 
Nord Trøndelag 08.07.2018 Rypkleppens E Tita NO41460/15 Exc.AK 1.AKK CK CERT 1.BHK BIR 
Nord Trøndelag 08.07.2018 Rypkleppens F IPA Birdie Num Num NO52421/16 Exc.AK 2.AKK 
Alta 09.06.2018 Rypleja’s Falk NO36339/17 VG.JK 1.JKK 
Kvalsund Flerbrukshall 13.05.2018 Rypleja’s Falk NO36339/17 Exc.JK 1.JKK CK 1.BHK BIR 
Tromsø 17.06.2018 Rypleja’s Falk NO36339/17 VG.JK 3.JKK 
Tromsø 17.06.2018 Rypleja’s Ice NO36342/17 VG.JK 1.JKK 
Tromsø 17.06.2018 Rypleja’s Lago NO36340/17 VG.JK 2.JKK 
Hommelvik 28.04.2018 Rypleja’s Mia NO36335/17 VG.JK 1.JKK 
Nord Trøndelag 08.07.2018 Rypleja’s Mia NO36335/17 Exc.UK 1.UKK 
Stiklestad 09.06.2018 Rypleja’s Mia NO36335/17 VG.JK 1.JKK 
Alta 09.06.2018 Rypleja’s Tarha NO36341/17 VG.JK 1.JKK 
Kirkenes 23.06.2018 Rypleja’s Tarha NO36341/17 VG.JK 1.JKK 
Kvalsund Flerbrukshall 13.05.2018 Rypleja’s Tarha NO36341/17 VG.JK 1.JKK 
Nord Trøndelag 08.07.2018 Rypleja’s Tarha NO36341/17 G.UK 
Tromsø 17.06.2018 Rypleja’s Tarha NO36341/17 VG.JK 2.JKK 
Villmarksmessen Bardu 16.06.2018 Rypleja’s Tarha NO36341/17 Exc.JK 1.JKK 
Kirkenes 23.06.2018 Rypleja’s Zico NO36337/17 Exc.JK 1.JKK CK 1.BHK BIR 
Tromsø 17.06.2018 Rypleja’s Zico NO36337/17 Exc.JK 1.JKK CK 1.BHK BIR 
Bestemorenga 02.06.2018 Råsokhøgdas Cinco NO52660/16 Exc.UK 1.UKK 
Raufoss 28.01.2018 Råsokhøgdas Piaf NO52664/16 Exc.AK 1.AKK 
Bergensområdet 26.05.2018 Råsokhøgdas Ronja NO49731/15 VG.AK 1.AKK 
Elverum 11.08.2018 Saliha JR718958EB VG.AK 2.AKK 
Fauske 04.08.2018 Saliha JR718958EB Exc.AK 1.AKK CK CACIB 1.BHK BIR 
Nøtterøy Videregående Skole 17.06.2018 Saliha JR718958EB Exc.AK 1.AKK 
Ålesund – Nordic Dog Show 05.05.2018 Saliha JR718958EB  
Bø – Nordic 17.02.2018 Sienna NO52386/17 VG.JK 1.JKK 
Stokmarknes 26.05.2018 Skletthøgdas Lita NO40595/17 KIP 
Fellesutstillingen Midt-Norge 17.11.2018 Skletthøgdas Sprocket NO40593/17 VG.UK 1.UKK 
Hommelvik 28.04.2018 Skletthøgdas Sprocket NO40593/17 VG.JK 1.JKK 
Stiklestad 09.06.2018 Skletthøgdas Sprocket NO40593/17 VG.JK 1.JKK 
Trondheim 26.05.2018 Skletthøgdas Sprocket NO40593/17 KIP 
Bestemorenga, Bodø 23.06.2018 Smetop’s Tinka NO37770/17 VG.JK 1.JKK 
Leirfjord 08.07.2018 Solfallias EA NEO NO43692/17 VG.JK 1.JKK 
Mangholmheia 24.06.2018 Solfallias EA NEO NO43692/17 G.JK 
Motangen- Sørum 05.05.2018 Solfallias EA NYNNE NUTELLA NO43693/17 G.JK 
Nord Trøndelag 08.07.2018 Solfallias EA NYNNE NUTELLA NO43693/17 Exc.JK 1.JKK CK 2.BHK 
Motangen- Sørum 05.05.2018 Stallogaisa’s AT Qookie NO43150/16 VG.AK 2.AKK 
