Utstillingsresultater 2019



Innmelding av resultater: https://breton.no/utstilling-innmelding-av-resultater

Arrangør Navn Regnr Eier/Fører Premie
Juniorklasse Juniorklasse Juniorklasse Juniorklasse Juniorklasse
  0      
Hedopp Raufoss Rocky Balboa Frå Sylvhødn NO32292/18  Hans Johan Nikolaisen Exc. JK 1.JKK
Hedopp Raufoss Dexter NO42185/18  Lars Erik Klæthe VG JK 2.JKK
Hedopp Raufoss Molly Frå Sylvhødn NO32289/18  Trine Vossli Pettersen Exc. JK 1.jkk CK 3 BTK
Hedopp Raufoss Svarte-maya Frå Sylvhødn NO32288/18  Rune André Kværna Exc. JK 2.JKK
Hedopp Raufoss Kamvatnet’s Cimbee NO35054/18  Mai Britt Engelstad VG. JK 3.JKK
Hedopp Raufoss Tuxivarres Nana NO42515/18  Per A Storesund Bunes G. JK
Malvik JFF Vestre Demmas Xavi NO35553/18 Edle Windingstad VG.JK 1.JKK
Malvik JFF Finnsteggens Astor NO51208/18 Nina Bokseth G.JK
Malvik JFF Rypkleppens G Indi NO32430/18 Aina Vassbotn Exc.JK 1.JKK
Skien JFF Finnsteggens Blå-tind NO51209/18 Jostein Dalshagen VG.JK 1.JKK
Konsvinger JFF Jerpsetra’s C – Rudi NO39183/18 Børrud, Bo Gunnar VG.JK 1.JKK
Konsvinger JFF Jerpsetra’s C – Millie NO39185/18 Jan Lindstad VG.JK 1.JKK
Fellesutstillingen Oslo Khaos NO50759/18 Mats Fredrik Sørli Halvorsen Exc.JK 1.JKK CK 1.BHK BIM
Buskerud JF Ismenningens F-Pepper NO46223/18 Erika N. Uchermann VG.JK 1.JKK
Vestlandet fuglehund klubb Ag Victini NO45742/18 Paul Åge Høines VG.JK 1.JKK
Romerike FHK Smetop’s Fia NO46914/18 Sven Jøleid G.JK
Nordenfjeldske Fuglehundklubb Storsnasens Pan NO39644/18 Sveinung Aune Exc.JK 1.JKK
Nordenfjeldske Fuglehundklubb Vestre Demmas Xavi NO35553/18 Edle Windingstad VG.JK 2.JKK
Nordenfjeldske Fuglehundklubb Rypkleppens G Indi NO32430/18 Aina Vassbotn Exc.JK 1.JKK CK 1.BTK BIR
Nordenfjeldske Fuglehundklubb Ruffedalen’s Ayla NO40895/18 Espen Olufsen G.JK
NORSK VORSTEHHUNDKLUBB HORDALAND Ag Victini NO45742/18 Paul Åge Høines Exc.JK 1.JKK CK 1.BTK BIR
NKK Troms/Finmark Smetop’s Balto NO46919/18 Dan Simonsen VG.JK 1.JKK
NKK Troms/Finmark Kruttønna’s Haglehilda At C NO42476/18 Ingvild Vassbotn Lundgård-nolte VG.JK 1.JKK
RANDSFJORD FUGLEHUNDKLUBB Lycky NO50935/18 Tom Henning Brevik Exc.JK 1.JKK
RANDSFJORD FUGLEHUNDKLUBB Almkullens Irma Mi SE48887/2018 Monika Hansen VG.JK 1.JKK
STØREN JFF Synnermoen’s Lord NO46599/18 Jan Gunnar Holthe VG.JK 1.JKK
Bodø JFF Kaizer Frå Sylvhødn NO32290/18 Hege Mannsverk Exc.JK 1.JKK
Bodø JFF Tinderypen’s Emira NO50919/18 Christian Fiva VG.JK 1.JKK
ØSTFOLD FUGLEHUNDKLUBB Lycky NO50935/18 Tom Henning Brevik  G.JK
ØSTFOLD FUGLEHUNDKLUBB Alice NO50756/18 Alf Gunnar Haug Exc.JK 1.JKK
NITTEDAL OG HAKADAL SJFF Evenstadrypas A-odin NO34126/18 Steinar Thorstensen Exc.JK 1.JKK
NITTEDAL OG HAKADAL SJFF Evenstadrypas A-theo NO34127/18 Rigmor Stenberg Arvesen  VG.JK 2.JKK
NITTEDAL OG HAKADAL SJFF Tramp NO50934/18 Andreas Lie Johansen  VG.JK 3.JKK
MIDT-TROMS FUGLEHUNDKLUBB Vestre Demmas No Limit NO35552/18 Jonas Andre Johansen G.JK
MIDT-TROMS FUGLEHUNDKLUBB Wintherrypa’s Ziva NO45632/18 Johnny Brattbakk Exc.JK 1.JKK
MiDT-TROMS FUGLEHUNDKLUBB Kruttønna’s Haglehilda At C NO42476/18 Ingvild Vassbotn Lundgård-nolte Exc.JK 2.JKK