Nord Trøndelag 08.07.2018 Steggkjerret’s B-Luna NO47955/16 VG.AK 3.AKK 
Namsos 12.05.2018 Steggkjerret’s Fenris NO36884/15 Exc.AK 1.AKK 
Nord Trøndelag 08.07.2018 Steggkjerret’s Fenris NO36884/15 G.AK 
Nord Trøndelag 08.07.2018 Storbakken’s Ft Ellie NO42276/13 G.BK 
Bestemorenga 02.06.2018 Stråmyran’s Teodor NO31292/15 VG.BK 1.BKK 
Bestemorenga, Bodø 23.06.2018 Stråmyran’s Teodor NO31292/15 Exc.BK 2.BKK CK R.CERT 2.BHK 
Fauske 04.08.2018 Stråmyran’s Teodor NO31292/15 G.BK 
Mangholmheia 24.06.2018 Stråmyran’s Teodor NO31292/15 VG.BK 1.BKK 
Rogaland 10.06.2018 Suhlegan Niusha SE31201/2016 VG.BK 1.BKK 
Alta 09.06.2018 Suhlegan Obelix SE34114/2016 Exc.BK 1.BKK CK CERT 1.BHK BIM 
Motangen- Sørum 05.05.2018 Suhlegan Obelix SE34114/2016 Exc.BK 1.BKK CK CERT 1.BHK BIM 
Nord Trøndelag 08.07.2018 Suhlegan Obelix SE34114/2016 Exc.BK 2.BKK CK 2.BHK 
Savalen 21.07.2018 Suhlegan O’Kira SE34113/2016 VG.AK 2.AKK 
Stokmarknes 26.05.2018 Suhlegan O’Maze SE34112/2016 Exc.BK 2.BKK 
Bestemorenga 02.06.2018 Suhlegan P’Ivi SE17022/2017 Exc.JK 2.JKK 
Lillestrøm 16.11.2018 Svarte-Maya frå Sylvhødn NO32288/18 Exc.JK 1.JKK CK 3.BHK 
Lillestrøm 17.11.2018 Svarte-Maya frå Sylvhødn NO32288/18 Exc.JK 1.JKK CK 2.BHK 
Fellesutstillingen Midt-Norge 17.11.2018 Synnermoen’s Aya NO53016/13 Exc.BK 2.BKK 
Stiklestad 09.06.2018 Sætertunets Duchess Zenta 05685/08 G.VTK 
Hvaltjern 26.05.2018 Tara De Casa Ato LOE2358012 VG.JK 1.JKK 
Lillestrøm 17.11.2018 Tara De Casa Ato LOE2358012 Exc.UK 1.UKK 
Motangen- Sørum 05.05.2018 Tara De Casa Ato LOE2358012 Exc.JK 4.JKK 
Støren Idrettspark 10.05.2018 Tento NO48059/17 G.JK 
Nord Trøndelag 08.07.2018 Tiellas CK Axa SE17436/2013 Exc.BK 
Nord Trøndelag 08.07.2018 Tiellas Ki Dyra Duracell SE39628/2015 Exc.BK 
Nord Trøndelag 08.07.2018 Tilleråsen’s Pia NO43549/11 VG.BK 
Lillestrøm 16.11.2018 Timór Mon Ami frå Sylvhødn NO32291/18 Exc.JK 1.JKK 
Lillestrøm 17.11.2018 Timór Mon Ami frå Sylvhødn NO32291/18 Exc.JK 1.JKK CK 1.BHK BIM 
Bestemorenga 02.06.2018 Tinderypen’s Chief NO45837/17 G.JK 
Bestemorenga 02.06.2018 Tinderypen’s Cindy NO45830/17 Exc.JK 1.JKK CK 1.BHK BIR 
Tromsø 01.09.2018 Tinderypen’s Dima NO56302/17 G.JK 
Fauske 04.08.2018 Tinderypen’s Iris NO44102/14 Exc.CHK 1.CHKK CK CACIB 2.BHK 
Bergensområdet 26.05.2018 Tinderypen’s Minnie NO44100/14 Exc.BK 2.BKK 
Motangen- Sørum 05.05.2018 Tjetterskarets Cv Silva NO31597/13 VG.AK 3.AKK 
Hattfjelldal V/Fjellfolketshus 27.05.2018 Tjetterskarets NV Marit NO53284/16 Exc.UK 1.UKK CK 3.BHK 
Tromsø 16.06.2018 Tjetterskarets NV Raya NO53285/16  
Tromsø 17.06.2018 Tjetterskarets NV Raya NO53285/16 G.AK 
Stokmarknes 26.05.2018 Tjetterskarets Sv Zako NO45433/15 Exc.BK 1.BKK CK CERT 1.BHK BIR 
Villmarksmessen Bardu 16.06.2018 Tjetterskarets Sv Zako NO45433/15 Exc.BK 2.BKK 
Motangen- Sørum 05.05.2018 Trico NO55451/15 G.AK 
Skien 28.04.2018 Trico NO55451/15 Exc.AK 1.AKK CK 1.BHK BIM 
Villmarksmessen Bardu 16.06.2018 Tromsørypa’s TS Frigg NO34847/16 Exc.AK 1.AKK 
Motangen- Sørum 05.05.2018 Tromsørypa’s TS Mille NO34853/16 G.AK 
Hadeland Glassverk, Jevnaker 10.05.2018 Tufteskogens Frøya NO37200/17 VG.JK 2.JKK 
Bergen 27.05.2018 Tømmergota’s B Bella NO32749/17 VG.UK 1.UKK 
Bergensområdet 26.05.2018 Tømmergota’s B Bella NO32749/17 G.AK 
Ørskogfjellet 05.05.2018 Tømmergota’s B Lakris NO32746/17 G.JK 
Namsos 12.05.2018 Ufsekneikas Tundra NO39430/17 G.JK 
Bergen 27.05.2018 Ulrikke NO48055/17 Exc.JK 1.JKK 
Bergensområdet 26.05.2018 Ulrikke NO48055/17 VG.JK 1.JKK 
Villmarksmessen Bardu 16.06.2018 Vakkuniva- Tarzans T/R Tindra SE53267/2011 Exc.CHK 1.CHKK CK 3.BHK 
Tromsø 17.06.2018 Vakkuniva-Tarzan:s TS Yatsy SE34712/2014 VG.AK 1.AKK 
Villmarksmessen Bardu 16.06.2018 Vakkuniva-Tarzans T/S Tara SE34715/2014 VG.BK 3.BKK 
Kristiansand 17.03.2018 Vanity Adrinne NO38449/17 Exc.JK 1.JKK 
Motangen- Sørum 05.05.2018 Vanity Adrinne NO38449/17 Exc.JK 2.JKK CK CERT 3.BHK 
Sarpsborg 10.06.2018 Vanity Adrinne NO38449/17 Exc.JK 1.JKK 
Trondheim 30.06.2018 Vanity Adrinne NO38449/17 Exc.JK 1.JKK 
Motangen- Sørum 05.05.2018 Vanity Bastien NO48801/17 G.JK 
Nøtterøy Videregående Skole 17.06.2018 Vanity Bastien NO48801/17 Exc.JK 1.JKK 
Sarpsborg 10.06.2018 Vanity Bastien NO48801/17 Exc.JK 1.JKK 
Skien 28.04.2018 Vanity Bastien NO48801/17 Exc.JK 1.JKK 
Lillehammer 18.08.2018 Vanity Pauline NO44104/13 Exc.BK 1.BKK CK CACIB 1.BHK BIR 
Lillestrøm 16.11.2018 Vanity Pauline NO44104/13 Exc.AK 1.AKK CK CACIB 1.BHK BIR 
Lillestrøm 17.11.2018 Vanity Pauline NO44104/13 Exc.AK 1.AKK CK CACIB 1.BHK BIR 
Melsomvik 02.06.2018 Vanity Pauline NO44104/13 Exc.BK 1.BKK CK CACIB 1.BHK BIR 
Bergen 27.05.2018 Vanity Qatar NO44110/13 Exc.AK 1.AKK CK 1.BHK BIR 
Bergensområdet 26.05.2018 Vanity Qatar NO44110/13 Exc.AK 1.AKK CK 1.BHK BIM 
Lillestrøm 16.11.2018 Vanity Quasi NO44114/13 Exc.AK 2.AKK 
Lillestrøm 17.11.2018 Vanity Quasi NO44114/13 VG.AK 2.AKK 