INN-TRØNDELAG FUGLEHUNDKLUBB Brufjorden’s Otis NO37099/18 Maren Catrine Sjøli  Exc.JK 1.JKK
INN-TRØNDELAG FUGLEHUNDKLUBB Ruffedalen’s Ayla NO40895/18 Espen Olufsen VG.JK 1.JKK
INN-TRØNDELAG FUGLEHUNDKLUBB Rypkleppens G Indi NO32430/18 Aina Vassbotn VG.JK 2.JKK
ROGALAND FUGLEHUNDKLUBB Geilane’s K-fauna NO43086/18 Stig Andrè Sunde  G.JK
SALTEN BRUKSHUNDKLUBB Ruffedalen’s Tindra NO40898/18 Steinar Skogli VG.JK 1.JKK
SØR-VARANGER JFF Tinderypen’s Elvin NO50917/18 Ketil Mathisen VG.JK 1.JKK
Rana JFF Norberta Av Valhall NO32291/18 Mathisen, Randi Christin Exc.JK 1.JKK
NKK Trondheim Vestre Demmas Xavi NO35553/18 Edle Windingstad  VG.JK 1.JKK
NKK Trondheim Rypkleppens G Indi NO32430/18 Aina Vassbotn Exc.JK 1.JKK
NKK Trondheim Ruffedalen’s Ayla NO40895/18 Espen Olufsen  Exc.JK 2.JKK
NKK Trondheim Iris NO43417/18 Jo Sindre Moen VG.JK 3.JKK
NBK Landstreff Heggskogens No Viktor NO57550/18 Christian Holmgren Svendsen  Exc.JK 1.JKK
NBK Landstreff Rypkleppens I Magnum Brut NO53342/18 Anne Merete Jørgensen VG.JK 2.JKK
NBK Landstreff Kamvatnet’s Cimbee NO35054/18 Mai Britt Engelstad VG.JK 1.JKK
NBK Landstreff Jerpsetra’s C – Millie NO39185/18 Jan Lindstad  G.JK
ØSTERDAL FUGLEHUNDKLUBB Iris NO43417/18 Jo Sindre Moen G.JK
NJFF Elverum Jb Koda NO56329/18 Sondre Gottenborg Exc.JK 1.JKK
NJFF Elverum Saga NO43414/18 Brede Rogstadkjærnet Exc.JK 1.JKK
NJFF Elverum Smetop’s Vikki NO46917/18 Allison Formosa VG.JK 2.JKK
NJFF Elverum Jb Mila NO56324/18 Anne Kjersti Briskerud  G.JK
NORSK DALMATINER KLUBB DISTR. KONT. TROMS OG FINNMARK Kruttønna’s Haglehilda At C NO42476/18 Ingvild Vassbotn Lundgård-nolte Exc.JK 1.JKK
Unghundklasse  Unghundklasse  Unghundklasse  Unghundklasse  Unghundklasse 
Buskerud JF Ulrikke NO48055/17 Ulrik Myrhaug VG.UK 2.UKK
Buskerud JF Jerpsetra’s B – Rusti NO52169/17 Terje Skretteberg VG.UK 1.UKK
Hedopp Raufoss Noelle NO44703/17  Milla Stav Nilsen Exc.UK 1UKK CK Cert 1.BTK BIR
NKK BØ Vanity Bastien NO48801/17  Kjetil Andresen VG. UK 1UKK
NKK Kristiansand Noelle NO44703/17  Milla Stav Nilsen Exc.UK 1.UKK CK CERT 1.BTK CACIB BIR
Skien JFF Albert NO59484/17 Ravn, Odd Arne G.UK
Fellesutstillingen Oslo Timór Mon Ami Frå Sylvhødn NO32291/18 Kato Linnerud Exc.UK 1.UKK
Fellesutstillingen Oslo Rocky Balboa Frå Sylvhødn NO32292/18 Hans Johan Nikolaisen VG.UK 2.UKK
Fellesutstillingen Oslo Birk frå Sylvhødn NO32294/18 Vibeke Isachsen VG.UK 3.UKK
Fellesutstillingen Oslo Rakkelhanan’s C-lilo NO31389/18 Andre Frilles G.UK
Fellesutstillingen Oslo Molly Frå Sylvhødn NO32289/18 Trine Vossli Pettersen VG.UK 1.UKK
Fellesutstillingen Oslo Svarte-maya Frå Sylvhødn NO32288/18 Rune André Kværna VG.UK 2.UKK
Fellesutstillingen Oslo Kamvatnet’s Cimbee NO35054/18 Mai Britt Engelstad G.UK
Vestlandet fuglehund klubb Tinderypen’s Cross NO45836/17 Jørn Korneliussen VG.UK 1.UKK
Vestlandet fuglehund klubb Stella Polaris NO38730/18 Anne Marte Aarseth Exc.UK 1.UKK CK 2.BTK
Romerike FHK Kvikksteps C – Leo NO57754/17 Jakob Andreas Moen Exc.UK 1.UKK CK CERT 1.BHK BIM
Romerike FHK Kvikksteps C – Ea NO57750/17 Morten Løken Exc.UK 1.UKK
NORSK VORSTEHHUNDKLUBB HORDALAND Stella Polaris NO38730/18 Anne Marte Aarseth VG.UK 1.UKK