Motangen- Sørum 05.05.2018 Vanity Soleil NO50312/14 Exc.CHK 1.CHKK CK 1.BHK BIR 
Hamresanden 27.05.2018 Vanity Therese NO42307/15 Exc.AK 1.AKK CK 1.BHK BIR 
Hadeland Glassverk, Jevnaker 10.05.2018 Vanity Victor NO55774/15 Exc.BK 1.BKK CK CERT 1.BHK BIM 
Kongsvinger 06.05.2018 Vanity Victor NO55774/15 Exc.BK 1.BKK CK CERT 1.BHK BIR 
Kristiansand 17.03.2018 Vanity Victor NO55774/15 Exc.BK 1.BKK CK CERT CACIB 1.BHK BIR 
Melsomvik 02.06.2018 Vanity Victor NO55774/15 Exc.BK 1.BKK CK CACIB 1.BHK BIM 
Motangen- Sørum 05.05.2018 Vanity Victor NO55774/15 Exc.BK 2.BKK 
Raufoss 28.01.2018 Vanity Victor NO55774/15 Exc.BK 1.BKK 
Fauske 04.08.2018 Van’t Passant Heart Of Chelsea FI53495/12 VG.BK 1.BKK 
Mangholmheia 24.06.2018 Van’t Passant Heart Of Chelsea FI53495/12 Exc.BK 1.BKK CK CERT 1.BHK BIR 
Nord Trøndelag 08.07.2018 Van’t Passant Heart Of Chelsea FI53495/12 Exc.BK 4.BKK CK 
Skien 28.04.2018 Vestbygdas Chanty NO54720/12 Exc.AK 1.AKK CK 1.BHK BIR 
Raufoss 28.01.2018 Vestre Demmas Sprite NO46184/16 VG.UK 1.UKK 
Lillestrøm 16.11.2018 Vestre Demmas Teodor NO46183/16 Exc.BK 1.BKK CK CERT CACIB 1.BHK BIM 
Lillestrøm 17.11.2018 Vestre Demmas Teodor NO46183/16 Exc.BK 1.BKK CK CERT CACIB 2.BHK 
Stokmarknes 26.05.2018 Vinterfjellets Bk Kurta NO41912/15 Exc.BK 1.BKK CK CERT 1.BHK BIM 
Tromsø 16.06.2018 Vinterfjellets Bk Kurta NO41912/15 VG.BK 3.BKK 
Tromsø 17.06.2018 Vinterfjellets Bk Kurta NO41912/15 VG.BK 3.BKK 
Nord Trøndelag 08.07.2018 Vinterfjellets Sør Alex NO45999/12 Exc.CHK 1.CHKK CK 
Rogaland 15.09.2018 Zelda NO35521/14 G.AK 

 

 

 

 

Arrangør Navn Foreldre Regnr E/F/H Premie
Juniorklasse Juniorklasse Juniorklasse Juniorklasse Juniorklasse Juniorklasse
Midt-Troms fuglehundklubb Geilane’s Jaro Brekkesagas Blackbird – Geilane’s H-frøya  NO33494/17  Kay Johnsen  Very Good, JK 2.JKK 
Randsfjord fuglehundklubb  Noelle Cyclone De L’ardour – Vanity Mille  NO44703/17 Milla Stav Nilsen Excellent 1. BTK/BHK, BIR, CK
NBK Noelle Cyclone De L’ardour – Vanity Mille  NO44703/17 Milla Stav Nilsen Excellent 2. BTK/BHK, CK
NKK  Noelle Cyclone De L’ardour – Vanity Mille  NO44703/17 Milla Stav Nilsen Excellent 2. BTK/BHK, CK
SKK Noelle Cyclone De L’ardour – Vanity Mille  NO44703/17 Milla Stav Nilsen Excellent 2. BTK/BHK, CK
SVJFF  Jerpsetra’s B – OD Sa Traste  – Holmevass D Gyda  NO52167/17 Eva Gabrielsen  Very Good 
Bruksklasse Bruksklasse Bruksklasse Bruksklasse Bruksklasse Bruksklasse