RANDSFJORD FUGLEHUNDKLUBB Kvikksteps C – Ea NO57750/17 Morten Løken VG.UK 1.UKK
NKK Sandefjord Svarte-maya Frå Sylvhødn NO32288/18 Rune André Kværna VG.UK 1.UKK
Bodø JFF Tråsletten’s Øy-kjerringa NO59126/17 Åge Johan Lekanger Exc.UK 1.UKK
VEST-FINNMARK FUGLEHUNDKLUBB Eros Frå Sylvhødn NO32293/18 Kent Rune Larsen Exc.UK 1.UKK
NITTEDAL OG HAKADAL SJFF Vestre Demmas Vilma NO35557/18 Reidar Nielsen  VG.UK 1.UKK
MIDT-TROMS FUGLEHUNDKLUBB Evenstadrypas A-bella NO34123/18 Øyvind Sandvik Exc.UK 1.UKK CK CERT 1.BTK BIR
MIDT-TROMS FUGLEHUNDKLUBB Jokvanto’s Lille-bøtta NO33200/18 Heidi Mathilde Johansen Exc.UK 2.UKK
MIDT-TROMS FUGLEHUNDKLUBB Jokvanto’s Lia Aurora NO33202/18 Oddgeir Hansen Exc.UK 3.UKK
INN-TRØNDELAG FUGLEHUNDKLUBB Svarttjønna’s Aila NO56228/17 Ronny Berg G.UK
ROGALAND FUGLEHUNDKLUBB Tinderypen’s D Happy NO56306/17 Erik Winge Exc.UK 1.UKK
ROGALAND FUGLEHUNDKLUBB Ajax SE52606/2017 Marianne Strøm Uthaug VG.UK 2.UKK
ROGALAND FUGLEHUNDKLUBB Jerpsetra’s C – Toby NO39184/18 Stian Konstad  G.UK
ROGALAND FUGLEHUNDKLUBB Kvikksteps C – Elly NO57749/17 Axel Clausen VG.UK 1.UKK
KIRKENES OG OMEGN HUNDEKLUBB Eros Frå Sylvhødn NO32293/18 Kent Rune Larsen Exc.UK 1.UKK
SøR-VARANGER JFF Eros Frå Sylvhødn NO32293/18 Kent Rune Larsen Exc.UK 1.UKK CK CERT 1.BHK BIR
Rana JFF Tråsletten’s Øy-kjerringa NO59126/17 Åge Johan Lekanger  Exc.UK 1.UKK CK CERT 2.BTK
NBK Landstreff Rocky Balboa Frå Sylvhødn NO32292/18 Hans Johan Nikolaisen Exc.UK 1.UKK CK
NBK Landstreff Timór Mon Ami Frå Sylvhødn NO32291/18 Kato Linnerud VG.UK 2.UKK
NBK Landstreff Brufjorden’s Olivia NO37089/18 Bård Lyssand Exc.UK 1.UKK CK
NBK Landstreff Svarte-maya Frå Sylvhødn NO32288/18 Rune André Kværna Exc.UK 2.UKK
ALSTAHAUG JEGER OG FISKE FORRENING Narcissa Malfoy Av Valhall NO60180/17 Nathalie Skar-nordgaard Aakervik G.UK
Båstad Gr.Eier Jff Kvikksteps C – Neo NO57753/17 Halvor Solum Aasen  VG.UK 1.UKK
GUDBRANDSDAL FUGLEHUNDKLUBB Tinderypen’s Djerv NO56305/17 Ole Steinar Holten Exc.UK 1.UKK
NJFF Elverum Jerpsetra’s C – Millie NO39185/18 Jan Lindstad  VG.UK 1.UKK
NJFF Elverum Kruttåsen’s N Tessi NO40095/18 Daniel Hemseter G.UK
NORSK DALMATINER KLUBB DISTR. KONT. TROMS OG FINNMARK Brufjorden’s Omar NO37098/18 Amund Viksås  VG.UK 1.UKK
Bruksklasse Bruksklasse Bruksklasse Bruksklasse Bruksklasse
Buskerud JF Lightspeed Lizzie Av Valhall NO47598/15 Roar Emil Bergmann Exc.BK 1.BKK
Hedopp Raufoss Brufjorden’s Mari NO40714/16  John Smedbakken Exc.BK 1BKK CK R.CERT 2BTK
Hedopp Raufoss Gribskoven’s Ronja DK16175/2015 Martin Welhaven Exc.BK 2BKK
Hedopp Dovrefjell Kamvatnet’s Ragna Rompeløs NO34566/14 Anne-Lise Vedler Exc.BK. 1BKK CK ,Cert BIR
NKK Ålesund Noelle NO44703/17 Milla Stav Nilsen Exc.BK 1.BKK CK CERT 1.BTK CACIB BIR BIG4
Malvik JFF Kamvatnet’s Fant NO51071/16 Rune Bergdal Eli Exc.BK 1.BKK CK CERT 1.BHK BIR BIS2
Malvik JFF Storbakken’s Mb General Solan NO32783/16 Christer Halseth Exc.BK 2.BKK
Malvik JFF Børsemakerens Ek Kaspe NO37814/17 Arild Sørlien VG.BK 3.BKK
SKien JFF Trico NO55451/15 Jostein Dalshagen VG.BK 1.BKK
Konsvinger JFF Miss Aisha NO44701/17 Pål Thoresen Exc.BK 1.BKK CK CERT 1.BTK BIR
NKK Ålesund Noelle NO44703/17 Milla Stav Nilsen Exc.BK 1.BKK CK 1.BTK Nordic Cert BIR
NKK Ålesund Geilane’s Issi NO52054/14 Jarle Berentzen Exc.BK 2.BKK
NKK Ålesund Geilane’s Jess NO33495/17 Jarle Berentzen Exc.BK 3.BKK
Fellesutstillingen Oslo Rakkelhanan’s B Gunnar NO45780/16 Jørn Fagerås G.BK
Fellesutstillingen Oslo Noelle NO44703/17 Milla Stav Nilsen Exc.BK 1.BKK CK 1.BTK BIR
Fellesutstillingen Oslo Vanity Adrinne NO38449/17 Hallgeir Bergh Exc.BK 2.BKK CK CERT 2.BTK
Fellesutstillingen Oslo Emma Beatrix NO30010/17 Janne Nordhagen  Exc.BK 3.BKK
Fellesutstillingen Oslo Miss Aisha NO44701/17 Pål Thoresen VG.BK 4.BKK
Fellesutstillingen Oslo Avita Sparta NO30829/14 André Kristoffer Nordhagen VG.BK
Fellesutstillingen Oslo Gribskoven’s Ronja DK16175/2015 Martin Welhaven G.BK
Fellesutstillingen Oslo Hevishot’s Chila NO55214/14 Sveinung Hartvedt S.BK
Namdal Fuglehundklubb Ajakawis Bajas SE20219/2015 Wenche Eide  Exc.BK 1.BKK CK CERT 2.BHK
Vestlandet fuglehund klubb At Juno NO44019/16 Lillian Brattebø Exc.BK 1.BKK CK CERT 1.BTK BIR
Vestlandet fuglehund klubb Orreskogen’s F- Saga NO53994/13 Sigurd Sørvig VG.BK 2.BKK
Romerike FHK Vestre Demmas Sprite NO46184/16 Eilef Gran G.BK
Romerike FHK Vanity Adrinne NO38449/17 Hallgeir Bergh Exc.BK 1.BKK CK CERT 1.BTK BIR
Romerike FHK Avita Sparta NO30829/14 André Kristoffer Nordhagen Exc.BK 2.BKK CK R.CERT 2.BTK
Romerike FHK Emma Beatrix NO30010/17 Janne Nordhagen  VG.BK 3.BKK
Harstad Og Vesterålen Fuglehundklubb Tromsørypa’s Ts Frigg NO34847/16 Caroline Markussen VG.BK 1.BKK
Harstad Og Vesterålen Fuglehundklubb Jokvanto’s Skaidi NO33205/18 Oskar R B Johnsen Exc.BK 1.BKK CK CERT 1.BTK BIR
Harstad Og Vesterålen Fuglehundklubb Lille Pia NO45074/16 Kjell Ivar Myre VG.BK 2.BKK
Nordenfjeldske Fuglehundklubb At Black Magic NO44018/16 Torkjel Fredin Exc.BK 1.BKK CK CERT 1.BHK BIM
Nordenfjeldske Fuglehundklubb Børsemakerens Ek Kasper NO37814/17 Arild Sørlien Exc.BK 2.BKK
Nordenfjeldske Fuglehundklubb Jokvanto’s Lima NO33204/18 Trond Kallset VG.BK 1.BKK
NORSK VORSTEHHUNDKLUBB HORDALAND At Juno  NO44019/16 lillian Brattebø Exc.BK 1.BKK CK CERT 2.BTK
HATTFJELLDAL JFF Ajakawis Bajas SE20219/2015 Wenche Eide Exc.BK 1.BKK
NKK Troms/Finmark Rypleja’s Zico NO36337/17 Ingolf E Eriksen Exc.BK 1.BKK CK R.CERT 2.BHK R.CACIB
NKK Troms/Finmark Reisavannet’s Iso NO30083/18 Ulrik Johnsen G.BK
NKK Troms/Finmark Glede Av Sáráhkká NO34101/16 Roar Blakstad Helle Exc.BK 1.BKK CK R.CERT 3.BTK
NKK Troms/Finmark Cl Kalla NO38705/16 Elin Kolsvik Exc.BK 2.BKK
NKK Troms/Finmark Kvikksteps Mira NO45076/13 Eivind Winther Exc.BK 3.BKK
NKK Troms/Finmark Kruttønna’s Cuda NO37093/16 Freddy Lillevik Exc.BK 4.BKK
NKK Troms/Finmark Reisavannet’s Moon NO30081/18 Eirik Hansen Exc.BK
RANDSFJORD FUGLEHUNDKLUBB Miss Aisha NO44701/17 Pål Thoresen VG.BK 1.BKK
NKK Sandefjord Noelle NO44703/17 Milla Stav Nilsen Exc.BK 1.BKK CK 1.BTK Nordic Cert BIR
NKK Sandefjord Opphaugen’s Kamille  NO41415/15 Rune André Kværna G.BK
Bodø JFF Mt Storm NO44886/16 Tor Tegnander  VG.BK 1.BKK
Bodø JFF Evenstadrypas A-bella NO34123/18 Øyvind Sandvik Exc.BK 1.BKK CK CERT 1.BTK BIR
Bodø JFF Tinderypen’s Cindy NO45830/17 Hans Magnus Fjeldså Exc.BK 2.BKK