Hattfjeldal JFF  Bekkaurens Eira Bekkauren’s Mailo – U S Cali NO37988/14  Trygve Nordås Excellent, 2. BTK/BHK, CK, CERT 
Alstahaug Jeger Og Fiske Forrening  Bekkaurens Eira Bekkauren’s Mailo – U S Cali NO37988/14  Trygve Nordås Excellent, 1. BTK/BHK, BIR,CK, CERT 
NKK  Jenny I Du Petit Odon  D’gi De La Plume Picarde – Fan Du Petit Odon LOF7BRET282318/0  Britt Halvorsen Excellent 
NKK  Jenny I Du Petit Odon  D’gi De La Plume Picarde – Fan Du Petit Odon LOF7BRET282318/0  Britt Halvorsen Excellent, 1. BTK/BHK, BIR, CK, Nordisk CERT 
Malvik Jff Litjåsen`s Nikki Tinderypen’s Odin – Litjåsen’s Rikke NO43089/16 Ann-Kaetrin Handberg Excellent, 1. BTK/BHK, BIR, CK
Malvik Jff Litjåsen`s Nikki Tinderypen’s Odin – Litjåsen’s Rikke NO43089/16 Ann-Kaetrin Handberg Excellent, 4. BTK/BHK BIR, CK
Nordenfjeldske Fuglehundklub  Litjåsen`s Nikki  Tinderypen’s Odin – Litjåsen’s Rikke NO43089/16 Ann-Kaetrin Handberg Excellent, 2. BTK/BHK, CK
NKK Trondheim Litjåsen`s Nikki  Tinderypen’s Odin – Litjåsen’s Rikke NO43089/16 Ann-Kaetrin Handberg Excellent, 1. BTK/BHK, BIM, CK, CACIB
NBK av.d Nord Trønderlag Litjåsen`s Nikki  Tinderypen’s Odin – Litjåsen’s Rikke NO43089/16 Ann-Kaetrin Handberg Excellent, 4. BTK/BHK 
Värmlands Kennelklubb  Vanity Pauline Cyrano De Saint Lubin – Bølhøgda’s Fara NO44104/13 Janne Gregersen  Excellent, 1. BTK/BHK, BIR, CK, Nordisk CERT 
NKK  Vanity Pauline Cyrano De Saint Lubin – Bølhøgda’s Fara NO44104/13 Janne Gregersen  Excellent, 1. BTK/BHK, BIG, CK,  CACIB
Randsfjordbanen fuglehund klubb Kamvatnet’s Bella Max Odin – Kamvatnet’s Aqua Vita NO34012/15 Andre Fleskheller  Excellent, 2. BTK/BHK, CK, CERT 
NKK DOGS4LL  Kamvatnet’s Bella Max Odin – Kamvatnet’s Aqua Vita No34012/15  Andre Fleskheller  Excellent, 2. BTK/BHK, CK, res. Nordic CERT 
Tromsø Hundeklubb  Kruttønna’s Cuda  Reisavannet’s Ja-kaos – Theia NO37093/16  Freddy Lillevik  Excellent, 1. BTK/BHK, BIR, 2.BIG, CK, CERT
Rana JFF  Van’t passant Heart of Chelsea  Vulcain De Saint Lubin – Bonnee Des Plaines Dauxeenes FI53495/12 Randi Mathisen Excellent 1. BTK/BHK, BIR, CK, CERT
Randsfjord fuglehundklubb Vanity Victor  Grus Des Sources Claires  – Vanity Oceane NO55774/15 Milla Stav Nilsen  
NBK Vanity Victor  Grus Des Sources Claires  – Vanity Oceane NO55774/15 Milla Stav Nilsen Excellent
Kongsvinger JFF Vanity Victor  Grus Des Sources Claires  – Vanity Oceane NO55774/15 Milla Stav Nilsen Excellent 1. BTK/BHK, BIR, CK, CERT