VEST-FINNMARK FUGLEHUNDKLUBB Fjellsmellas Ac Blåmann Asterix NO53592/17 Gunnar Guttormsen Exc.BK 1.BKK CK CERT 1.BHK BIM
VEST-FINNMARK FUGLEHUNDKLUBB Rypleja’s Zico NO36337/17 Ingolf E Eriksen Exc.BK 2.BKK
VEST-FINNMARK FUGLEHUNDKLUBB Frisk Bris NO50707/16 Ingvild Dahl Trane Exc.BK 1.BKK CK CERT 1.BTK BIR
VEST-FINNMARK FUGLEHUNDKLUBB Rypleja’s Tarha NO36341/17 Kristel Marie Pedersen VG.BK 2.BKK
VEST-FINNMARK FUGLEHUNDKLUBB Cl Kalla NO38705/16 Elin Kolsvik  VG.BK 3.BKK
VEST-FINNMARK FUGLEHUNDKLUBB Tromsørypa’s Pa Liz NO35374/13 Per Johnny Skjæran VG.BK 4.BKK
VEST-FINNMARK FUGLEHUNDKLUBB Skakkebakken’s Sita NO41661/15 Kay Herman Henriksen G.BK
ØSTFOLD FUGLEHUNDKLUBB Vestre Demmas Teodor NO46183/16 Trond Guttormsen Exc.BK 1.BKK CK CERT 1.BHK BIM
ØSTFOLD FUGLEHUNDKLUBB Vanity Adrinne NO38449/17 Hallgeir Bergh Exc.BK 1.BKK CK 2.BTK
ØstFOLD FUGLEHUNDKLUBB Avita Sparta NO30829/14 André Kristoffer Nordhagen VG.BK 2.BKK
ØsTFOLD FUGLEHUNDKLUBB Miss Aisha NO44701/17 Pål Thoresen G.BK
NITTEDAL OG HAKADAL SJFF Avita Sparta NO30829/14 André Kristoffer Nordhagen Exc.BK 1.BKK
niTTEDAL OG HAKADAL SJFF Miss Aisha NO44701/17 Pål Thoresen VG.BK 2.BKK
SALTEN BRUKSHUNDKLUBB MT Storm  NO44886/16 Tor Tegnander  Exc.BK 1.BKK CK CERT 1.BHK BIR
SALTEN BRUKSHUNDKLUBB Stråmyran’s Teodor NO31292/15 Jan Gunnar Jenssen Exc.BK 2.BKK CK R.CERT 2.BHK
SALTEN BRUKSHUNDKLUBB Tråsletten’s Øy-kjerringa NO59126/17 Åge Johan Lekanger VG.BK 1.BKK
MiDT-TROMS FUGLEHUNDKLUBB Orreskogen’s Bri  NO45958/15 Per Johnny Skjæran Exc.BK 1.BKK
MiDT-TROMS FUGLEHUNDKLUBB Cl Kalla NO38705/16 Elin Kolsvik Exc.BK 2.BKK
MiDT-TROMS FUGLEHUNDKLUBB Kruttønna’s Cuda NO37093/16 Freddy Lillevik VG.BK 3.BKK
MiDT-TROMS FUGLEHUNDKLUBB Glede Av Sáráhkká NO34101/16 Roar Blakstad Helle VG.BK 4.BKK
INN-TRØNDELAG FUGLEHUNDKLUBB Kamvatnet’s Fant NO51071/16 Rune Bergdal Eli Exc.BK 1.BKK CK CERT 1.BHK BIR 2.BIG
INN-TRØNDELAG FUGLEHUNDKLUBB At Black Magic NO44018/16 Torkjel Fredin Exc.BK 2.BKK CK R.CERT 3.BHK
INN-TRØNDELAG FUGLEHUNDKLUBB Suhlegan O’hunter SE34115/2016 Ronny Sagmo Exc.BK 3.BKK
INN-TRØNDELAG FUGLEHUNDKLUBB Orreskogen’s Ray NO45953/15 Sven Oddne Haugen Exc.BK 4.BKK
iNN-TRØNDELAG FUGLEHUNDKLUBB Rypleja’s Mia NO36335/17 Dag Hagen Exc.BK 1.BKK CK CERT 1.BTK BIM
VESTFOLD FUGLEHUNDKLUBB Lightspeed Lizzie Av Valhall NO47598/15 Roar Emil Bergmann G.BK
VESTFOLD FUGLEHUNDKLUBB Holmevass G Urd NO30916/17 Arne Abel-lunde  S.BK
NORSK POINTERKLUB ÅL Red Garlic’s Evergood Chasseur SE43582/2015 Lisbeth Smestad  Exc.BK 1.BKK
KIRKENES OG OMEGN HUNDEKLUBB Rypleja’s Zico NO36337/17 Ingolf E Eriksen Exc.BK 1.BKK CK CERT 1.BHK BIR
SALTEN FUGLEHUNDKLUBB Stråmyran’s Teodor NO31292/15 Jan Gunnar Jenssen Exc.BK 1.BKK CK CERT 1.BHK BIM
SALTEN FUGLEHUNDKLUBB Tråsletten’s Øy-kjerringa NO59126/17 Åge Johan Lekanger Exc.BK 1.BKK
SALTEN FUGLEHUNDKLUBB Storbakken’s Mb Pepsi NO32788/16 Thom Fiva VG.BK 2.BKK
SøR-VARANGER JFF Rypleja’s Zico NO36337/17 Ingolf E Eriksen  Exc.BK 1.BKK
SøR-VARANGER JFF Frisk Bris NO50707/16 Ingvild Dahl Trane Exc.BK 1.BKK
Rørøs JFF Ajakawis Bajas SE20219/2015 Ketil/Wenche Eide  Exc,BK CK CERT 1 BHK  BIR 
Rana JFF Stråmyran’s Teodor NO32291/18 Jan Gunnar Jenssen  Exc.BK 1.BKK CK CERT 1.BHK BIM
Rana JFF Solfallias Ea Neo NO32291/18 Ronny Vareide  Exc.BK 2.BKK
NKK Trondheim Kamvatnet’s Fant NO51071/16 Rune Bergdal Eli Exc.BK 1.BKK CK 1.BHK CACIB BIR
NKK Trondheim At Black Magic NO44018/16 Torkjel Fredin VG.BK 2.BKK
NBK Landstreff Kamvatnet’s Fant NO51071/16 Rune Bergdal Eli Exc.BK 1.BKK CK 1.BHK BIM
NBK Landstreff Red Garlic’s Evergood Chasseur SE43582/2015 Lisbeth Smestad  Exc.BK 2.BKK CK CERT 3.BHK
NbK Landstreff Tuxivarres Peik NO48878/17 Geir Håvard Ingda Exc.BK 3.BKK CK R.CERT
NBK Landstreff Suhlegan Obelix SE34114/2016 Gunnar Guttormsen Exc.BK 4.BKK
NBK Landstreff Rakkelhanan’s B Gunnar NO45780/16 Jørn Fagerås  Exc.BK
NBK Landstreff Iskar De L’ Aardour LOF7BRET279373/0 Knut Vasby VG.BK
NBK Landstreff Fjellsmellas Ac Blåmann Asterix NO53592/17 Gunnar Guttormsen VG.BK
NBK Landstreff Jenny I Du Petit Odon LOF7BRET282318/0 Britt Halvorsen Exc.BK 1.BKK CK CERT 3.BTK
NBK Landstreff Brufjorden’s Mari NO40714/16 John Smedbakken  Exc.BK 2.BKK CK CERT 2.BTK
NBK Landstreff Tilleråsen’s Pia NO43549/11 Gunn Jenssen Exc.BK 3.BKK
NBK Landstreff Brufjorden’s Jina NO30695/15 Svein Hjelle Exc.BK 4.BKK
NBK Landstreff Ronja SE14762/2015 Håvard Nordhus Exc.BK
NBK Landstreff At Juno NO44019/16 Lillian Brattebø Exc.BK
NBK Landstreff Stella Polaris NO38730/18 Anne Marte Aarseth  VG.BK
NBK Landstreff Jb Mona NO39317/15 Svein Gravdal VG.BK
NBK Landstreff Jb Billie NO39314/15 Jan Bjarte Skrøppa VG.BK
ALSTAHAUG JEGER OG FISKE FORRENING Cl Kalla NO38705/16 Elin Kolsvik Exc.BK 1.BKK
YTRE HELGELAND HUNDEKLUBB Cl Kalla NO38705/16 Elin Kolsvik Exc.BK 1.BKK CK CERT 1.BTK BIR
ØSTERDAL FUGLEHUNDKLUBB Noelle NO44703/17 Milla Stav Nilsen Exc.BK 1.BKK CK 1.BTK BIR
ØSTERDAL FUGLEHUNDKLUBB Brufjorden’s Mari NO40714/16 John Smedbakken  Exc.BK 2.BKK CK CERT 2.BTK
Båstad Gr.Eier Jff Red Garlic’s Evergood Chasseur SE43582/2015 Lisbeth Smestad  Exc.BK 1.BKK
Båstad Gr.Eier Jff Geilane’s J-sniper NO33493/17 Per Einar Bakke  VG.BK 2.BKK
NJFF Elverum Brufjorden’s Mari NO40714/16 JOhn Smedbakken  Exc.BK 1.BKK CK CERT 1.BTK BIM
NJFF Elverum Emma Beatrix NO30010/17 Janne Nordhagen  VG.BK 2.BKK
NKK Lillehammer Miss Aisha NO44701/17 Pål Thoresen VG.BK 1.BKK
NORSK DALMATINER KLUBB DISTR. KONT. TROMS OG FINNMARK Kruttønna’s Cuda NO37093/16 Freddy Lillevik  Exc.BK 1.BKK CK CERT 1.BTK BIR
NORSK DALMATINER KLUBB DISTR. KONT. TROMS OG FINNMARK Kvikksteps Mira NO45076/13 Eivind Winther Exc.BK 2.BKK
NORSK DALMATINER KLUBB DISTR. KONT. TROMS OG FINNMARK Glede Av Sáráhkká NO34101/16 Roar Blakstad Helle Exc.BK 3.BKK
Åpen Klasse  Åpen Klasse  Åpen Klasse  Åpen Klasse  Åpen Klasse 
Vestlandet fuglehund klubb At Sansa NO44020/16 Paul Åge Høines Exc.AK 1.AKK CK 3.BTK
Hedopp Dovrefjell Kamvatnet’s To Valium NO51072/16 Anne-Lise Vedler Exc.AK. 1AKK
NKK Bergen Råsokhøgdas Ronja NO49731/15  Hedda Gjerde G.AK
Malvik JFF Brännbuas Ayak SE35912/2016 Bjørn Gunnarsson VG.AK 2.AKK
Skien JFF Gaia NO43816/14 Kjersti Qviller VG.AK 1.AKK
Skien JFF E H Pippi NO47406/14 Espen Heibø G.AK
Skien JFF Mira NO59483/17 Sondre Malmgren G.AK