NKK  Vanity Victor  Grus Des Sources Claires  – Vanity Oceane NO55774/15 Milla Stav Nilsen Excellent 1. BTK/BHK, BIR, CK, CERT, CACIB
Heddopp Vanity Victor Grus Des Sources Claires  – Vanity Oceane NO55774/15 Milla Stav Nilsen Excellent 
NKK  Vanity Victor Grus Des Sources Claires  – Vanity Oceane NO55774/15 Milla Stav Nilsen Excellent 1. BTK/BHK, BIM,CK,  Nordisk CERT
SKK Vanity Victor Grus Des Sources Claires  – Vanity Oceane NO55774/15 Milla Stav Nilsen Excellent 1. BTK/BHK, BIM, CK, Nordisk CERT
SKK Vanity Victor Grus Des Sources Claires  – Vanity Oceane NO55774/15 Milla Stav Nilsen Excellent 1. BTK/BHK, BIR, CK, CERT
NKK Lillestrøm/Dogs4All Vestre Demmas Teodor Omasvarre’s aj Orion – Tulla  NO46183/16 Trond Guttormsen/Britt Halvorsen Excellent 1. BTK/BHK, BIM, CK, CERT, Nordisk CERT
NKK Lillestrøm/Dogs4All Vestre Demmas Teodor Omasvarre’s aj Orion – Tulla  NO46183/16 Trond Guttormsen/Britt Halvorsen Excellent 2. BTK/BHK,CK, CACIB
Fellesutstillingen midt-Norge Kamvatnet’s Fant  Felix – Kamvatnet’s Hipp Hurra  NO51071/16  Rune Eli Excellent, 2. BTK/BHK, CK, CERT 
Salten Fuglehundklubb NUCH Bekkaurens EIRA  Bekkauren’s Mailo – U S Cali  NO37988/14  Trygve Nordås  Excellent,  1. BTK/BHK 
RJFF  NUCH Bekkaurens EIRA  Bekkauren’s Mailo – U S Cali  NO37988/14  Trygve Nordås  Very Good, 2. BTK/BHK 
Motangen Sørum Suhlegan Obelix Orreskogen’s B-røm – Suhlegan Felicia Försvann  SE34114/2016 Gunnar Guttormsen Excellent, 1. BTK/BHK, BIM, CK, CERT
Landstreffet NBK Suhlegan Obelix Orreskogen’s B-røm – Suhlegan Felicia Försvann  SE34114/2016 Gunnar Guttormsen Excellent,  2. BTK/BHK 
Vest Finnmark FK  Suhlegan Obelix Orreskogen’s B-røm – Suhlegan Felicia Försvann  SE34114/2016 Gunnar Guttormsen Excellent, 1. BTK/BHK, BIM, CK, CERT
Åpen Klasse  Åpen Klasse  Åpen Klasse  Åpen Klasse  Åpen Klasse  Åpen Klasse 
Randsfjord Fuglehundklubb  Miro  Sa Traste – Lykke  NO53807/15 Birthe Rogne Wigdehl/Hans Rogne  Excellent 
NKK Dog4All Vanity Pauline Cyrano De Saint Lubin – Bølhøgda’s Fara NO44104/13 Janne Gregersen  Excellent, 1. BTK/BHK, 2. BIG, CK, Nordisk CERT 
NKK Dog4All Vanity Pauline Cyrano De Saint Lubin – Bølhøgda’s Fara NO44104/13 Janne Gregersen  Excellent 1. BTK/BHK, BIR, CK, CACIB
Championklasse  Championklasse  Championklasse  Championklasse  Championklasse  Championklasse 
Fellesutstillingen midt-Norge Litjåsen`s Nikki  Tinderypen’s Odin – Litjåsen’s Rikke NO43089/16  Ann-Kaetrin Handberg/Gunnar Handberg Excellent, 1. BTK/BHK,  BIR