Malvik JFF Skletthøgdas Sprocket NO40593/17 Kolbein Svensson VG.AK 1.AKK
Fellesutstillingen Oslo Nike Des Bois De Gland SE55904/2017 Ronny Martinsen VG.AK 1.AKK
Fellesutstillingen Oslo Suhlegan O’kira SE34113/2016 Christin Garborg Gjessing  VG.AK 1.AKK
Fellesutstillingen Oslo Geilane’s J-frigg NO33498/17 Henrik Leerberg Riiser VG.AK 2.AKK
Fellesutstillingen Oslo Easy Ayla NO30007/17 Kristine Grønn Grøsland G.AK
Fellesutstillingen Oslo Tara De Casa Ato LOE2358012 Jan Henrik Monsen G.AK
Romerike FHK Geilane’s J-frigg NO33498/17 Henrik Leerberg Riiser VG.AK 1.AKK
Harstad Og Vesterålen Fuglehundklubb Steggkjerret’s B-luna NO47955/16 Frits André Pettersen Exc.AK 1.AKK CK 2.BTK
Nordenfjeldske Fuglehundklubb Skletthøgdas Sprocket  NO40593/17 Kolbein Svensson Exc.AK 1.AKK
HATTFJELLDAL JFF Tufteskogens Leo NO37199/17 Nøtland, Monica Exc.AK 1.AKK
HATTFJELLDAL JFF Tjetterskarets Sv Blomma NO45437/15 Hanne Berit Nielsen  Exc.AK 1.AKK
NKK Troms/Finmark Rypleja’s Lago NO36340/17 Henning Marius Sollid S.AK
RANDSFJORD FUGLEHUNDKLUBB Birk NO44705/17 Tom Andre Høistad Birkely Exc.AK 1.AKK CK 1.BHK BIR
Bodø JFF Råsokhøgdas Cinco NO52660/16 Erik Jørgensen Exc.AK 1.AKK
Bodø JFF Vanity Shawntel NO50314/14 Jørn Jenssen  Exc.AK 1.AKK CK 2.BTK
Bodø JFF Chilie NO45076/16 Jan-peter Ysland VG.AK 2.AKK
ØsTFOLD FUGLEHUNDKLUBB Red Garlic’s Evergood Chasseur SE43582/2015 Lisbeth Smestad  Exc.AK 1.AKK
HALLINGDAL FUGLEHUNDKLUBB Dag1 Brufjorden’s Marco NO40710/16 Grethe Baklid  Exc.AK 1.AKK CK 1.BHK BIR
SALTEN BRUKSHUNDKLUBB Vanity Shawntel NO50314/14 Jørn Jenssen Exc.AK 1.AKK CK 1.BTK BIM
MIDT-TROMS FUGLEHUNDKLUBB Bergkamp NO41063/17 Siri Sundelin VG.AK 1.AKK
INN-TRØNDELAG FUGLEHUNDKLUBB Mt Hero NO44887/16 Frode Munkhagen Exc.AK 1.AKK CK 4.BHK
INN-TRØNDELAG FUGLEHUNDKLUBB Tuxivarres Peik NO48878/17 Geir Håvard Ingdal VG.AK 2.AKK
INN-TRØNDELAG FUGLEHUNDKLUBB Skletthøgdas Sprocket NO40593/17 Kolbein Svensson G.AK
VESTFOLD FUGLEHUNDKLUBB Holmevass H Mercedes NO30260/18 Arne Abel-lunde G.AK
SALTEN FUGLEHUNDKLUBB Vanity Shawntel NO50314/14 Jørn Jenssen Exc.AK 1.AKK CK 1.BTK BIR
SALTEN FUGLEHUNDKLUBB Smetop’s Tinka NO37770/17 Wenche Pettersen G.AK
SøR-VARANGER JFF Stallogaisa’s At Ixi NO43149/16 Rolf Kollstrøm G.AK
SøR-VARANGER JFF Reisavannet’s Ms-molly NO53237/16 Sturla Antvart Bäko Pedersen  S.AK
Rana JFF Vanity Shawntel NO50314/14 Jørn Jenssen Exc.AK 1.AKK CK 1.BTK BIR
Rana JFF Tinderypen’s Cara NO45833/17 Arvid Rønning  VG.AK 2.AKK
NBK Landstreff Nike Des Bois De Gland SE55904/2017 Ronny Martinsen Exc.AK 1.AKK CK 2.BHK
NBK Landstreff Arcko NO41833/16 Pål Roen VG.AK 2.AKK
NBK Landstreff Vanity Pauline NO44104/13 Janne Gregersen  Exc.AK 1.AKK CK 1.BTK BIR
NBK Landstreff Børsemakerens Ek Freyja NO37816/17 Baard Birkeland G.AK
NBK Landstreff Rypkleppens F Ipa Birdie Num Num NO52421/16 Tor Einar Jørgensen G.AK
YTRE HELGELAND HUNDEKLUBB Narcissa Malfoy Av Valhall NO60180/17 Nathalie Skar-nordgaard Aakervik VG.AK 1.AKK
ØSTERDAL FUGLEHUNDKLUBB Birk NO44705/17 Tom Andre Høistad Birkely  VG.AK 1.AKK
NKK Fauske vanity Shawntel NO50314/14 Jørn Jenssen VG.AK 1.AKK
Båstad Gr.Eier Jff Grand’s Uniq Frikk DK10352/2012 Odd Andre Nicolaysen  VG.AK 1.AKK
ØSTERDAL FUGLEHUNDKLUBB Jerpsetra’s Jirma NO46003/14 Eva Catherine Waaler G.AK
Rørøs JFF Lill-Gemons Tinka SE20571/2016 Tone Iren Illevold VG.AK 1.AKK
NJFF Elverum Nike Des Bois De Gland SE55904/2017 Ronny Martinsen Exc.AK 1.AKK CK 1.BHK BIR
NJFF Elverum Vanity Bettine NO48810/17 Simen Holter Exc.AK 1.AKK
Championklasse  Championklasse  Championklasse  Championklasse  Championklasse 
  0      
NKK BØ Vanity Soleil NO50312/14  Kjersti Qviler CK 1.BTK Nordic Cert BIR
NKK Ålesund Brufjorden’s Isy NO38081/13 Svein Hjelle Exc CK 2.BTK R.CACIB
Malvik JFF Litjåsen’s Nikki NO43089/16 Ann-Kaetrin og Gunnar Handberg Exc.CHK 1.CHKK CK R.CERT 2.BHK
Skien JFF Vanity Soleil NO50312/14 Kjersti Qviller Exc.CHK 1.CHKK CK 1.BTK BIR BIG BIS2
NKK Ålesund Brufjorden’s Isy NO38081/13 Svein Hjelle Exc.CHK 1.CHKK
Fellesutstillingen Oslo Vanity Soleil NO50312/14 Kjersti Qviller Exc.CHK 1.CHKK CK 3.BTK
Namdal Fuglehundklubb Litjåsen’s Nikki NO43089/16 Gunnar Handberg Exc.CHK 1.CHKK CK 1.BHK BIR
Nordenfjeldske Fuglehundklubb Litjåsen’s Nikki No43089/16 Gunnar Handberg Exc.CHK 1.CHKK CK 2.BHK
NKK Troms/Finmark Orreskogen’s Mini NO45955/15 Jan-erik Jensen Exc.CHK 2.CHKK CK 3.BHK
NKK Troms/Finmark Ismenningens B-caza NO30930/12 Kristel Marie Pedersen Exc.CHK 1.CHKK CK 1.BTK CACIB BIM
STØREN JFF Litjåsen’s Nikki NO43089/16 Gunnar Handberg Exc.CHK 1.CHKK CK 1.BHK BIR
VEST-FINNMARK FUGLEHUNDKLUBB Ismenningens B-caza NO30930/12 Kristel Marie Pedersen Exc.CHK 1.CHKK CK 2.BTK
ØSTFOLD FUGLEHUNDKLUBB Vanity Soleil NO50312/14 Kjersti Qviller Exc.CHK 1.CHKK CK 1.BTK BIR
INN-TRØNDELAG FUGLEHUNDKLUBB Litjåsen’s Nikki NO43089/16 Gunnar Handberg Exc.CHK 1.CHKK CK 2.BHK
NKK Trondheim Litjåsen’s Nikki No43089/16 Gunnar Handberg Exc.CHK 1.CHKK CK 2.BHK R.CACIB
NBK Landstreff Litjåsen’s Nikki NO43089/16 Gunnar Handberg Exc.CHK 1.CHKK CK 4.BHK
NBK Landstreff Orreskogen’s Mini NO45955/15 Jan-Erik Jensen Exc.CHK 2.CHKK
NBK Landstreff Vanity Soleil NO50312/14 Kjersti Qviller Exc.CHK 1.CHKK CK 2.BTK
NBK Landstreff Bølhøgda’s Jennie NO37708/14 Lars Farnes Exc.CHK 2.CHKK CK 4.BTK
NBK Landstreff Brufjorden’s Isy NO37708/14 Svein Hjelle Exc.CHK 2.CHKK CK 4.BTK
NKK Fauske Stråmyran’s Teodor NO31292/15 Jan Gunnar Jenssen Exc.CHK 1.CHKK CK 1.BHK CACIB BIR
Veteran Veteran Veteran Veteran Veteran
Romerike FHK Birk NO57475/10 Knut Olav Stensrud Exc.VTK 1.VTKK
VEST-FINNMARK FUGLEHUNDKLUBB Høghalsens Ca Ziko Krekling NO43826/11 Eivind Sakariassen  VG.VTK 1.VTKK
NBK Landstreff Havredalen’s Caesar NO59206/09 Toralf Ekrheim  Exc.VTK 1.VTKK
NBK Landstreff Reisavannet’s D-trine 01690/08 Asbjørn Jenssen Exc.VTK 1.VTKK
NBK Landstreff Vestløkka’s D Flora NO44223/11 Besche, Christian Arent De Exc.VTK 2.VTKK
Danmark Danmark Danmark Danmark Danmark
  0      
Roskilde Int Utstilling Rypkleppens G Ipa NO32427/18 Kamilla Jægerud EXC
Roskilde Int Utstilling Rypkleppens G Ipa NO32427/18 Kamilla Jægerud Exc, CK, Junior Cert, BIR
  0      
SVERGE SVERGE SVERGE SVERGE SVERGE
SKK Borås Noelle NO44703/17 Milla Stav Nilsen Exc, Cert BIM
Wästmanlands Kennel klub Ajakawis Bajas SE20219/2015 Ketil/Wenche Eide  Exc,BK CK NORDISK CERT 1 BHK  BIR